Норвежки майки и деца боядисват великденски яйца

  • 20 524
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Винце Здрасти  Hug
Кога ще видим снимчици от рожденния ден  newsm78 Grinning
Аз да се похваля реших да пробвам да правя козунак ама сега допитвам за някои неясноти по рецептата  hahaha bowuu  chef

# 16
  • Мнения: 3 674
Винце Здрасти  Hug
Кога ще видим снимчици от рожденния ден  newsm78 Grinning
Аз да се похваля реших да пробвам да правя козунак ама сега допитвам за някои неясноти по рецептата  hahaha bowuu  chef
Молинке, рождения ден се празнуваше в много "тесен семеен кръг"...тоест само ние двамата с моя  Joy

И бяхме на ресторант..та снимки няма  Mr. Green

Но.... ще го празнувам с приятелки българки другата седмица, та тогава ще има снимки  Hug

# 17
  • Мнения: 244
А добре щом е така за сега не давай снимки ,че то тука голи незнам дали няма да ги изтрият  Wink Peace Mr. Green
О тогава ще чакам,ама не една две снимчици ей  Sunglasses Naughty Hug
Та какво ново,нещо е умряло тук  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 674
А добре щом е така за сега не давай снимки ,че то тука голи незнам дали няма да ги изтрият  Wink Peace Mr. Green
О тогава ще чакам,ама не една две снимчици ей  Sunglasses Naughty Hug
Та какво ново,нещо е умряло тук  newsm78

Всичко живо май  е запразнило .... Joy А иначе ние сме в спамърската..там е веселба... bowuu

# 19
  • Мнения: 244
Давай линка и аз да чета  Party

# 20
  • Мнения: 3 674
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276338.msg6888707#msg6888707 ....ама ти се сети...ние вече ще си лягаме... Joy

# 21
  • Мнения: 244
Винце  Hug  bouquet

# 22
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Айде и Молинка я направихме спамърка. аз в спамърската немога да ви хвана спатиите като успявам само нощем да сърфирам.
Сега пека една луена пита от Лидл с шунка, кашкавал и пиперки вътре, да видим какво ще стане.

Ехеее, Ркб как ли се препича на Ривиерата. как да не и завиди човек  Sunglasses Laughing

Небенце, ми що не се метна. Да знаеш как щях да те посрещна  Mr. Green
Тиквички има, амам пусто не са Еко. А ме е страх от другите да купувам заради нитратите. Ето миналата седмица една приятелка тук се натрови от Айсберг салатките- ба значи. и без тиквички ще минем. Виж, авокадото обаче било голяма работа. Много ми допадна, ще се ползва в моята кухня  Peace

# 23
  • Мнения: 977
Добро утро, мнорежчета! Wink

От днес започват Великденските празници при вас, затова - да са ви честити!
Да се понамързелувате на воля и да пийнете по едно /дано няма други закъсали за алкохол като Винска и сливка, че много ексурзии до съседните братства ще се очертаят.../ Wink
А всъщност, днес ли е Великден при вас?

Сега пека една луена пита от Лидл с шунка, кашкавал и пиперки вътре, да видим какво ще стане.

Ей, Бобче, я дай насам рецептата. Много вкусно звучи!

Колкото до спамърската...и аз се заплеснах там. За малко си ни изпуснала снощи

Моето детенце днес много плака на яслата и сега съм с ужасно свито сърце...  Rolling Eyes
Вчера направих грешката да не го пусна, защото снега ни изненада и не можех да го приготвя... И днес дали заради това или защото посреднощ между 2ч. и 3ч. стана от леглото и реши да си изграе с количките в тъмното беше ужасно крив... newsm78

# 24
  • Мнения: 2 786
Добро утро Simple Smile
бебчо, ето за тези яйца говоря - отварят се и се пълнят с бонбони.
http://web.scrapping.no/j/images/stories/kreative/pske_pskeegg.jpg
Молинка, успех с козунака и после да кажеш как е минало Simple Smile
Бобче, какво стана с питата?   bouquet
Мишел, то май цялата седмица е Великден тук, от понеделник ги слушам да се поздравяват и да си пожелават God Påske (Гу Поске).
Магазините няма да работят в четвъртък и петък, така че който се е заредил с храна вчера, ще има какво да яде  Joy
Какъв сняг ви е изненадал, не дойде ли пролетта в България? newsm78

# 25
  • Мнения: 977
Дойде пролетта, щастлива, дойде, но за съжаление за кратко. Има вече цъфнали дръвчета, а сега мие  жал да ги гледам затрупани със сняг... Чувам различни прогнози... Че от утре-вдругиден температурата ще е +20 градуса... И че от другата седмица пак се очаква захлаждане... Незнам на какво вече да вярвам, но това време съвсем се обърка...  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 854
Ето миналата седмица една приятелка тук се натрови от Айсберг салатките- ба значи. и без тиквички ще минем.

 Shocked, аз и без това не ги обичам айсбергите, ама това е много гадно, горкото момиче...
А за тиквичките не изпускате много, защото моята се запича от тях.Нали има на Хипп едно пюре с паста,домат и тиквички..давай от него, поне да си вьведеш тиквичката.

Майка ми е купила бои за яйца вчера, вече са ги пуснали, ураа.Незнам дали вьв Варна има Кауфлан, но от София оттам ги е взела.Казах и да вземе 2 допьлнително, така, че мога да ти пратя и ще е по удобно и бьрзо оттук, отколкото майка ти от Б-я да праща.Мога да ти пратя още другата седмица.

# 27
  • Мнения: 977
Майка ми е купила бои за яйца вчера, вече са ги пуснали, ураа.Незнам дали вьв Варна има Кауфлан, но от София оттам ги е взела.Казах и да вземе 2 допьлнително, така, че мога да ти пратя и ще е по удобно и бьрзо оттук, отколкото майка ти от Б-я да праща.Мога да ти пратя още другата седмица.

Да, във Варна има Кауфланд.  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 250
Здравейте,момичета!Благодаря, Щастлива!Ще пратя мъжо да ми купи за децата,че много са сладки,а и да въведем нещо различно в нашия празник Joy.Да и мъжо каза ,че празнуват от днес и не са на работа,кеф Hug.Що и  при нас не е така newsm78

# 29
  • Мнения: 977
И при нас е така, бебчо, само че в края на април започват празниците. По Великден и Гергьов ден общо се оформят 11 почивни дни /ако се вземе отпуск 2-та дни между тях/.
Аз от сега мислено пътувам с малкия за Варна. Wink

Общи условия

Активация на акаунт