Gymboree

  • 14 250
  • 246
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Ок,ще снимам..,но нищо не личи
http://images25.snimka.bg/005576734.jpg
http://images25.snimka.bg/005576737.jpg
съмнявам се ,че ще е останало до 2седмици нещо
А къде е това магазинче? В София ли?

# 211
  • Мнения: 1 650
това което се вижда не е етикет на Gymboree, освен ако не е на outlets, на тях етикетите не съм и ги виждал, но стандартниа етикет е само надписа в синио за момчета, червено за момичета, не е наклонен. Говоря за втората снимка, за първата не мога да преценя

# 212
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Първия прилича на етикета на Strawberry shortcake от дрешките, които имаме, но е много размазан и не мога да преценя.

# 213
  • Мнения: 5 255
Не виждам джъмбовски етикет  newsm78

# 214
  • Мнения: 706
Първия прилича на етикета на Strawberry shortcake от дрешките, които имаме, но е много размазан и не мога да преценя.
точно на тази серия е.
А g-то е точно знак на марката.Но всъщност за мен това няма такова голямо значение ,каквото явно за вас и не ми се изпада в подробности.
Написах го само като любопитен факт.

# 215
  • софия
  • Мнения: 1 745
В Сф. ли е маг.?

# 216
Не са на Джимбори тези етикети  Naughty може би аутлет серията им на първия - втория категорично е Strawberry Shortcake което няма нищо общо с Джимбори.  Peace

# 217
  • Мнения: 706
НЕ -РУСЕ. И СТАВА ВЪПРОС ЗА СПОРАДИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ.
ЩЕ ВЗЕМА ДА ИДА УТРЕ И ДА ИЗКУПЯ ДЕ КАКВО Е ОСТАНАЛО И ДА ВИ ГО ПОДАРЯ.
Те също имат серия  Strawberry

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 22:55 от mona25

# 218
mona25 не се засягай - нищо лично - тук всички сме фенове точно на марката Джимбори - следим серии - много е готино да си облечеш детето от чорапите до шапката в една серия  Mr. Green / аз не съм от най-запалените но май и мен ме хваща Джимбо болест  Blush/  и това в крайна сметка наистина не са етикетите на тази марка / освен ако не са аутлет- те имат съвсем отделни аутлет серии - които са по-евтини по принцип и с по-различно качество/  Hug

# 219
  • Мнения: 706
със сигурност не се засягам,за мен определено е по-важно качеството ,а не марката.

# 220
  • някъде
  • Мнения: 979
Чак за левче Rolling EyesНедей така!Наистина ли смяташ,че можеш да го купиш за левче ако е истинско Джимбо?Че те вече и китайджосите в магазина по левче са по-скъпи.Ние явно сме се събрали големи калинки тука-ръгаме пари в ибея,пък то тука били по левче ooooh!

# 221
  • Мнения: 5 255
Да повдигна темата  Laughing
активен линк  Wink
Разгледайте предложенията на този продавач - има GYMBOREE  Wink

# 222
  • Мнения: 1 650
само момичета Sad
А някой може ли да потвърди това което пише в темата за изложението Изберете българското... не че не вярвам ама ми е доста странно

# 223
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Потвърждавам за миналогодишното изложение във Варна. Имаше щанд само с ишлемета и там имаше Gymboree, а също и Oshkosh и още няколко марки. Цените обаче бяха по-високи от тези, които са написали в темата. Нямаше ги на етикетите казваше ги продавачката Mr. Green

# 224
  • Мнения: 1 650
уф деба, ще се замъкна, колко и да ме мързи, надявах се да ме разубедите ...

Общи условия

Активация на акаунт