Gymboree

  • 14 244
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 326
уф деба, ще се замъкна, колко и да ме мързи, надявах се да ме разубедите ...

И аз се сдобих с две тениски Gymboree за по 5лв.....иначе има етикет с цена 14 $ Peace

# 226
  • Мнения: 1 364
уф деба, ще се замъкна, колко и да ме мързи, надявах се да ме разубедите ...

И аз се сдобих с две тениски Gymboree за по 5лв.....иначе има етикет с цена 14 $ Peace
Кажете къде е щанда, че няма да имам време да обикалям целия базар   bouquet

# 227
  • Мнения: 1 650
online и аз това се интересува, да скокна утре в обедната почивка

# 228
  • Варна
  • Мнения: 5 560
Искам и аз по 5лв. Миналата година във Варна тениските бяха по 9-12 лв, а панталончетата по 15-25лв.

# 229
  • София
  • Мнения: 847
Да се похваля с последните придобивки, които ме чакаха вчера вкъщи (бяха ми донесли колетчето от пощата):

Бански Snow Blossom, 19.90 долара:


Тениска Love Is in the Air, 9 долара (че друго не си харесах от същата жена, а си викам да не пътува банския самичък...)



За доставка платих 9 долара, а на плика пишеше 7.20, пристигна за 1 седмица с First Class Mail

А на Бобчето му взех ето този суичър на Гап за 12.50, ама още не е пристигнал:








# 230
  • София
  • Мнения: 1 326
Значи...щандовете са 2-единия е на 4 етаж (в дясната част ) там ги купих моите, а другия е на 3 етаж. Мисля, че горе на щанда пише ESPRIT  с червени букви. Тениските са в кошче и на него пише 5лв....почваш да се ровиш, ако не намираш размери питаш продавачката и тя ще наизвади....бая се лутах докато ги намерих ....много интересно... струва ми се, че едната тениска сум я купувала от там преди 2 години, но като че ли етикетът беше на GAP...като наизвадя летните дрехи ще погледна

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 10:49 от Bobka

# 231
  • София
  • Мнения: 847
Надявам се някой да отиде до този базар и да потвърди, че ми е тоооолкова странно - просто няма български ишлемета на Джимбори от сезон пролет 2007 (каквито са уж тениските на базара в НДК?!).

Strawberry Shortcake си е отделен лейбъл, няма нищо общо с Gymboree и серията Strawberry Farm, а ако говорим за качество - Gymboree е доста high level, общо взето над него стои дъщерната марка Janie and Jack (от конфекцията де, Ралф Лорън Бейби и Джуниър Долче и Габана не се броят), които са по-скъпи и много фини и качествени като изработка, много стилни и т.н. пак са на серии.

# 232
# 233
  • София
  • Мнения: 847
Хора, да ви разправям малко клюки какво се случва с Джимбо-общността тия дни. Преди два дни започна голямата пролетна разпродажба на Gymboree и за пръв път на сайта и в магазините се появяват неща от много стари колекции - от миналото лято, даже пролет, като всичко е на цена 0.19, 0.99 и 3.99 долара, връхни дрехи и официални роклички по 6.99 долара. Охххх, как да не ти се скъса сърцето. Феновете са полудели по този неочакван fun и познайте дали не са изкупили всичко, ама борбата е жестока ви казвам. В онлайн магазина всичко изчезна за минути, фенките купуват от тези старите намалени неща без оглед на размер и бройка, познайте после кой ще го прекупува от ибей  Mr. Green

Една жена разказваше, че отивайки в местния си магазин на Джимбо вижда друга жена, която купува абсолютно всичко от този велик sale направо в опакованите на едро чували, като същата тази купувачка преди това се е обадила по телефона да й задържат (те има такава практика "put on hold" за 24 часа), всичко от разпродажбата.

# 234
  • Мнения: 1 650
я да разпитам и аз тази дето и поръчам

# 235
  • София
  • Мнения: 847
Исках да ви споделя и моите впечатления за лотовете - става въпрос за онези лотове, които се продават по пол, размер и стойност (примерно 50 или 60 % от стойността по етикет), а не знаеш какво точно има вътре.

Обикновено тези лотове са пълни с нещата, които са купени на най, ама най-голямата разпродажба - както вече казах, каквото изостане по няколко месеца го пускат в продажба по 2-3-4 долара. А какво е останало налично в продължение на няколко месеца - това, което се е харесало най-малко като дизайн, дори и като качество (те и Gymboree правят грешки, ей сега от едни дънкови панталонки от най-новата серия Cherry Baby падат декоративните камъчета). Тъй като по етикетна стойност обаче всички дрешки са скъпички - 20-30 долара, че и нагоре, тези лотове на етикетна стойност 200-500 долара, съдържат най-нетърсените дрешки, купени за 20-30 долара общо.

А има дрешки, които въобще не стигат до разпродажба, в смисъл свършват преди това, и феновете се опитват да преценят кои ще са тези дрешки и да си ги набавят Simple Smile аз успях с Cupcake Cutie, ама голямо дебнене на сайта падна за така наречените replents (дозареждане на изчерпани артикули).

Хейде, лекцията свърши. Аз май съвсем съм се бъгнала... че съм доста навътре в материала, а ако бях в Щатите сигурно щяха да ми забранят достъп до магазините на Джимбо  Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 1 326
Извинявай, queenmabb....ма за кой сайт приказваш, че нещо не съм в час.....с доставка до България ли е ?

# 237
  • Мнения: 1 650
queenmubb аз редовно пазарувам от една и съща лотовете като и кажа искам и това от сайта обикновено го получавам, някой път на цената от сайта, няйкои път на същатата. Мацката казва че има магазин наблизо и няма смисъл да чака за поръчки онлайн

# 238
  • София
  • Мнения: 847
Извинявай, queenmabb....ма за кой сайт приказваш, че нещо не съм в час.....с доставка до България ли е ?

Здравей, говоря за www.gymboree.com, няма доставка до България, но понякога успявам да поръчам чрез приятели в Щатите, които ми ги препращат. Иначе от ибей...

# 239
  • Мнения: 706
Извинявай, queenmabb....ма за кой сайт приказваш, че нещо не съм в час.....с доставка до България ли е ?

Здравей, говоря за www.gymboree.com, няма доставка до България, но понякога успявам да поръчам чрез приятели в Щатите, които ми ги препращат. Иначе от ибей...
хареах едно cакенце за кръщенето на малкия, от разпродажбата ,до Германия има ли доcтаvка от cайта?
http://www.gymboree.com/shop/dept_item.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=8 … uctSizeSelected=0
или идеи как да го поръчам по др. начин?

Общи условия

Активация на акаунт