Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 233
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 478

Въпросът е да не се поставяме в позицията на жертви.Въпросът,също така, е да не живеем само заради едното одобрение на мъжа.

 Ако някои ви прави нещастни-забравете за него.


Абсолютно съм съгласна.Никога не желая да бъда жертва.А пък той каквото ще да прави.
А и нежелая постоянно да се харесвам на съпруга си-ако той не иска,да не ме харесва.Немога да живея само заради това.
Ако иска да изневерява-да го прави,никой не може да го спре.Но и аз никога няма да започна да се самосъжалявам заради това.
Но е грозно,много грозно....

# 76
  • Мнения: 220
защо...

ами и вие да живеете с дебела, мрънкаща, сменяща настроенията си за секунди, обсебена от корема си, а след това от нещото което е излязло от там жена, да сте с надути топки до пръсване, а около вас да въртят дупета разни млади колежки....

щото младите колежки, според повика на нагона, виждат във вас мъж, който е готов да стане баща, т.е. може и те да се уредят, щото инстинкта за продължение на рода е силен в жените и те така...

а всъщност мъжете не изневеряват  baby_neutral... те просто охлабват жилата  Joy Joy Joy...

# 77
  • Мнения: 2 723

Може би и ако вие живеете с някой, на когото първа грижа са надутите до пръсване топки... на когото единствената мисъл, като ви погледнете вас, жената, която е родила НЕГОВОТО дете е, че е дебела, мрънкаща и сменяща настроенията, обсебена от корема и НЕЩОТО, излязло оттам особа...

# 78
  • Мнения: 2 478
tati2raseria

тази дебела,мрънкаща,сменяща настоенията си,обсебена от корема си жена не носи ли твоето дете.Или щеше да ти е по-добре да не е обсебена от корема си и от нещото излязло от там,а от дупетата на младите си колеги?
И много се дразня на такива дето не изневеряват,а"просто охлабват жилата".Това е още по-грозно.

Сега си мисля,такива като теб,заслужават ли въобще да имата деца?

# 79
  • Мнения: 1 898
Не се впечатлявайте от tati2raseria, дами.
В няколко теми вече попадах на негови публикации.Той е от онези комплексирани мъже, които намират поле за изява в един предимно женски форум като размахват назидателно пръст, самоизтъкват се или пък се чудят как да изсмучат от пръстите си подобни безумни изказвания, чиято цел е да  ви провокират, за да бъде забелязан въпросният потребител.
Достатъчно е да си направите труда да проследите публикациите му и ще се убедите, че е така.

# 80
  • Мнения: 122
Не му се дразнете.
Човека явно е в друга фаза на еволюцията.
За тези които са майки.   bouquet

# 81
  • Мнения: 220
Цитат
Не се впечатлявайте от tati2raseria, дами.
В няколко теми вече попадах на негови публикации.Той е от онези комплексирани мъже, които намират поле за изява в един предимно женски форум като размахват назидателно пръст, самоизтъкват се или пък се чудят как да изсмучат от пръстите си подобни безумни изказвания, чиято цел е да  ви провокират, за да бъде забелязан въпросният потребител.
Достатъчно е да си направите труда да проследите публикациите му и ще се убедите, че е така.

особено съм коплексиран....

мили момичета - живота не е черно бял и не винаги е цветя и кебапчета...  просто с постовете си искам да ви накарам да се позамислите лекинко, колкото и да го мразите това упражнение...

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
защо...
ами и вие да живеете с дебела, мрънкаща, сменяща настроенията си за секунди, обсебена от корема си, а след това от нещото което е излязло от там жена, да сте с надути топки до пръсване, а около вас да въртят дупета разни млади колежки....

Това обобщение на всички бременни и родили жени ли е или само на твоето обкръжение?

# 83
  • Мнения: 122


мили момичета - живота не е черно бял и не винаги е цветя и кебапчета...  просто с постовете си искам да ви накарам да се позамислите лекинко, колкото и да го мразите това упражнение...

Господин скараджия, хубаво е че оценявате упражненията на дамите, а още по хубаво е, че отделяте от времето си за тази ви благородна кауза....
Благодарим и довиждане.   bouquet

# 84
  • Мнения: 762
Тати...,само не разбрах що са ти били надути топките...

# 85
  • Мнения: 220
Цитат
Тати...,само не разбрах що са ти били надути топките...

не прецених правилно атмосферите въздух на бензиностанцията като ги надувах....

# 86
  • Мнения: 762
Ама че си глупав,бе тати!Защо не си държиш топките вкъщи,а до бензиностанцията ходи с колата?

# 87
  • Мнения: 220
айде моля без квалификации, щото да не почна и аз и да видим как ще се почувстваш умницо...

п.п. пък тоя дето не плаче... верно само педераси сме се събрали в тоя форум...

# 88
  • Мнения: 619
Tati... това за дупетата на колежките го разбирам като изказване... ама всичкия цинизъм и обиди за жената, която ще те дари с дете...  Confused Незнам как си я склонил да ти роди детенце , дано не се добере до повърхностните ти излияния .Едва ли ще е очарована...
Аз от ден на ден почвам да се чудя колко малко са свестните мъже на този свят( моя Дай Боже е ). 

# 89
  • Мнения: 1 820
защо...

ами и вие да живеете с дебела, мрънкаща, сменяща настроенията си за секунди, обсебена от корема си, а след това от нещото което е излязло от там жена, да сте с надути топки до пръсване, а около вас да въртят дупета разни млади колежки....

щото младите колежки, според повика на нагона, виждат във вас мъж, който е готов да стане баща, т.е. може и те да се уредят, щото инстинкта за продължение на рода е силен в жените и те така...

а всъщност мъжете не изневеряват  baby_neutral... те просто охлабват жилата  Joy Joy Joy...
Брей че си отворен!Съжалявам я тая твоята жена!Щеше да е много по добре ако си въртеше ТЯ дупето на колегите си,и те търчаха след нея.Но и това ще стане NaughtyКолелото се върти от пърмак на пърмак!Това нейното изневяра ли ще е,щом твоето не е? newsm78И тогава ще те питам ти как ще се чувстваш.Ама то такива смотаняци като тебе надали имат чувства!Моето си е мое,чуждото е общо,така ли?Аиде беее!А това че жена ти е с корем,променяща настроенията си и т.н. е заради тебе мой човек.Като не са ти се гледали ревящи бебета и не си искал да и се променя  фигурата,да не си я "напомпвал" както ти обичаш да се изразяваш тъпо да си си гледал живота.Ама ти се иска сигурното нали?Прибираш се и знаеш че те чака-хубава грозна там е.и според такива като тебе Жената трябва да е детегледачка,гладачка,перачка,миячка,готвачка,сервитьорка,чистачка,шивачка и т.н. и когато ти се доебе и курва.А чакай малко,момко!Не става!Ако всичките мъже бяха като тебе нямаше да има никакъв инстинкт за продължаване на рода!И после когато детето порасне и жената върне самочувствието си,не се чуди защо изневерява и не ви обича вече.То такива като тебе са за трепане-комплексари. #2gunfireИ защо си се регистрирал като тати,ти не знаеш какво означава тази дума,и не заслужаваш. Naughtyдори не заслужаваш да те познава детето ти,камо ли да чуеш от него "Тати"
Аз от ден на ден почвам да се чудя колко малко са свестните мъже на този свят( моя Дай Боже е ). 
Много са малко да.И съм благодарна че не съм се влюбила в някой психо като този.Поне нашия ТАТИ е страхотен и е всичко в живота и на двете ни,надявам се и вашия!Но ако не бяха щяхме да разберем то такива миришат от далеко #Crazy

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 16:06 от paneva_82

Общи условия

Активация на акаунт