Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 232
  • 95
  •   1
Отговори
Моля, споделете мнението си, защо точно когато една току що родила жена има нужда от физическа и емоционална подкрепа, мъжете решават да се позабавляват? Доста често срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?

# 1
  • Мнения: 1 172
Питай участниците в твоята статистика. Защо мислиш, че в женски форум ще намериш обяснение на определено мъжко поведение?

# 2
  • Мнения: 641
Защото нещо те кълве щъркела.

П.С. Пусни още един път темата ,да станат 5 за щастие.

Опа ,те са точно толкова.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?

# 4
  • Мнения: 641
Ало , маце ,станаха 6. Седем е по-късметлийско число.

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 07:46 от Рамбо Силек

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ало , малката ,станаха 6. Седем е по-късметлийско число.

А ти водиш статистика ли ooooh!?
Аман беее Sick

# 6
  • Мнения: 641
Не водя нищо ,то се вижда на първа страница .

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ако още една тема пуснеш по въпроса, и ще ме убедиш, че наистина е така  Crazy

# 8
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не водя нищо ,то се вижда на първа страница .

Изобщо не погледнах, а нахлух направо в темата, извинения  bouquet
Ама в този форум има едни заядливи ССФ, които кибичат нон - сттоп тук като квестори и следят за правописни грешки и повторение на теми #Crazy
Извини ме още веднъж  bouquet

# 9
  • Мнения: 641
Само тази вечер съм такава. Иначе съм добричка. Outta Joint
Simple Smile

Виждаш ли колко съм добричка тази сутрин Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 07:46 от Рамбо Силек

# 10
Извинявам се МНОГО за пуснатите сто еднакви теми  Embarassed  Всеки път ми забиваше сървъра и мислех, че не съм успяла и рефрешвах до безкрай ... Още веднъж - извинете ме, не  е умишлено.. от тъпотия е  Crazy

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 22:36 от Mrs Bree

# 11
  • Мнения: 762
А защо бебето се появява точно когато на мъжете им се изневерява?

# 12
  • Мнения: 606
А защо бебето се появява точно когато на мъжете им се изневерява?
 

Явно са взаимно свързани...  newsm78

# 13
  • Мнения: 762
Явно са взаимно свързани...  newsm78
Стигнахме до фундаментални въпроси като кое от двете е първо и кое може да почака. Thinking

# 14
 
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика.

Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание? И се оказа, че човека просто месец след като съм родила си е намерил друго забавление... Но далеч не ми се обсъжда моя случай - искам да чуя и останалите.
А много интересно как една кърмеща майка ще си развява .. извън дома?!! Аз такава не познавам, а вярвай доста хора познавам..

# 15
  • Мнения: 1 172
Сама си дала част от отговора:
Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание?

Един ангажиран с новороденото си дете и съпругата си мъж няма толкова време, че да се развява наляво-надясно. Усещането за дебела, грозна и т.н. зависи и от отношението на мъжа ти към теб.

# 16
  • Мнения: 1 058
И аз съм чувала за доста такива случаи. И на мен ми е интересно. Може би мъжа се чувства уплашен. Кой го знае.

# 17
  • Мнения: 1 367
Наистина ти сама си си отговорила до голяма степен.Може да се добави още,че търси някакъв вид спокойствие извън къщи,далеч от рева на бебето и миризмата на пълни памперси.Не знам,не ми се е случвало и дано не ми се случва.

# 18
  • Мнения: 606
едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса.

На 360 ако е - добре. По опасно е на 180 гр.

# 19
  • Мнения: 4 965
Сама си дала част от отговора:
Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание?

Един ангажиран с новороденото си дете и съпругата си мъж няма толкова време, че да се развява наляво-надясно. Усещането за дебела, грозна и т.н. зависи и от отношението на мъжа ти към теб.

  bouquet
Така е.
Ако на мъжа му пука за жена му и за общото им дете, ще е точно толкова ангажиран с детето и животът му ще е точно толкова променен, колкото и на майката.
И защо участва само в неделното къпане, това не го разбрах? Какво прави през другото време, освен ходенето по жени??? (Не броя ходенето на работа, колкото и време да му отнема това - питам за свободното време.)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Защо ли? Ми щото са егоисти! Twisted Evil (днес съм зла и мъжемразка Mr. Green )
Те били уплашени, стресирани, имали нужда да се почувстват свободни и пр. и прочие оправдания! Защо ние по дифолт, нямаме право на такива извинения, ума ми не го побира!? ooooh!
Свивай му сърмите на твоя хубавец! Връчвай му бебето още от вратата, да изграждат връзката баща- дете. Упражнения трябват, нали било по- трудно, отколкото при майката?!  Mr. Green
Няма не искам, няма недей!
Аман от тарикати и неосъзнати непораснали хлапета!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Защо ли? Ми щото са егоисти! Twisted Evil (днес съм зла и мъжемразка Mr. Green )
Те били уплашени, стресирани, имали нужда да се почувстват свободни и пр. и прочие оправдания! Защо ние по дифолт, нямаме право на такива извинения, ума ми не го побира!? ooooh!
Свивай му сърмите на твоя хубавец! Връчвай му бебето още от вратата, да изграждат връзката баща- дете. Упражнения трябват, нали било по- трудно, отколкото при майката?!  Mr. Green
Няма не искам, няма недей!
Аман от тарикати и неосъзнати непораснали хлапета!

така,така...добре си отговорила  Peace

А много често го правят и когато жената забременее...пак поради същата причина егоистични и недорасли да поемат отговорности. Twisted Evil
(не всички де) Peace

# 22
  • Мнения: 22 476
Не мисля, че е така, но ако ти познаваш само такива мъже, много жалко.

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Защото съчетанието егоизъм + лиготия е втъкано в скелета на повечето от тях. Защото все се правят на много силни, пък при първата трудност си подвиват опашките и се чудят къде да се скрият. Слава богу, нямам такъв проблем, но много мои познати и приятелки точно заради това се отказаха да родят второ дете. Пък и друго си е докато жена ти се чанчи отвсякъде с новите отговорности, ти да си в чуждо легло и да си умираш от кеф... Отвратително!!!  Sick

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не съм забелязала такова нещо около себе си. Всичките ни познати родиха по 2, някои по 3 деца, но мъжете им са си до тях.Явно просто е съвпадение. Нали знаете, мерака при мъжете умира последен. А може би тогава жената под влияние на депресията започва да си въобразява много неща? newsm78 Не знам, но не мисля, че има такава закономерност, ако нещата между двама души са наред .

# 25
  • Мнения: 1 898
Няма такова нещо. Или поне много обобщаващо е подобно заключение.
При моят съпруг е тъкмо обратното- стана още по-отговорен и грижовен след появата на бебето. Същото наблюдавам и при семейства, които са ни близки и с които често поддържаме контакти.
Ако всичко останало в едно семейство е наред, ако всеки от двамата партньори осъзнава и поема своите отговорности и ангажименти, появата на бебето би трябвало да го сплоти още повече, а не обратното. Така мисля аз.

# 26
  • Мнения: 1 820
При нас е точно обратното.Нито се е променило нещо в отношенията ни,нито той е започнал да не се прибира.От както се е родила малката е все до нас,когато свърши работния му ден бърза да се прибере и не е пропуснал и една вечер от къпането,храненето или каквото и да е друго.А това че има мъже който мръшкат има.И не само че не са дорасли и бягат от отговоррност,те не са били готови за семейство.Приемат те за даденост и точка.Ти вече си "вързана"едва ли не,още повече с детето.Знам ли какво мислят!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма такова нещо. Или поне много обобщаващо е подобно заключение.
При моят съпруг е тъкмо обратното- стана още по-отговорен и грижовен след появата на бебето. Същото наблюдавам и при семейства, които са ни близки и с които често поддържаме контакти.
Ако всичко останало в едно семейство е наред, ако всеки от двамата партньори осъзнава и поема своите отговорности и ангажименти, появата на бебето би трябвало да го сплоти още повече, а не обратното. Така мисля аз.

И аз така мисля, и при нас така се случи!

# 28
  • София
  • Мнения: 408
Защото са МЪЖЕ. Не случайно се говори за майчински инстинкт, няма понятие като бащински такъв.

# 29
  • Мнения: 3 423
Моля, споделете мнението си, защо точно когато една току що родила жена има нужда от физическа и емоционална подкрепа, мъжете решават да се позабавляват? Доста често срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?

Така ли? Това силно ме озадачава.
Наистина ли е така? Защо аз не знам.

# 30
Благодаря ви.  Hug Тъй като не ми се влиза в частният случай, т.е моя само ми се искаше да събера и чужди мнения по въпроса, за сега моя "любим" го изгоних, пък ако до месец не ме накара да размисля, ще потърся и адвокат.

# 31
Някои изневеряват даже и по-рано докато си бременна.Мисля 4е се страхуват или им е неприятно от формите на бременната.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 600
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика.

Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание? И се оказа, че човека просто месец след като съм родила си е намерил друго забавление... Но далеч не ми се обсъжда моя случай - искам да чуя и останалите.
А много интересно как една кърмеща майка ще си развява .. извън дома?!! Аз такава не познавам, а вярвай доста хора познавам..

хм. аз не се чувствах грозна и дебела. имах и други теми на разговор освен бебето. не излизах с майките, ако нямат други теми на разговор. мъжът ми пътуваше, но когато беше в къщи, винаги помагаше с нещо. не мисля, че ми е изневерявал.

защо, казваш, сега трябва да ги поставяме всичките в кюпа?

а да не би случайно да си била досадна и мрънкаща? или мъжът ти да си е такъв?

# 33
  • Мнения: 1 488
Благодаря ви.  Hug Тъй като не ми се влиза в частният случай, т.е моя само ми се искаше да събера и чужди мнения по въпроса, за сега моя "любим" го изгоних, пък ако до месец не ме накара да размисля, ще потърся и адвокат.

Ама ти и шанс му даваш, да те накара да размислиш!
За какво ти е такъв мухльо?

# 34
  • Мнения: 11
На твоя мъж просто му се е гайбало нещо чуждо,не че нещата съвпадат с раждането.Тогава си е намерил пролука,тогава го е направил,недей да търсиш някаква логика.

# 35
  • Мнения: 238
Аууууу болната ми тема! ooooh!
Не знам защо го правят някои, но на мен лично ми се случи. Никога не съм предполагала, че точно АЗ ще попадна в такава ситуация, но факт.   smile3516
Детето се появи след осем годишна връзка, напълно планирано ... карах супер бременност, не съм изпадала в някакви крайни състояния Simple Smile. Таткото изглеждаше ангажиран до колкото е възможно при неговата работа... абе всичко в норма  Rolling Eyes
Разбрах със закъснение от година и половина почти, оказа се че и продължавало ама "няма да си разбия семейството заради такава глупост" каза той.  #Cussing out
Еее той не, но аз да! С детето под мишница и при адвокат, без да слушам оправдания и обяснения. За мен няма причина, която да оправдае изневяра точно в този момент!  Naughty
Стискам ти палци да избереш най-доброто за теб и за малкото! Бъди твърда, колкото и да ти е трудно в момента.  smile3525

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
Мъжете /най-общо казано/ си изневеряват когато им падне. Не трябва да се търси зависимост. Просто, ако се случи след раждането, на жената й е сигурно 1000 пъти по-неприятно.
На мен ми стана кофти преди 2 г., когато единият от шефовете се развяваше с една колежка веднага след като му се роди дете. Грозно беше. Гледаме го как ни черпи и празнува за дъщеря си. След седмица - всички виждат, че го е ударил на секс маратон с млада колежка. После чух, че жена му се била изнесла...

# 37
  • Мнения: 3 423
Не ги обиждайте горките мъже.
Влезте им в положението. Вие сте
прекалено вглъбени в бебетата, а
мъжете ви имат тежък топкобол.
Важното е да не източват много от
семейния бюджет и да са с кондоми.
Един ден ще удари и вашият час!

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото се чувстват изоставени от жените си, които вече обгрижват някакво пищящо и серящо малко същество, а са забравили за тях. Какъв ужас - мъжът си е мислил, че се е сдобил с втора майка, а тя толкова подло да го прецака!  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 2 381
Важното е да не източват много от
семейния бюджет и да са с кондоми.
За това си адски права.

# 40
  • Мнения: 1 925
Не ги обиждайте горките мъже.
Влезте им в положението. Вие сте
прекалено вглъбени в бебетата, а
мъжете ви имат тежък топкобол.
Важното е да не източват много от
семейния бюджет и да са с кондоми.
Един ден ще удари и вашият час!

Тъй, тъй  newsm10

# 41
  • Мнения: 1 726
Цитат
Защото се чувстват изоставени от жените си, които вече обгрижват някакво пищящо и серящо малко същество, а са забравили за тях. Какъв ужас - мъжът си е мислил, че се е сдобил с втора майка, а тя толкова подло да го прецака! 

Е те това е!  hahaha
В същата ситуация съм, след години разбрах всъщност, какво се е случило докато детето ни беше на няколко месеца и моичкият беше в дълга командировка. Явно не е могъл да преживее конкуренцията за ц.ците ми та си е намерил други...Какво да ви кажа, жалка картинка, още не мога да разбера ,как човек може да падне толкова ниско.  ooooh!

Към авторката - ако аз бях разбрала тогава , щеше да си гледа детето през крив макарон, но сега е вече много голямо и е момченце , сърце не ми дава да го отделя от баща му, затова реших да дам шанс на семейството ни. Ти все още имаш шанс да заживееш спокойно. Повярвай ми, подлостта не се забравя, не се прощава и тежи ужасно, колкото и да обичаш ...

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 23:54 от savina_h

# 42
  • Мнения: 2 723
Повярвай ми, подлостта не се забравя, не се прощава и тежи ужасно, колкото и да обичаш ...

Така е.
Не се забравя и предателството Tired
Аз опитах, но не успях да забравя, само детето започна да разбира, а и се сдобих с още едно Crazy

# 43
  • sofia
  • Мнения: 249
мъжа ми ми извъртя този номер докато бях в родилното с второто ни дете.честно казано не съм се замислила защо го е направил нито пък ме е интересувало.

# 44
  • Мнения: X
Няма мъж, няма жена в тая работа.
Всичко опира до отговорност и човек.
Освен това не е много редно да се подценява това, което един мъж изпитва, когато детето му се ражда. Това е част от проблема - станала майка, жената забравя за целия свят около себе си, всижда единствено и само бебето денонощно и не дава никой нищо да и каже. А мъже се чуди как да намери своето място, защото нощите и за него са безсънни и не разбира, че термина "гледам си бебето" няма нищо общо с това да седиш и да го съзерцаваш и, че понякога "разходката на слънчице" е последното нещо, което и се прави на майката.
За това мъжът се включва активно в отглежданетъо на общото дете, за да се почувства заангажиран, отговорен и важен. Защото е много хубаво да знаеш как еди кой си има нужда от теб и ти си значим, а след раждането на бебето мъжа почва да се чуди за какво е значим той, какво ще се промени ако него го няма.........

И да се повторя....всичко си опира до човека.

# 45
  • Мнения: 3 092
Хм.....от къде ти е статистиката  Rolling Eyes...много гадно звучи ...
Иначе по темата - не знам...честно , но пък момичетата са ти предложили много отговори над който да си помислиш....моето мнение лично е че се чувстват изоставени , защото майките обгрижват бебетата и те са на 2-ра линия ...ама това не ги оправдава де  Thinking

# 46
  • Мнения: 122
Ши питам приятелите ми, белким някой си признае що баш тогава. Whistling

# 47
  • Мнения: 3 423
мъжа ми ми извъртя този номер докато бях в родилното с второто ни дете.честно казано не съм се замислила защо го е направил нито пък ме е интересувало.

Така е, като има тъпи женоря, дето да не искат
мъжете им да са с тях по време на раждането.

# 48
  • Мнения: 11
Аз пък досега не съм чувал да има мъж,който е проявил желание лично.А и насила хубост нестава,така че.......ние нямаме работа там тогава Naughty

# 49
  • Мнения: 2 723
Така е, като има тъпи женоря, дето да не искат
мъжете им да са с тях по време на раждането.

Моя ме държеше за ръката докато се пънех, па два месеца по-късно се отчете Sick
Така че и тва не е гаранция, да знаеш hahaha

# 50
И моят се отчете месец след като родих. Научих след седмица - мъжете са тъпи и се издават. Питах "Защо?" и отговорът беше "Ми е..ше ми се, не разбираш ли?". Много логичен отговор - последната седмица от бременността, и един месец след раждането имаше само алтернативен секс и на човека му се приискало нещо нормално. На всичкото отгоре не изпитваше и желание към мен след това - като си представял, че бебето било излязло от това място не можел да започне да прави секс.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Аз пък досега не съм чувал да има мъж,който е проявил желание лично.А и насила хубост нестава,така че.......ние нямаме работа там тогава Naughty
Някоя го изнасилва ли?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Един ден ще удари и вашият час!

Дами, това е истината! Бебетата порастват, независимо дали са ви първо, второ, трето или амнайсто. Има Видов ден, бре! Потрайте малко.

# 53
  • Мнения: 11
Един ден ще удари и вашият час!

Дами, това е истината! Бебетата порастват, независимо дали са ви първо, второ, трето или амнайсто. Има Видов ден, бре! Потрайте малко.

Да,бях забравил че има и такива дет само повод си търсят.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Да,бях забравил че има и такива дет само повод си търсят.

Айде бе! А какво ще кажеш за "Липсваше ми вкъщи и го потърсих навън"-редовната реплика на всеки кръшкач. Или "пред развод сме"-обаче съпругата изобщо да не знае за това. Има цял куп тъпи реплики на класическия кръшкачо-сваляч.

# 55
  • Мнения: 122
И моят се отчете месец след като родих. Научих след седмица - мъжете са тъпи и се издават. Питах "Защо?" и отговорът беше "Ми е..ше ми се, не разбираш ли?". Много логичен отговор - последната седмица от бременността, и един месец след раждането имаше само алтернативен секс и на човека му се приискало нещо нормално. На всичкото отгоре не изпитваше и желание към мен след това - като си представял, че бебето било излязло от това място не можел да започне да прави секс.

 newsm78
Не мога да повярвам. Това е шега, в този сайт научих неща за мъжете дето не предполагах, че съществуват.

# 56
Много бих искала да е шега. За съжаление си е чистата истина. Животът понякога е много, много жесток.

# 57
  • София
  • Мнения: 399
 Хм, има нещо вярно в това твърдение. Може би трябваше да го пуснеш в "Татковци", въпреки че едва ли някой татко ще си каже защо. Според мен ангажиментите на майката са удобен повод да излязат сами и да се почувстват пак "ергени", че иначе навсякъде с жената не е толкова интересно и трябва все да е замалко, заради режима на бебето и тн Използват момента така да се каже и живеят като за последно. Понякога колеги и приятели спомагат за това явление, като бъзикат младия татко, че жената му е стъпила на врата, че откакто е женен не смее да си подаде носа навън..
 Не обобщавам за всички мъже, не включвам моя, просто си разсъждавам, защото и аз имам подобни наблюдения.

# 58
  • Мнения: 11
Да,бях забравил че има и такива дет само повод си търсят.

Айде бе! А какво ще кажеш за "Липсваше ми вкъщи и го потърсих навън"-редовната реплика на всеки кръшкач. Или "пред развод сме"-обаче съпругата изобщо да не знае за това. Има цял куп тъпи реплики на класическия кръшкачо-сваляч.

Недей забравя,че правилата важат и за двата пола Laughing

# 59
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Никаква шега не е, чиста физиология.
За повечето мъже (а и жени също) и ден без секс е много време, какво остава за месеци.
Това е положението.

# 60
  • Мнения: 122
Много бих искала да е шега. За съжаление си е чистата истина. Животът понякога е много, много жесток.

  bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Недей забравя,че правилата важат и за двата пола Laughing

Именно! Първо мъжът се вее, докат жена му бърше наакани дупета. После иде ред на жената, докат мъжът се чуди как да се отърве от кашите, дето ги е забъркал.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 660
Кокошката или яйцето? Бебето ли се появява, когато на мъжът му се изневерява или на него му се приисква, когато дойде бебето.?

Аз си имам теория и тя е следната - мъжете изневеряват, когато се чувстват най-спокойни в семейна насока. Не спокойни откъм задължения, а откъм сигурност, че семейството си е там, заковал е последния пирон в ковчега и заекът няма да избяга.

Значи живеят си мъжът и жената заедно, посвикват един с друг, навлизат в някакво ежедневие и решават, че е време за нещо ново, за "развитие". Бам идва бебето. Жената ходи из къщи като кърмачка, каквато всъщност си е, рошава, недоспала, поизнервена, все още дебела. Кой ще му я вземе?? Тя сега си има работа на денонощно работно време и е завладяна от една единствена мисъл "бебето!бебето!бебето!". От време на време я прихващат и пориви от рода на "перфектната домакиня", но по-рядко. Какво прави той - тя не го привлича, това е ясно. Обича си я, нооо... светът за него не е спрял. Решава да пооближе още малко кацата с меда, докато никой още не се е усетил. Тъй де, нито ще навреди, нито някой ще разбере, а и е далеч по-интересно от това да обсъждаш цвета и консистенцията на съдържанието на пелените.

И си живее перфектно - сутрин на работа, контакти, лафче, успехчета, това онова, вечер - "служебна среща", "командировка", "имам да довършвам нещо и се прибирам", събота и неделя - семеен живот, сигурност и щастие.



# 63
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е съвсем така ... ама аз какво ли разбирам

# 64
  • Мнения: 11
Защо повечето от вас жени,си мислите че във всеки проблем и лична драма седят мъжете?Постоянно сме критикувани заради едно,второ......все ще се намери нещо за което да се хванете,а в същото време е адски недопустимо една жена да направи подобна грешка ПЪРВА.Е това е нормално,защото всеки гледа себе си.Аз като мъж разсъждавам така,както вие не можете.В живота има изключения всякакви,и имено това НЕ ВИ дава право да се мислите че сте МИРОПОМАЗАНИ или там както се казва.

Ако тръгнем да спорим затова,ще разводним темата (което вече стана де).

# 65
  • Мнения: 1 806
Цитат
При моят съпруг е тъкмо обратното- стана още по-отговорен и грижовен след появата на бебето.
и при моя  Peace нормално ми се вижда появата на бебето да сплоти семейството...

# 66
  • Мнения: 3 092
Цитат
При моят съпруг е тъкмо обратното- стана още по-отговорен и грижовен след появата на бебето.
и при моя  Peace нормално ми се вижда появата на бебето да сплоти семейството...
абе може и да ти се вижда , ама на практика не става точно така де .
И на мен така ми се виждаше , но ...

# 67
  • Мнения: 2 478


Значи живеят си мъжът и жената заедно, посвикват един с друг, навлизат в някакво ежедневие и решават, че е време за нещо ново, за "развитие". Бам идва бебето. Жената ходи из къщи като кърмачка, каквато всъщност си е, рошава, недоспала, поизнервена, все още дебела. Кой ще му я вземе?? Тя сега си има работа на денонощно работно време и е завладяна от една единствена мисъл "бебето!бебето!бебето!". От време на време я прихващат и пориви от рода на "перфектната домакиня", но по-рядко. Какво прави той - тя не го привлича, това е ясно. Обича си я, нооо... светът за него не е спрял. Решава да пооближе още малко кацата с меда, докато никой още не се е усетил. Тъй де, нито ще навреди, нито някой ще разбере, а и е далеч по-интересно от това да обсъждаш цвета и консистенцията на съдържанието на пелените.

И си живее перфектно - сутрин на работа, контакти, лафче, успехчета, това онова, вечер - "служебна среща", "командировка", "имам да довършвам нещо и се прибирам", събота и неделя - семеен живот, сигурност и щастие.






Звучи отвратително,но за съжаление това е реалността.Дори и тези мъже,които са устискали в началото,след раждането на бебо,после и те се втурват.Мъжете са просто така устроени.Никога не съм се чувствала грозна и дебела,не съм се събирала само с майки,не съм ходила рошава ,но никога не мога да мириша като чуждата жена.Това за тях е физиология.Надеждата ми е,каквото и да прави съпруга ми,да е тихо и умно,че да не стига до ушите ми.

# 68
  • Мнения: 762
Мъжете са просто така устроени.Никога не съм се чувствала грозна и дебела,не съм се събирала само с майки,не съм ходила рошава ,но никога не мога да мириша като чуждата жена.
А защо да не можеш да миришеш на чужда жена?Можеш и на мъж да миришеш.Зависи как го представиш на мъжа си.
И момичета,защо мъжете ви са толкова семейно-спокойни,та чак им се доизневерява?
Пък и някой хубаво го каза-че си търсел мамата героя,но ние не си ли търсим татко да ни закриля и пощипва поощряващо?В крайна сметка от тия цици защо да ги завраме само в устата на бебето?Я да се научите как да си гледате бебетата по-лесно,че вие сте забравили че сте хора вече...

Ми не съм съгласна и тва си.То като търсиш ЧОВЕКА нали за това първо мислиш-дали ще е до теб,когато се нуждаеш от него.

# 69
  • Мнения: 619
Виж човек като му се ходи си ходи... не е задължително да има някаква връзка.Ти ако си решила ,че има аз си я обяснявам с това, че вече с бебето се е почуствал.. как да кажа вързан и "закотвен" та.. е нещо като опит или демонстрация на независимост и.. волност с нищо не задържан или ангажиран. Tired
Май не успях да изразя съвсем точно това, което мисля.
Съжалявам наистина  Hug... просто наистина има хора(и мъже и жени), които са такива .ато стане дума за подобна ситуация винаги се сещам за това ,че хубавата ябълка я изяжда свинята

# 70
  • Мнения: 2 478
[[/quote]
А защо да не можеш да миришеш на чужда жена?Можеш и на мъж да миришеш.Зависи как го представиш на мъжа си.

Ми не съм съгласна и тва си.То като търсиш ЧОВЕКА нали за това първо мислиш-дали ще е до теб,когато се нуждаеш от него.
[/quote]

Съжалявам,но чуждото мирише на чуждо,каквото и да правиш,каквито и роли да играеш.Тръпката е друга,а мъжете това търсят.
А за съпрузите си-да,когато ги  избираме,първо мислим за това дали ще са до нас,когато имаме нужда от тях,в болест и здраве,в богатсво и бедност и т.н.Но,дали те за това мислят?С много мъже съм говорила по този въпрос-те избират жената,за това доколко добра майка и домакиня може да бъде.Защото за съжаление секса го има навсякъде извън вкъщи.

# 71
  • Мнения: 11
Ти с бая мъже си говорила...........като гледам си доста добре запозната?

# 72
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз нямам такива впечатления от мъжете с деца, които познавам Peace

# 73
  • Мнения: 762
Ми сигурно си права,мирито.Аз нямам безкрен опит.Пък и съм дете,отгледано само от майка си.Не зная много за мъжете.Може би дори за своя не знам много.Освен че ме дари с най-ценното на този свят:любов,подкрепа,невероятна дъщеря.Това не е малко.А останалото ще си го набавя сама.
Въпросът е да не се поставяме в позицията на жертви.Въпросът,също така, е да не живеем само заради едното одобрение на мъжа.Не искам да звуча феминистично,а по-скоро да си зададете въпроса какво значи майката.Тя е повече от домакиня,от съпруга,от професионалистка.Тя е богиня за своето дете.Повярвайте ми,ако можеше да се погледнете през очите на детето си,щяхте много да съжалявате за всяка изпусната усмивка,за всяка мрачна мисъл.За всяка сълза.Децата заслужават майките им да са щастливи,за да могат да израстнат силни,решителни и с правилна позиция по отношение на брака.
Ако някои ви прави нещастни-забравете за него.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 249
мъжа ми ми извъртя този номер докато бях в родилното с второто ни дете.честно казано не съм се замислила защо го е направил нито пък ме е интересувало.

Така е, като има тъпи женоря, дето да не искат
мъжете им да са с тях по време на раждането.
просто за мен изневярата не е края на света.
така че това не ме притеснява,ако иска да кръшне нищо не може да го спре.

# 75
  • Мнения: 2 478

Въпросът е да не се поставяме в позицията на жертви.Въпросът,също така, е да не живеем само заради едното одобрение на мъжа.

 Ако някои ви прави нещастни-забравете за него.


Абсолютно съм съгласна.Никога не желая да бъда жертва.А пък той каквото ще да прави.
А и нежелая постоянно да се харесвам на съпруга си-ако той не иска,да не ме харесва.Немога да живея само заради това.
Ако иска да изневерява-да го прави,никой не може да го спре.Но и аз никога няма да започна да се самосъжалявам заради това.
Но е грозно,много грозно....

# 76
  • Мнения: 220
защо...

ами и вие да живеете с дебела, мрънкаща, сменяща настроенията си за секунди, обсебена от корема си, а след това от нещото което е излязло от там жена, да сте с надути топки до пръсване, а около вас да въртят дупета разни млади колежки....

щото младите колежки, според повика на нагона, виждат във вас мъж, който е готов да стане баща, т.е. може и те да се уредят, щото инстинкта за продължение на рода е силен в жените и те така...

а всъщност мъжете не изневеряват  baby_neutral... те просто охлабват жилата  Joy Joy Joy...

# 77
  • Мнения: 2 723

Може би и ако вие живеете с някой, на когото първа грижа са надутите до пръсване топки... на когото единствената мисъл, като ви погледнете вас, жената, която е родила НЕГОВОТО дете е, че е дебела, мрънкаща и сменяща настроенията, обсебена от корема и НЕЩОТО, излязло оттам особа...

# 78
  • Мнения: 2 478
tati2raseria

тази дебела,мрънкаща,сменяща настоенията си,обсебена от корема си жена не носи ли твоето дете.Или щеше да ти е по-добре да не е обсебена от корема си и от нещото излязло от там,а от дупетата на младите си колеги?
И много се дразня на такива дето не изневеряват,а"просто охлабват жилата".Това е още по-грозно.

Сега си мисля,такива като теб,заслужават ли въобще да имата деца?

# 79
  • Мнения: 1 898
Не се впечатлявайте от tati2raseria, дами.
В няколко теми вече попадах на негови публикации.Той е от онези комплексирани мъже, които намират поле за изява в един предимно женски форум като размахват назидателно пръст, самоизтъкват се или пък се чудят как да изсмучат от пръстите си подобни безумни изказвания, чиято цел е да  ви провокират, за да бъде забелязан въпросният потребител.
Достатъчно е да си направите труда да проследите публикациите му и ще се убедите, че е така.

# 80
  • Мнения: 122
Не му се дразнете.
Човека явно е в друга фаза на еволюцията.
За тези които са майки.   bouquet

# 81
  • Мнения: 220
Цитат
Не се впечатлявайте от tati2raseria, дами.
В няколко теми вече попадах на негови публикации.Той е от онези комплексирани мъже, които намират поле за изява в един предимно женски форум като размахват назидателно пръст, самоизтъкват се или пък се чудят как да изсмучат от пръстите си подобни безумни изказвания, чиято цел е да  ви провокират, за да бъде забелязан въпросният потребител.
Достатъчно е да си направите труда да проследите публикациите му и ще се убедите, че е така.

особено съм коплексиран....

мили момичета - живота не е черно бял и не винаги е цветя и кебапчета...  просто с постовете си искам да ви накарам да се позамислите лекинко, колкото и да го мразите това упражнение...

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
защо...
ами и вие да живеете с дебела, мрънкаща, сменяща настроенията си за секунди, обсебена от корема си, а след това от нещото което е излязло от там жена, да сте с надути топки до пръсване, а около вас да въртят дупета разни млади колежки....

Това обобщение на всички бременни и родили жени ли е или само на твоето обкръжение?

# 83
  • Мнения: 122


мили момичета - живота не е черно бял и не винаги е цветя и кебапчета...  просто с постовете си искам да ви накарам да се позамислите лекинко, колкото и да го мразите това упражнение...

Господин скараджия, хубаво е че оценявате упражненията на дамите, а още по хубаво е, че отделяте от времето си за тази ви благородна кауза....
Благодарим и довиждане.   bouquet

# 84
  • Мнения: 762
Тати...,само не разбрах що са ти били надути топките...

# 85
  • Мнения: 220
Цитат
Тати...,само не разбрах що са ти били надути топките...

не прецених правилно атмосферите въздух на бензиностанцията като ги надувах....

# 86
  • Мнения: 762
Ама че си глупав,бе тати!Защо не си държиш топките вкъщи,а до бензиностанцията ходи с колата?

# 87
  • Мнения: 220
айде моля без квалификации, щото да не почна и аз и да видим как ще се почувстваш умницо...

п.п. пък тоя дето не плаче... верно само педераси сме се събрали в тоя форум...

# 88
  • Мнения: 619
Tati... това за дупетата на колежките го разбирам като изказване... ама всичкия цинизъм и обиди за жената, която ще те дари с дете...  Confused Незнам как си я склонил да ти роди детенце , дано не се добере до повърхностните ти излияния .Едва ли ще е очарована...
Аз от ден на ден почвам да се чудя колко малко са свестните мъже на този свят( моя Дай Боже е ). 

# 89
  • Мнения: 1 820
защо...

ами и вие да живеете с дебела, мрънкаща, сменяща настроенията си за секунди, обсебена от корема си, а след това от нещото което е излязло от там жена, да сте с надути топки до пръсване, а около вас да въртят дупета разни млади колежки....

щото младите колежки, според повика на нагона, виждат във вас мъж, който е готов да стане баща, т.е. може и те да се уредят, щото инстинкта за продължение на рода е силен в жените и те така...

а всъщност мъжете не изневеряват  baby_neutral... те просто охлабват жилата  Joy Joy Joy...
Брей че си отворен!Съжалявам я тая твоята жена!Щеше да е много по добре ако си въртеше ТЯ дупето на колегите си,и те търчаха след нея.Но и това ще стане NaughtyКолелото се върти от пърмак на пърмак!Това нейното изневяра ли ще е,щом твоето не е? newsm78И тогава ще те питам ти как ще се чувстваш.Ама то такива смотаняци като тебе надали имат чувства!Моето си е мое,чуждото е общо,така ли?Аиде беее!А това че жена ти е с корем,променяща настроенията си и т.н. е заради тебе мой човек.Като не са ти се гледали ревящи бебета и не си искал да и се променя  фигурата,да не си я "напомпвал" както ти обичаш да се изразяваш тъпо да си си гледал живота.Ама ти се иска сигурното нали?Прибираш се и знаеш че те чака-хубава грозна там е.и според такива като тебе Жената трябва да е детегледачка,гладачка,перачка,миячка,готвачка,сервитьорка,чистачка,шивачка и т.н. и когато ти се доебе и курва.А чакай малко,момко!Не става!Ако всичките мъже бяха като тебе нямаше да има никакъв инстинкт за продължаване на рода!И после когато детето порасне и жената върне самочувствието си,не се чуди защо изневерява и не ви обича вече.То такива като тебе са за трепане-комплексари. #2gunfireИ защо си се регистрирал като тати,ти не знаеш какво означава тази дума,и не заслужаваш. Naughtyдори не заслужаваш да те познава детето ти,камо ли да чуеш от него "Тати"
Аз от ден на ден почвам да се чудя колко малко са свестните мъже на този свят( моя Дай Боже е ). 
Много са малко да.И съм благодарна че не съм се влюбила в някой психо като този.Поне нашия ТАТИ е страхотен и е всичко в живота и на двете ни,надявам се и вашия!Но ако не бяха щяхме да разберем то такива миришат от далеко #Crazy

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 16:06 от paneva_82

# 90
  • Мнения: 619
Аз ли имам грешна представа за мъжеството и мъжкарството незнам.
Голяма част от мъжете сякаш се чувстват МЪЖЕ... като се пъхат под повече фусти и прашат повсеместно.
Пък за мен мъжът е МЪЖ, когато може да покаже нещо смислено, ценно и стойностно в живота си -семейство например.
Жалко е, че като първите са срещани под път и над път, а вторите-рядкост.

# 91
  • Мнения: 1 898
Хайде, моля, без квалификации. Защото да не почна и аз и да видим как ще се почувстваш, умницо...

п.п. Пък тоя дето не плаче... вярно, само педераси сме се събрали в тоя форум...

Какво излиза? Мъжете "просто охлабват жилата", а ако не го правят са педерасти.Гениално умозаключение!Поздравления!

# 92
  • Мнения: 588
Айде малко по темата: и аз имам около себе си, включая ми туу, примери бол - идва бебе, и мъжете побягват.
Мисля че беше обяснено някъде научноМУ, продължили са поколението на едно място, отпрашват да продължават другаде.
А обяснено човешкоМУ според мен - тъпаци!

# 93
  • София
  • Мнения: 2 381
Ами, един колега на приятеля ми му казал: "Щом се появи бебето, ти ще си на N-то място за нея и няма да ти обръща внимание." Затова ще се старая да не е на N-то място и да не си развява байрака.
С написаното не обвинявам мамите, чиито мъже са ходили по чуждо.  Hug Че никой не знае до неговата глава какво ще дойде.  Thinking

# 94
  • Мнения: 417
От страх,депресия ShockedЗащитна реакция Tired

# 95
  • Мнения: 2 723
От страх,депресия ShockedЗащитна реакция Tired

ЗАЩИТНА РЕАКЦИЯ????????
СТРАХ?????????
ДЕПРЕСИЯ??????????

Сигурно се шегуваш hahaha

Горките депресирани и уплашени момчета. Joy

Общи условия

Активация на акаунт