Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 248
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
Благодаря ви.  Hug Тъй като не ми се влиза в частният случай, т.е моя само ми се искаше да събера и чужди мнения по въпроса, за сега моя "любим" го изгоних, пък ако до месец не ме накара да размисля, ще потърся и адвокат.

# 31
Някои изневеряват даже и по-рано докато си бременна.Мисля 4е се страхуват или им е неприятно от формите на бременната.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 600
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика.

Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание? И се оказа, че човека просто месец след като съм родила си е намерил друго забавление... Но далеч не ми се обсъжда моя случай - искам да чуя и останалите.
А много интересно как една кърмеща майка ще си развява .. извън дома?!! Аз такава не познавам, а вярвай доста хора познавам..

хм. аз не се чувствах грозна и дебела. имах и други теми на разговор освен бебето. не излизах с майките, ако нямат други теми на разговор. мъжът ми пътуваше, но когато беше в къщи, винаги помагаше с нещо. не мисля, че ми е изневерявал.

защо, казваш, сега трябва да ги поставяме всичките в кюпа?

а да не би случайно да си била досадна и мрънкаща? или мъжът ти да си е такъв?

# 33
  • Мнения: 1 488
Благодаря ви.  Hug Тъй като не ми се влиза в частният случай, т.е моя само ми се искаше да събера и чужди мнения по въпроса, за сега моя "любим" го изгоних, пък ако до месец не ме накара да размисля, ще потърся и адвокат.

Ама ти и шанс му даваш, да те накара да размислиш!
За какво ти е такъв мухльо?

# 34
  • Мнения: 11
На твоя мъж просто му се е гайбало нещо чуждо,не че нещата съвпадат с раждането.Тогава си е намерил пролука,тогава го е направил,недей да търсиш някаква логика.

# 35
  • Мнения: 238
Аууууу болната ми тема! ooooh!
Не знам защо го правят някои, но на мен лично ми се случи. Никога не съм предполагала, че точно АЗ ще попадна в такава ситуация, но факт.   smile3516
Детето се появи след осем годишна връзка, напълно планирано ... карах супер бременност, не съм изпадала в някакви крайни състояния Simple Smile. Таткото изглеждаше ангажиран до колкото е възможно при неговата работа... абе всичко в норма  Rolling Eyes
Разбрах със закъснение от година и половина почти, оказа се че и продължавало ама "няма да си разбия семейството заради такава глупост" каза той.  #Cussing out
Еее той не, но аз да! С детето под мишница и при адвокат, без да слушам оправдания и обяснения. За мен няма причина, която да оправдае изневяра точно в този момент!  Naughty
Стискам ти палци да избереш най-доброто за теб и за малкото! Бъди твърда, колкото и да ти е трудно в момента.  smile3525

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
Мъжете /най-общо казано/ си изневеряват когато им падне. Не трябва да се търси зависимост. Просто, ако се случи след раждането, на жената й е сигурно 1000 пъти по-неприятно.
На мен ми стана кофти преди 2 г., когато единият от шефовете се развяваше с една колежка веднага след като му се роди дете. Грозно беше. Гледаме го как ни черпи и празнува за дъщеря си. След седмица - всички виждат, че го е ударил на секс маратон с млада колежка. После чух, че жена му се била изнесла...

# 37
  • Мнения: 3 423
Не ги обиждайте горките мъже.
Влезте им в положението. Вие сте
прекалено вглъбени в бебетата, а
мъжете ви имат тежък топкобол.
Важното е да не източват много от
семейния бюджет и да са с кондоми.
Един ден ще удари и вашият час!

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото се чувстват изоставени от жените си, които вече обгрижват някакво пищящо и серящо малко същество, а са забравили за тях. Какъв ужас - мъжът си е мислил, че се е сдобил с втора майка, а тя толкова подло да го прецака!  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 2 381
Важното е да не източват много от
семейния бюджет и да са с кондоми.
За това си адски права.

# 40
  • Мнения: 1 925
Не ги обиждайте горките мъже.
Влезте им в положението. Вие сте
прекалено вглъбени в бебетата, а
мъжете ви имат тежък топкобол.
Важното е да не източват много от
семейния бюджет и да са с кондоми.
Един ден ще удари и вашият час!

Тъй, тъй  newsm10

# 41
  • Мнения: 1 726
Цитат
Защото се чувстват изоставени от жените си, които вече обгрижват някакво пищящо и серящо малко същество, а са забравили за тях. Какъв ужас - мъжът си е мислил, че се е сдобил с втора майка, а тя толкова подло да го прецака! 

Е те това е!  hahaha
В същата ситуация съм, след години разбрах всъщност, какво се е случило докато детето ни беше на няколко месеца и моичкият беше в дълга командировка. Явно не е могъл да преживее конкуренцията за ц.ците ми та си е намерил други...Какво да ви кажа, жалка картинка, още не мога да разбера ,как човек може да падне толкова ниско.  ooooh!

Към авторката - ако аз бях разбрала тогава , щеше да си гледа детето през крив макарон, но сега е вече много голямо и е момченце , сърце не ми дава да го отделя от баща му, затова реших да дам шанс на семейството ни. Ти все още имаш шанс да заживееш спокойно. Повярвай ми, подлостта не се забравя, не се прощава и тежи ужасно, колкото и да обичаш ...

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 23:54 от savina_h

# 42
  • Мнения: 2 723
Повярвай ми, подлостта не се забравя, не се прощава и тежи ужасно, колкото и да обичаш ...

Така е.
Не се забравя и предателството Tired
Аз опитах, но не успях да забравя, само детето започна да разбира, а и се сдобих с още едно Crazy

# 43
  • sofia
  • Мнения: 249
мъжа ми ми извъртя този номер докато бях в родилното с второто ни дете.честно казано не съм се замислила защо го е направил нито пък ме е интересувало.

# 44
  • Мнения: X
Няма мъж, няма жена в тая работа.
Всичко опира до отговорност и човек.
Освен това не е много редно да се подценява това, което един мъж изпитва, когато детето му се ражда. Това е част от проблема - станала майка, жената забравя за целия свят около себе си, всижда единствено и само бебето денонощно и не дава никой нищо да и каже. А мъже се чуди как да намери своето място, защото нощите и за него са безсънни и не разбира, че термина "гледам си бебето" няма нищо общо с това да седиш и да го съзерцаваш и, че понякога "разходката на слънчице" е последното нещо, което и се прави на майката.
За това мъжът се включва активно в отглежданетъо на общото дете, за да се почувства заангажиран, отговорен и важен. Защото е много хубаво да знаеш как еди кой си има нужда от теб и ти си значим, а след раждането на бебето мъжа почва да се чуди за какво е значим той, какво ще се промени ако него го няма.........

И да се повторя....всичко си опира до човека.

Общи условия

Активация на акаунт