Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 245
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Много бих искала да е шега. За съжаление си е чистата истина. Животът понякога е много, много жесток.

  bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Недей забравя,че правилата важат и за двата пола Laughing

Именно! Първо мъжът се вее, докат жена му бърше наакани дупета. После иде ред на жената, докат мъжът се чуди как да се отърве от кашите, дето ги е забъркал.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 660
Кокошката или яйцето? Бебето ли се появява, когато на мъжът му се изневерява или на него му се приисква, когато дойде бебето.?

Аз си имам теория и тя е следната - мъжете изневеряват, когато се чувстват най-спокойни в семейна насока. Не спокойни откъм задължения, а откъм сигурност, че семейството си е там, заковал е последния пирон в ковчега и заекът няма да избяга.

Значи живеят си мъжът и жената заедно, посвикват един с друг, навлизат в някакво ежедневие и решават, че е време за нещо ново, за "развитие". Бам идва бебето. Жената ходи из къщи като кърмачка, каквато всъщност си е, рошава, недоспала, поизнервена, все още дебела. Кой ще му я вземе?? Тя сега си има работа на денонощно работно време и е завладяна от една единствена мисъл "бебето!бебето!бебето!". От време на време я прихващат и пориви от рода на "перфектната домакиня", но по-рядко. Какво прави той - тя не го привлича, това е ясно. Обича си я, нооо... светът за него не е спрял. Решава да пооближе още малко кацата с меда, докато никой още не се е усетил. Тъй де, нито ще навреди, нито някой ще разбере, а и е далеч по-интересно от това да обсъждаш цвета и консистенцията на съдържанието на пелените.

И си живее перфектно - сутрин на работа, контакти, лафче, успехчета, това онова, вечер - "служебна среща", "командировка", "имам да довършвам нещо и се прибирам", събота и неделя - семеен живот, сигурност и щастие.



# 63
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е съвсем така ... ама аз какво ли разбирам

# 64
  • Мнения: 11
Защо повечето от вас жени,си мислите че във всеки проблем и лична драма седят мъжете?Постоянно сме критикувани заради едно,второ......все ще се намери нещо за което да се хванете,а в същото време е адски недопустимо една жена да направи подобна грешка ПЪРВА.Е това е нормално,защото всеки гледа себе си.Аз като мъж разсъждавам така,както вие не можете.В живота има изключения всякакви,и имено това НЕ ВИ дава право да се мислите че сте МИРОПОМАЗАНИ или там както се казва.

Ако тръгнем да спорим затова,ще разводним темата (което вече стана де).

# 65
  • Мнения: 1 884
Цитат
При моят съпруг е тъкмо обратното- стана още по-отговорен и грижовен след появата на бебето.
и при моя  Peace нормално ми се вижда появата на бебето да сплоти семейството...

# 66
  • Мнения: 3 092
Цитат
При моят съпруг е тъкмо обратното- стана още по-отговорен и грижовен след появата на бебето.
и при моя  Peace нормално ми се вижда появата на бебето да сплоти семейството...
абе може и да ти се вижда , ама на практика не става точно така де .
И на мен така ми се виждаше , но ...

# 67
  • Мнения: 2 478


Значи живеят си мъжът и жената заедно, посвикват един с друг, навлизат в някакво ежедневие и решават, че е време за нещо ново, за "развитие". Бам идва бебето. Жената ходи из къщи като кърмачка, каквато всъщност си е, рошава, недоспала, поизнервена, все още дебела. Кой ще му я вземе?? Тя сега си има работа на денонощно работно време и е завладяна от една единствена мисъл "бебето!бебето!бебето!". От време на време я прихващат и пориви от рода на "перфектната домакиня", но по-рядко. Какво прави той - тя не го привлича, това е ясно. Обича си я, нооо... светът за него не е спрял. Решава да пооближе още малко кацата с меда, докато никой още не се е усетил. Тъй де, нито ще навреди, нито някой ще разбере, а и е далеч по-интересно от това да обсъждаш цвета и консистенцията на съдържанието на пелените.

И си живее перфектно - сутрин на работа, контакти, лафче, успехчета, това онова, вечер - "служебна среща", "командировка", "имам да довършвам нещо и се прибирам", събота и неделя - семеен живот, сигурност и щастие.






Звучи отвратително,но за съжаление това е реалността.Дори и тези мъже,които са устискали в началото,след раждането на бебо,после и те се втурват.Мъжете са просто така устроени.Никога не съм се чувствала грозна и дебела,не съм се събирала само с майки,не съм ходила рошава ,но никога не мога да мириша като чуждата жена.Това за тях е физиология.Надеждата ми е,каквото и да прави съпруга ми,да е тихо и умно,че да не стига до ушите ми.

# 68
  • Мнения: 762
Мъжете са просто така устроени.Никога не съм се чувствала грозна и дебела,не съм се събирала само с майки,не съм ходила рошава ,но никога не мога да мириша като чуждата жена.
А защо да не можеш да миришеш на чужда жена?Можеш и на мъж да миришеш.Зависи как го представиш на мъжа си.
И момичета,защо мъжете ви са толкова семейно-спокойни,та чак им се доизневерява?
Пък и някой хубаво го каза-че си търсел мамата героя,но ние не си ли търсим татко да ни закриля и пощипва поощряващо?В крайна сметка от тия цици защо да ги завраме само в устата на бебето?Я да се научите как да си гледате бебетата по-лесно,че вие сте забравили че сте хора вече...

Ми не съм съгласна и тва си.То като търсиш ЧОВЕКА нали за това първо мислиш-дали ще е до теб,когато се нуждаеш от него.

# 69
  • Мнения: 619
Виж човек като му се ходи си ходи... не е задължително да има някаква връзка.Ти ако си решила ,че има аз си я обяснявам с това, че вече с бебето се е почуствал.. как да кажа вързан и "закотвен" та.. е нещо като опит или демонстрация на независимост и.. волност с нищо не задържан или ангажиран. Tired
Май не успях да изразя съвсем точно това, което мисля.
Съжалявам наистина  Hug... просто наистина има хора(и мъже и жени), които са такива .ато стане дума за подобна ситуация винаги се сещам за това ,че хубавата ябълка я изяжда свинята

# 70
  • Мнения: 2 478
[[/quote]
А защо да не можеш да миришеш на чужда жена?Можеш и на мъж да миришеш.Зависи как го представиш на мъжа си.

Ми не съм съгласна и тва си.То като търсиш ЧОВЕКА нали за това първо мислиш-дали ще е до теб,когато се нуждаеш от него.
[/quote]

Съжалявам,но чуждото мирише на чуждо,каквото и да правиш,каквито и роли да играеш.Тръпката е друга,а мъжете това търсят.
А за съпрузите си-да,когато ги  избираме,първо мислим за това дали ще са до нас,когато имаме нужда от тях,в болест и здраве,в богатсво и бедност и т.н.Но,дали те за това мислят?С много мъже съм говорила по този въпрос-те избират жената,за това доколко добра майка и домакиня може да бъде.Защото за съжаление секса го има навсякъде извън вкъщи.

# 71
  • Мнения: 11
Ти с бая мъже си говорила...........като гледам си доста добре запозната?

# 72
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз нямам такива впечатления от мъжете с деца, които познавам Peace

# 73
  • Мнения: 762
Ми сигурно си права,мирито.Аз нямам безкрен опит.Пък и съм дете,отгледано само от майка си.Не зная много за мъжете.Може би дори за своя не знам много.Освен че ме дари с най-ценното на този свят:любов,подкрепа,невероятна дъщеря.Това не е малко.А останалото ще си го набавя сама.
Въпросът е да не се поставяме в позицията на жертви.Въпросът,също така, е да не живеем само заради едното одобрение на мъжа.Не искам да звуча феминистично,а по-скоро да си зададете въпроса какво значи майката.Тя е повече от домакиня,от съпруга,от професионалистка.Тя е богиня за своето дете.Повярвайте ми,ако можеше да се погледнете през очите на детето си,щяхте много да съжалявате за всяка изпусната усмивка,за всяка мрачна мисъл.За всяка сълза.Децата заслужават майките им да са щастливи,за да могат да израстнат силни,решителни и с правилна позиция по отношение на брака.
Ако някои ви прави нещастни-забравете за него.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 249
мъжа ми ми извъртя този номер докато бях в родилното с второто ни дете.честно казано не съм се замислила защо го е направил нито пък ме е интересувало.

Така е, като има тъпи женоря, дето да не искат
мъжете им да са с тях по време на раждането.
просто за мен изневярата не е края на света.
така че това не ме притеснява,ако иска да кръшне нищо не може да го спре.

Общи условия

Активация на акаунт