Мъжките момичета

  • 6 407
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Мдаа,най-лошия вариант пък е едно мъжко момиче да попадне в компанията на женско момче... Tired
Страхуват се мъжете от мъжки момичета,особено слабите. Трябва да се потърси силна и издържлива порода мъж,на чието рамо да можеш да облегнеш морно чело,без да се страхуваш,че ще те помисли за слаба.

# 16
  • Мнения: 2 448
[
мда..и бих добавила,че цял живот са обречени на самота
В голяма грешка си, самотата е последното от които такива жени могат да се оплачат.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
На  мен, пък ми прави удоволствие, че мога да разчитам на себе си.
Мъжко момиче съм и винаги съм се стремяла да бъда такава. Харесвам и другите мъжки момичета.
Омъжила съм се за мъж, който винаги се стреми да си изпълнява мъжките задължения и знаейки, че ако той не свърши нещо, аз ще го направя, винаги си върши работата. До сега не ми е казвал - ти си мъжко момиче, оправяй се.(
Май проблема, за който говорите е в мъжете, не във вас!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Това значи "не се възбуждам от теб".
Олекна ми  Laughing


Най-често го чувам от комшийките. Никога не ми го е казвал мъж  Rolling Eyes

Но сега м енакара да се замисля, че не съм се замисляла над това, че ми го казват. Или по-точно дали ми е приятно или не. Явно се чуствам удоволетворена от това, което съм и не искам нито да съм с повече женски качества, нито с повече мъжки.
Но и може би съм случила на хора около мен, които не злоупотребяват с това и не ме карат да се чуствам използвана или уморена...знам ли. Факт е, че не ми носи никакви вълнения, когато ми го казват. Само знам, че мога да се оправям и сама, което ме кара да се чуствам много добре  Simple Smile
Според мен не ти се нуждаеш от промяна, а мъжете около теб  Wink

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм мъжко момиче. Стопроцентово. Често са ми го казвали мъже и то мъже, които са изпитвали чувства към моята нескромна особа. Едно от качествата, които карат един мъж да ме уважава, е именно моето "мъжкомомичество". Ей, каква супер дума! Joy
Съмнявам се, че ще умра самотна.  Mr. Green Имам трима мъже, които ме обожават. И вършат мъжката работа у дома, че и за женската помагат.  Whistling
П.П. Отново се убеждавам, че всеки си има различни представи - по всички въпроси. Laughing

# 20
  • Мнения: 4 734
 Самодоволно ми е когато осъзнавам че мога да се справям прекрасно и сама. Предпочитам обаче да не правя грешката да го демонстрирам, не е здравословно  Mr. Green

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 702
И според мен проблемът не е в мъжките момичета, а в обкръжението, в което са попаднали.
Това че можеш много неща, не означава непременно, че ще си принудена постоянно и все нещо да правиш, и то вместо някой друг.
Не ми се е случвало да ми казват "Ти си мъжко момиче", но се старая да бъда това, което се влага в тези думи, а именно - самостоятелна. Все пак една жена, която може да се справя сама, ще се справи и с партньор, а обратното не е съвсем сигурно. Още повече пък, като се поотдалечи от възрастта, в която й подхожда да я наричат "момиче".

# 22
  • Мнения: 3 423
Това значи "не се възбуждам от теб".
И на мен така ми звучи Лиске, но не в това е проблема, че не съм сексуално желана, а не ми допада начина, по който мъжете се опитват да ме с "свалят".
И като го чуя това мерака ми на часа изчезва. Simple Smile
Не се оплаквам, че не ме харесват като жена, просто виждат в мен по-друг вид жена, от тази която искам да бъда.
Причината явно е в мен, че провокирам такъв тип реакция, за това ви питам за съвет. Плача, но не хленча, ако мога така да се изразя.
Именно!!! Мисля, че се разбрахме.

# 23
  • Мнения: 122
Ами то няма нищо лошо една жена да е "мъжко момиче", стига само мъжът до нея да не е "женско момче".  Whistling

# 24
  • Мнения: 824
Ами то няма нищо лошо една жена да е "мъжко момиче", стига само мъжът до нея да не е "женско момче".  Whistling

 Joy Joy Joy

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не ме притеснява да ме наричат "мъжко момиче". Напротив - винаги съм се опитвала да имам относителна независимост. Нямам нерви да чакам някой мъж да свърши нещо елементарно, че да изглеждам женствена.

# 26
  • Мнения: 957
Ами то няма нищо лошо една жена да е "мъжко момиче", стига само мъжът до нея да не е "женско момче".  Whistling
Взе ми думите от пръстите. Харесва ми да съм силна жена, харесва ми и одобрението на околните и възхищението,че не ми трябва чужда помощ за каквото и да е било, но това не означава ,че не плача.

# 27
  • Мнения: 2 401
Тъкмо се зарадвах, че някой е пуснал тема и за мен накрая, а пък то се оказва, че трябвало да мрънкам  в нея. Няма да мрънкам, избрала съм си тоя път и си го вървя.  Изпитвам див ужас при мисълта, да съм в другия отбор - на  закриляните, глезените и издържаните.

# 28
  • Мнения: 39
Е,случва ми се да плача,но винаги го правя сама.Аз съм изключително борбена и амбициозна.Не мога даже да си помисля,че някой може да ме притежава.Никога!!!!!!

# 29
  • Мнения: 35 968
по-лесно ми е да съм мъжко момиче; иначе се налага да изрева много сълзи, да се усуквам и подмилкавам докато стане моето, а когато си го свърша сама не ми се налага да се занимавам с досадни глупости

пп не става въпрос само за това да си сменя сама бушона например

Общи условия

Активация на акаунт