Дайте идея за първи сватбен танц

  • 20 163
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Рower of love на Селин Дион

# 16
  • Мнения: 48
Ние искахме да е българска - Веселин Маринов "Да се събудиш до мен"
Но Shania Twain "From this moment on" е невероятна! С нея поздравих мъжа ми и ....успях да го разплача от щастие.
http://www.youtube.com/watch?v=M7A9oRML14A
Това сега е нашата любима песен

# 17
  • Мнения: 48
Ние искахме да е българска - Веселин Маринов "Да се събудиш до мен"
Но Shania Twain "From this moment on" е невероятна! С нея поздравих мъжа ми и ....успях да го разплача от щастие.
http://www.youtube.com/watch?v=M7A9oRML14A
Това сега е нашата любима песен
да се събудиш до мен имах предвид

# 18
  • Мнения: 1 322
Естествено, че булката ще си го избере. Просо събира идеи. Има доста хубави песни, за които сама няма да се сети. А и те си нямат "тяхната" песен.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Има доста хубави песни, за които сама няма да се сети.
Ето на - за лезгинка и кан-кан нямаше да се сети Grinning
Колко е хубаво да може да помогне човек Hug

# 20
  • Мнения: 1 322
Какви са тези подигравки не ми е ясно.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Какви са тези подигравки не ми е ясно.
Пошегувахме се Simple Smile
Момичетата са дали достатъчно идеи за първи песни.

# 22
# 23
  • Мнения: 11 747
малко ме дразни това, че 95% от предложените песни са на английски... Ако никоя българска песен не ви харесва достатъчно, защо да не е нещо на испански, италиански, видях, че има предложено на френски..., та дори и на руски или китайски. Знам ли, някак много стандартно!
Забелязвам, че хората си падат по стандартните неща, но не е лоша идея да се разчупи малко и гостите ще живнат, че те вече не забелязват какво са им пуснали - на всички сватби едно и също... Confused

# 24
  • Мнения: 1 897

малко ме дразни това, че 95% от предложените песни са на английски... Ако никоя българска песен не ви харесва достатъчно, защо да не е нещо на испански, италиански, видях, че има предложено на френски..., та дори и на руски или китайски. Знам ли, някак много стандартно!
Забелязвам, че хората си падат по стандартните неща, но не е лоша идея да се разчупи малко и гостите ще живнат, че те вече не забелязват какво са им пуснали - на всички сватби едно и също... Confused
Честно казано не разбирам защо се дразниш от този факт.
Ние избрахме песен, която е много специална за нас.Песен, която е символ на любовта ни. А за такава песен, езика на който е изпята не е от значение.
Не сме търсили оригиналност, нито сме целяли забава за гостите- просто избрахме 'нашата си песен'. Предполагам,че с повечето двойки е така.

# 25
  • Мнения: 11 747
Е, разбира се, че всеки ще избере това, което харесва или 'тяхната' си песен, ако има такава. Щом се стига до въпроси в интернет, обаче, явно нямат 'тяхна' си песен. Аз просто давам идея.

# 26
  • Мнения: 1 897
Щом се стига до въпроси в интернет, обаче, явно нямат 'тяхна' си песен.
Вероятно е така. Peace

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 854
Нашата беше "Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васил Найденов. Страхотна песен! Нямахме си наша песен, но от един форум ме подсетиха за нея, текста е страшно силен. Даже го отпечатахме на папирусчета, които вързахме с панделки и ги раздавахме на гостите като подаръчета, а песента стана "нашата песен" и сега като я чуя, много се вълнувам  Peace

# 28
  • Мнения: 2 388
Нашата беше "Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васил Найденов. Страхотна песен! Нямахме си наша песен, но от един форум ме подсетиха за нея, текста е страшно силен. Даже го отпечатахме на папирусчета, които вързахме с панделки и ги раздавахме на гостите като подаръчета, а песента стана "нашата песен" и сега като я чуя, много се вълнувам  Peace

И аз много я харесвам тази песен, толкова е съдържателна и ми е една от любимите. Simple Smile
Чак взех да се замислям дали на се омъжа и аз. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 985
В нашата класация " ОГЪН ОТ ЛЮБОВ" беше единствената българска песен. Класира се на трето място. Ако искате български заглавия, сещам се за  песента от филма " Скъпа моя, скъпи мой" ,но песента на Силвия Кацарова и Васил Найденов, поне на мен, ми допада пъти повече

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 17:02 от LidiS

Общи условия

Активация на акаунт