Sleep & Play анкета

  • 1 437
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 979
В по-големите вериги съм ги виждала,но и по кварталните магазини питай,не вярвам да е проблем да донесат.Аз пък кърпички не съм виждала!

# 16
  • Мнения: 9 973
не съм ги ползвала

# 17
  • Мнения: 653
В по-големите вериги съм ги виждала,но и по кварталните магазини питай,не вярвам да е проблем да донесат.Аз пък кърпички не съм виждала!
мерси Zhekova, преди седмица - две бях и в Кауфланд и в Хит, но нямаше, явно вече са ги заредили навсякъде, юе се оглеждам

някой по-горе се оплака, че пропускали
аз това го установих с другите Памперс - с лосиона
взех на Либеро и тази сутрин пак беше мокър, когато пие много вода вечер и през нощта, спасение явно няма

# 18
  • Мнения: 28
 От новите памперси има в метро.Вчера купих всички са на 7.55лв.

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 894
днес най-накрая ги видях и при нас Crazy
цената е 7.35
мисля да ги пробваме тия дни Peace

# 20
  • Мнения: 2 922
Да, много съм доволна.

# 21
  • Мнения: 2 231
От новите памперси има в метро.Вчера купих всички са на 7.55лв.
И аз купих един пакет от Метро. Слагам ги вече 3 дни, но само денем (нощем си е с Хъджис). Не са пропускали (първите 6 бр.), но и се появиха някоко пъпчици по дупето и се чудя сега да не е от тъпия лосион  newsm78. А и не ми харесва, че нямат ластик на кръстчето. Ако минат пъпчиците, си заслужават понеже са по-ефтини.

# 22
  • Мнения: 202
Въобще не съм доволна.Пропускат много, наистина увисват - тоест пълнежа е доста кофти, и кожата на детето е влажна след като го махна.Абе въобще не са добри.И това че е евтино не е оправдание за такова качество. Naughty

# 23
  • Мнения: 1 240
Ползваме ги 1 седмица и през деня и през нощта. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт