Тайната на дългата и здрава коса-31

  • 26 490
  • 399
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 778
kafe и Anelia85, карате ме да си преосмисля желанието да изсипя зеления Импресия в канала... Той ми прави косата някак си хвърчаща и наелектризирана и аз го архивирах сред неупотребяваната козметика ... А сега вие нещо ме карате да проверя още един път как действа  Thinking Thinking Thinking

Преди много харесвах този балсам, но ... от много време не съм ползвала! Май е време да си спомня доброто старо време!

# 361
  • София
  • Мнения: 4 803
И аз си купих снощи балсам Импресия- антистатик, нямаше другите видове. И оранжев имаше, но пишеше на него, че е без отмиване.

# 362
  • Мнения: 2 631
kafe и Anelia85, карате ме да си преосмисля желанието да изсипя зеления Импресия в канала... Той ми прави косата някак си хвърчаща и наелектризирана и аз го архивирах сред неупотребяваната козметика ... А сега вие нещо ме карате да проверя още един път как действа  Thinking Thinking Thinking

Преди много харесвах този балсам, но ... от много време не съм ползвала! Май е време да си спомня доброто старо време!

Н апървото нанасяне и на мен ми се наелектризираше косата. Но сега е много добре!  Peace

# 363
  • Мнения: 199
Да споделя и аз мнение по въпроса с шампоана и масло в него.Косата ми е страшно бляскава, когато се мия със смеската обаче седи по-мазна.Трябва да я мия всеки ден задължително за да изглежда чиста.Мисля да го практикувал лятото задължително, защото и без това се изтощава много косата а така малко или много трябва да действа добре маслото.Така си мисля де.Може пък въобще да не помага по този начин.Аз сложих бадемово уж за растежа, но мисля да пробеам с грознови семки.

# 364
  • Мнения: 422
Офф момичета косите Ви са разкошни,а моята нещо не ще да става по-хубава и гьста..Вчера нарочно не си изтрих косата с кьрпа,а я оставих да сьхне така и тази сутрин гледам,че е една такава по мене,без обем..колкото и каквито и  неща да правя мисля,че нямат ефект.. ...
Чудя се как някой момичета изобщо не се грижат за косите си,пьк имат коси за чудо и приказ..аз дет я обгрижвам по всякакьв начин и имам перушина......

# 365
  • София
  • Мнения: 4 803
Вики, според мен е хубаво да попиваш косата си с кърпа след баня. Не казвам да я търкаш или нещо подобно, а просто да увиеш кърпата и водата да попие за 2-3 мин. Rolling Eyes

# 366
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Чудя се как някой момичета изобщо не се грижат за косите си,пьк имат коси за чудо и приказ..аз дет я обгрижвам по всякакьв начин и имам перушина......

Гена си е ген...и аз срещам по улиците някви бабички та дори и циганки дето съм сигурна че не полагат никакви усилия- пък косите им страхотни с дебели лъскави косми.

# 367
  • Мнения: 1 270
Относно зелената Импресия искам да ви споделя, че майка ми откакто го е открила, дори нямам представа преди колко години си използва само и единствено него. На мен ми е супер рядък и ми мирише гадно. Но...майка е много доволна, пробвала е от моите докато живеехме заедно, но не иска да го сменя. Разликата в годините ни е точно 30, но нейната коса е 3 пъти по-гъста и добра от моята. Боядисва я всеки месец в черно, била е руса, не изпалзва маски, къпи се с обикновени шампоани.

# 368
  • Мнения: 965
Вики, не се ядосвай толкова   bouquet Вярно е, че понякога правиш много неща за косата си, он тя си е такава, каквато си е. А в същото време излизаш навън и погледът ти се спира върху някоя страхотна грива, но за жалост, това е положението. Генът наистина си е ген, но това не означава, че не можеш да подобриш и вида и състоянието на косата си. Просто трябва да си търпелива,нали знаеш - хубавите неща стават бавно!  Flutter

РозичкаHug

Скрита, косата и на моята майка е мечтаната коса за мен - дълга, гъста, здрава, лъскава с плътен косъм, но това е положението - не съм взела това от нея, за което разбира се, се пръскам от яд.  Peace

# 369
  • София
  • Мнения: 4 803
Пробвах Импресията  Sunglasses

Не е моя тип балсам ама не е лош. Само миризмата му въобще не ми харесва и прекалено рядък ми идва. Много прилича на балсам на Seri, който имам само, че онзи е 5 лева , този 1.60.  Laughing
Ще видим като изсъхне как ще ми е косата, макар че аз след него си сложих и Фито 9 и спрей на Глисс.

Да се похваля, че имам и аз бебешки косички, за първи път ги забелязах. Смешничко е как стърчат ама им се радвам  Crazy

# 370
  • Мнения: 4 496
Пробвах Импресията  Sunglasses

Ще видим като изсъхне как ще ми е косата, макар че аз след него си сложих и Фито 9 и спрей на Глисс.


Наистина няма да можеш да прецениш реално. Говоря от собствен опит.

# 371
  • София
  • Мнения: 4 803
Сега се изсуших, но косата ми не стана чак толкова гладка, колкото след като съм използвала маска вместо балсам. Откакто се изрусявам балсамите не ми подхранват достатъчно. Сега пак ми е мека косата, но не изглежда така както, когато съм й сложила и маска.

# 372
  • Мнения: 422
хах някой ни имитира  Laughing
За балсама и аз го ползвах снощи за пьрви пьт,но пак се заплита ooooh! май по-малко,но все пак е ужасно..това ме кара да я реша повече,а от там следва и мазнота.. #Cussing out

# 373
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Чудо шампоан за изтощена коса

Смесете 1 ч. л. от шампоана, който използвате, с 1 с. л. желатин на прах. Нанесете сместа върху косата и изчакайте 5–10 мин. След това направете нежен масаж корените, но не търкайте прекалено силно. Измийте косата с хладка вода и изчакайте да изсъхне на въздух. Ще останете изненадани от резултата.

Това ми хареса,ще взема да го пробвам. Току що го изкопах от нета.

# 374

Общи условия

Активация на акаунт