Дали съм бременна??помогнете!!!!!!

  • 3 658
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 197
зацапването може да се дължи на много неща, но на две основно: или имплантативно зацапване - ако е това е рано за тест, или начало на менструален цикъл - ако е това теста е излишен!!! имай търпение още 3 - 4  дни и тогава ако още нямаш цикъл си направи тест!!! дано е това което желаеш!!! желая ти го от все сърце!! Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 51
A според мен вече теста може да покаже, щом е втори ден зацапването.
Аз пак съдя по себе си - още вечерта в края на втория ден моят тест вече показа втора бледа черта.
Знам, че съм от по-нетърпеливите.
Соня, ако си като мен мисля, че няма лошо все пак да си направиш тест. Но бъди готова и нищо да не отчете.

Много ти стискам палци! Praynig Praynig

# 32
Да и аз съм от нетърпеливите, още повече че чакам отдавна чудото да стане. Питам се обаче друго нещо - за последно сме правили секс на 16.03.2008г., оттогава са минали много дни, как може чак сега да има имплантация, възможно ли е след около седмица. А днес като наблюдавам вече няма зацапване, а само жълтеникаво течение и то обилно, защото го усещам и постоянно тичам до WC с мисълта, че ми е дошло. Гърдите все още ме болят, кръста също леко, но друго нищо........

# 33
  • Мнения: 51
Имплантирането става между седмия и четиринайстия ден от оплождането.
Напълно е възможно да е това. А и поради тази причина много жени се бъркат, че това е М.
Чакам вече резултата от теста ти, миличка.
Още стискам палци.

# 34
  • Мнения: 1 475
Имплантирането става между седмия и четиринайстия ден от оплождането.
Напълно е възможно да е това. А и поради тази причина много жени се бъркат, че това е М.
Чакам вече резултата от теста ти, миличка.
Още стискам палци.

Извинете за любопитството, но това значи ли, че примерно на 7 или 8ден  от имплантирането, ако си направиш тест и си бременна би отчел такава или няма нищо да отчете newsm78

# 35
  • Мнения: 7 201
Извинете за любопитството, но това значи ли, че примерно на 7 или 8ден  от имплантирането, ако си направиш тест и си бременна би отчел такава или няма нищо да отчете newsm78
Няма да отчете.Най-рано 14 дни след овулация. Peace

# 36
  • Мнения: 1 475
Благодаря за отговора!  bouquet

# 37
  • Мнения: 51
Не съм съгласна. Веднага след имплантирането вече се отделя "хормона на бременността", който засичат всички тестове за бременност.

# 38
  • Мнения: 7 201
Не съм съгласна. Веднага след имплантирането вече се отделя "хормона на бременността", който засичат всички тестове за бременност.
Имплантацията става от 7 до 9 ден по принцип....и ако случайно ембриончето се имплантира на 7 ден, едва ли толкова бързо ще нарасне HCG хормона, че да отчете теста за бременност! Peace(особено пък уринен такъв!)

# 39
  • Мнения: 674
Извинете за любопитството, но това значи ли, че примерно на 7 или 8ден  от имплантирането, ако си направиш тест и си бременна би отчел такава или няма нищо да отчете newsm78
Няма да отчете.Най-рано 14 дни след овулация. Peace
7 дена от имплантирането и 14 дни от ову не е ли едно и също  newsm78 Според мен ще отчете   Wink

# 40
Здравейте, вчера си направих тест към 17 часа и беше отрицателен. Днес отново нямам М, но отново имам леко  зацапване. Такова имах онзи ден два поредни дни , вчера нямах и днес пак имам. Дали това може да е имплантацията, колко време продалжава по принцип, възможно ли е да продължи 3 дни. Възможно ли е именно заради това теста да ми е отрецаталан, тъй като сега е била евентуално имплантацията...........................ако е така кога да направя трети тест и въобще има ли смисъл да правя................. smile3547

# 41
  • Мнения: 1 475
Не искам да те разочаровам, но това зацапване може да бъде и от хормонално нарушение, аз имах такова преди известно време и то точно по времето на цикъла, дължащ се на нисък естрадиол.

# 42
дали е така, ужас аз до сега не съм имала  никакви хормонални проблеми. Миналият месец бях на гинеколог, и нищо ми нямаше, имала съм някога гъбичики, но това беше отдавна......
направо ме упраши, аз си мисля за бебе, а то.можге да е нещо лошо.
А пък от друга страна гърдите започват по-силно да ме болят, е имам леки боцкания ниско долу.
Незнам вече какво да мисля - закъснението ми е 5-ти ден.................или може би това зацапване е предстоящият ми цикъл. Никога обаче преди М. не съм имала нещо подобно, винаги ми е идвало от раз и съм го усещала защото ме прерязва една болка ниско долу и готово.................

# 43
  • София
  • Мнения: 141
Соня, не искам да те разочаровам, но при мен това зацапване винаги е признак за предстояща М. Продължава около 3 дни.
Чела съм тук, че би могло да се дължи и на евентуална бременност.
Знам колко се надява човек, така че стискам палци  Hug

# 44
Здравейте, май вече пиша всеки ден, надявам се да не съм ви досадна. Само искам да споделя - и днес не ми дойде, пети ден закъснение и два отрицателни теста. Гърдите все така ме болят, вече нямам зацапване на бельото, но все още имам жълтеникаво течение. Какво става.................. Cry

Общи условия

Активация на акаунт