Дали съм бременна??помогнете!!!!!!

  • 3 662
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 201
Здравейте, май вече пиша всеки ден, надявам се да не съм ви досадна. Само искам да споделя - и днес не ми дойде, пети ден закъснение и два отрицателни теста. Гърдите все така ме болят, вече нямам зацапване на бельото, но все още имам жълтеникаво течение. Какво става.................. Cry
Не си досадна,мила! HugТози форум е за това--да си споделяме и радост,и болка,и тревоги...всичко! Peace
Надявам се да си бременна и ти стискам палци!Късмет! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
ПП:А защо не се регистрираш и не дойдеш в седмичната ни темичка?! Rolling EyesЩе намериш много подкрепа,разбиране и съчувствие. Peace

# 46
И аз бих желала, но да се кажа честно незнам как да дойда в седмичната тема, тя как е озаглавена, ако може да ме ориентирате , а също и къде да се регистрирам

# 47
  • Мнения: 7 201
И аз бих желала, но да се кажа честно незнам как да дойда в седмичната тема, тя как е озаглавена, ако може да ме ориентирате , а също и къде да се регистрирам
Натискаш бутона,където пише "Регистрация" и следваш стъпките.Не е сложно. Peace
Ето това е седмичната ни тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278251.0

# 48
  • Мнения: 1 085
Ох много се надявам да си бременна щом го искаш толкова много и нямам търпение да кажеш че си успехи мила.

Общи условия

Активация на акаунт