Защо расте броя на деца без родетели?

  • 2 189
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
Защото нямаме никава социална политика, а Масларова ,освн да се кипри с прически за по 50 лв, и обувки за по 1000( не че е моя работа ама е безочие на фона на мизерията по детските домове) , най- нагло обяснява, как нямало никакъв проблем, че се прави всичко необходимо, колко много са 25 лв. детски надбавки и 220 лв. майчинство. 

# 16
  • Мнения: 2 759
                        Щото може. И донякъде, защото животът става все по-сложен, част от хората наистина не могат да намерят друг изход. Изглежда лесно отстрани.

# 17
  • Мнения: 47 996
социална политика има, тя е насочена към раздаване на помощи на цигани
няма адекватна социална политика

# 18
  • Мнения: 1 897
Ако броят на изоставените деца расте, то е защото расте броят на безотговoрните родители.

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 17:01 от Ulia

# 19
  • Мнения: 9 814
А защо расте броят на абортите, броят на разводите, броят на съжителстващите младежи без брак......?

Защо намалява сексуалната култура на българите? Нали сме модерни и образовани.....

http://standartnews.com/bg/article.php?d=2006-12-19&article=172114

Малко е старичка статията, но е вярна.

# 20
На младите родители още им се живеело. Правят бебета и после ама не съм готов това е голяма отговорност. Моят скъпичък мъж Sick живя с мен и малкия две години и сега се ти и твоито дете спряхте развитието ми. Появи се една фльорца и айде #2gunfire

# 21
  • Мнения: 649
На младите родители още им се живеело. Правят бебета и после ама не съм готов това е голяма отговорност. Моят скъпичък мъж Sick живя с мен и малкия две години и сега се ти и твоито дете спряхте развитието ми. Появи се една фльорца и айде #2gunfire

Да но ти не си го оставила, а се бориш и си го гледаш. Желая ти само хубави неща на теб. Познавам жени, като теб и искам да ти кажа,че освен  прекрасни жени са изключително борбени в живота, а сега мъжете им искат да се върнат при тях, ама не са познали.

# 22
  • Мнения: 1 038
На младите родители още им се живеело. Правят бебета и после ама не съм готов това е голяма отговорност. Моят скъпичък мъж Sick живя с мен и малкия две години и сега се ти и твоито дете спряхте развитието ми. Появи се една фльорца и айде #2gunfire

За съжаление и това е често срещано явление.Все повече майки си гледат сами дечицата, за което мога да ви стисна ръцете.Явно женският пол наистина е по-силният.

# 23
  • Мнения: 6 167
Това ми е въпроса и искам всеки да каже неговото мнение. Защо родителите си оставят децата по домовете. Непрекъснато само четем и чуваме по новините как ги оставят и ги лишават от обич и грижи. Защо, каква е причината да  расте броя на изоставените деца в България?

борят на децата не расте, а намалява.
това, че чуваш по телевизията 'случаи' значи, че сега се обръща внимание.
но, използвайте темата да се повъзмутите  и постреляте, няма лошо.

# 24
  • Мнения: 2 759
...но, използвайте темата да се повъзмутите  и постреляте, няма лошо...
                       ...и да оправите заглавието  Blush...

# 25
  • Мнения: 1 038
Все критици бре.Аз пък не си спомням в коя от милионните теми във форума се пише, за това което се пита.

# 26
  • Мнения: 649
Все критици бре.Аз пък не си спомням в коя от милионните теми във форума се пише, за това което се пита.
Peace

# 27
  • Мнения: X
Нищо не расте - положението винаги е било такова, че и по-зле, просто сега стана много модерно да се вдига шум и медиите да взимат нещата в свои ръце.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 252
заради циганите
ако не само, то основно

И аз така мисля Thinking

# 29
  • Мнения: 209
Според мен трябва да има закон позволяващ лесно да се правят аборти. В щатите началото 70те е имало едно дело вследствие на което достъпа до аборт става доста по-лесен и съответно изведнъж в началото на 90те престъпността спада. Предполагам усещате връзката. Докато тук е точно обратното.

Общи условия

Активация на акаунт