Какво става...

  • 2 579
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
еми да, ама безсилието да повлияеш си го има.И съм скачала по площади и съм гласувала не за червени и турци.Касандра, извинявай, ама в примера с градините-преди фарса показах някои неща и се почувствах безсилна, че не мога да ви  насоча към действителния проблем, заслепени от подхвърлените думи като екстри, напредък и прочее простотии, с които ви лъжеха и вие вярвахте.Скачах, виках, казвах, потретвах, съветвах,подавах ръка  и кво стана?Еми нищо.Стена като срещаш нон-стоп-с глава като си опитал да минеш и си си счупил главата-резултата е , че едва ли ще потретиш.Заработва и един инстинкт за самосъхранение все пак.
айде по-ведро  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Ма то с едно великденско замитане не става-да изринеш нещо, което се е трупало 20-ина години има-няма... Mr. Green
За жалост!

Тайс да си подадем ръка обикновенните хора,в обикновенният си свят,с обикновенните си проблеми!!!А другите нека ни се смеят,те се смеят защото нямат смелостта да заплачат...демек да видят себе си...
Аз съм ЗА, да си подадем наистина! Peace

# 17
  • Мнения: 1 072
Нищо подобно не забелязвам.
Днес видях двойка да се целува неистово и се присетих за първата ми младост. Слънчице просветна. Вятърът донесе аромат на изискан парфюм. Беше един изпълнен с енергия ден.

# 18
  • Мнения: X
На мен ми дойдоха подобни мисли след като влака изгоря. Направо изпитах непреодолимо желание да се махна от тази страна. Не защото в другите държави не стават подобни инциденти, а от куп съпътстващи нещица, типично нашенски, абсурдни, които те оставят без сили, без думи, просто ти се убива желанието за живот, тук.

Задействах се сериозно по линията емиграция. Без хляб няма да остана, само без родина, ама то една родина...да ти е грях да си щастлив, да те е страх да си щастлив.

# 19
  • Мнения: 2 386
Фънки го каза онзи ден, не аз - ''Абсурдистан''..

# 20
  • Мнения: 3 423
За всичко са виновни диетите!

# 21
  • Мнения: X
За всичко са виновни диетите!
Още е рано за диети, много е студено.  Naughty

# 22
  • Мнения: 3 423
За всичко са виновни диетите!
Още е рано за диети, много е студено.  Naughty
Рано или не, все някоя е останала гладна.
Или жадна. Или неполазена. И е побесняла.

# 23
  • Мнения: 1 072
...да ти е грях да си щастлив, да те е страх да си щастлив.

Моля, обясни ми. Защо?

# 24
  • Мнения: 1 400
Става това, че общо взето нищо не става. Или поне лошите неща са повече от добрите. Или пък гледаме с такива очи на всичко наоколо.

Да подадем ръка...Да подадем наистина. Обаче ..какво ми се случи днес .... в една болница. Млада жена, може би колкото мен, може би и по-млада.....мъчи се, задушава се...." Како, помогни ми!!!!" казва....Дали съм й кака така и не знам....но ...не мога да й помогна....Просто не мога! Тичам, викам сестрата, а тя жената....вдига рамене и казва - "Нищо повече не мога да направя..." А аз наистина искам да помогна. Подавам й вода, помилвам я, казвам й да се успокои и че всичко е наред - лъжа като дръта циганка, защото нищо не е наред... И какво? Да подадем ръка...казвате....  Tired

# 25
  • Мнения: 183
Става това, че общо взето нищо не става. Или поне лошите неща са повече от добрите. Или пък гледаме с такива очи на всичко наоколо.

Да подадем ръка...Да подадем наистина. Обаче ..какво ми се случи днес .... в една болница. Млада жена, може би колкото мен, може би и по-млада.....мъчи се, задушава се...." Како, помогни ми!!!!" казва....Дали съм й кака така и не знам....но ...не мога да й помогна....Просто не мога! Тичам, викам сестрата, а тя жената....вдига рамене и казва - "Нищо повече не мога да направя..." А аз наистина искам да помогна. Подавам й вода, помилвам я, казвам й да се успокои и че всичко е наред - лъжа като дръта циганка, защото нищо не е наред... И какво? Да подадем ръка...казвате....  Tired
Какво стана със жената?!Поне е попаднала на човек...

# 26
  • Мнения: 1 400
Какво стана...не знам. Страх ме е да отида пак там , а ще се наложи (майка ми лежи до нея...). Жената си отива...и се моля ако има някой там горе - да й спести мъките поне...  Confused

# 27
  • Мнения: 183
Моята най-добра приятелка-мама от форума е,беше припадала при предишната си бременност на спирката,и никой не и е помогнал...Казва че като че са я мислели за наркоманка...То всъщност какъвто и да е човека трябва дая помагаме...

А моят средният син,преди три години,пред нас го блъска с колелото бус,децата идват и ми казват,когато излизам,се оказа че само го е закачил за задната гума,и слава богу детето беше само уплашено,но шофьорът не само че не е спрял да види какво става,а когато аз го намирам в близкото кафене,ми скочи да ме бие...Аз бях тогава много бременна с третият ми син...Когато разбра обаче че съм жена на горнобанец,ми се извинява сто пъти...Понеже съм чакала трето,мислел че съм циганка... Shocked

# 28
  • Мнения: 14 491
хората нямат духовен живот - затова. не казвам, че всички трябва да вярват в Бог, но след като 45 години вярвахме в нещо, което не съществува и бе сринато и изхвърлено по най-бързия начин, хората се превръщат в скотове - без ценности, без някаква опора вътре в себе си, която за един е вярата в Бог, за друг положителното мислене и т.н. но при нас българите това го няма. толкова материализъм - чак е безумно Tired

# 29
  • Мнения: 1 168
Стрес, проблеми. На всичко отгоре Телевизиите ни засипват с шокиращи сензации, които им повдигат рейтинга, но това е друга тема. Хората живеят в страх, чудят се от къде ще им дойде. А пък да не говорим за високите цени и ниските заплати... Който пък се е захванал с някакъв бизнес, трябва да работи от сутрин до вечер, събота и неделя, а семейството-на заден план.
Ако ни се случи нещо хубаво, не смеем много да се радваме, защото не знаем после какво следва...

Общи условия

Активация на акаунт