Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 56
Честито на всички инемнници  и честит празник на всички!


Ваня - нашата педиатърка каза да и дам панадол след ваксината. При нас и това не помогна и вдигна температура и давахме втори път.


Ханна - браво на теб- щом ти остава време и такива подробности да забелязваш.


И на мен ми е много трудно да режа ноктите. Сиянка толкова малко спи ,че ме е страх да ги режа когата спи за да не я събудя. А през останалото време  тако мърда и рита  и мята ръчички ,че направо ще и одрежа някой пръст-  Cry На краката веднъж съм успярла да отрежа , а вече пак са за рязане  Embarassed.








# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 1 951
Pampita, порочния кръг не е цедене и хранене с шише, а цедене и още по-голяма лактация. Като цедиш лъжеш организма, че бебето ти има нужда от повече мляко и така ще произвежда още повече.
Най-вероятно имаш свърхлактация, както и аз де..  Rolling Eyes
Може да прочетеш това - http://xedra.wordpress.com/2008/01/02/82/
 Hug и това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256033.0

До обяд след кърмене немога да позная от коя гърда съм кърмила, и двете ми са напрегнати, но не изцеждам. Бучиците, които се образуват ги изпразвам на следващото хранене, като сменям позата на кърмене. Нагласям Михаела с брадичката там, където е бучицата  Crazy или с нослето. Не е толкова страшно  Laughing

Успех!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 10:36 от Ханна

# 137
  • Мнения: 5 391
juju1, все да те питам, ти ли си на снимката със Сиянка в подписа?

# 138
  • София
  • Мнения: 56
Аз съм Филипа. Още не мога да отслабна. Embarassed

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 1 951
Аз пък започвам да преглъщам всеки път като видя тази хубава трапеза  Grinning

# 140
  • Мнения: 5 391
Ти пък Simple SmileПопитах само, за да си създам представа кой стои зад ника juju1 Hug
По принцип нали казват, че жената възвръща формите си до 1 год след раждането.
Аз след Пресил тъъъъкмо бях взела да влизам във някаква форма и ааайде пак.
Тъй че познай дали вече съм отслабнала след Дарена Sunglasses

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 1 951
А кой стои зад ника ~Фил~Wink
Да вземем да направим албумче и да качваме там снимки на нас с бебетата  Grinning
Аз вече муцките на бебетата ги познавам, ама майките, майките ..   Laughing
Или ако се видим случайно по бебетата да се познаем Wink

# 142
  • Мнения: 5 391
Ммм, добре, съгласна съм, много хубава идея Grinning

Ханна, и ти си си ъпгрейднала ника Wink

# 143
  • Варна
  • Мнения: 3 387
Аааа, Филипа е слагала снимка, виж в албумчето Семейни снимки на януарките  Grinning

Честит празник на всички днес!

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 1 951
Ммм, добре, съгласна съм, много хубава идея Grinning

Ханна, и ти си си ъпгрейтнала ника Wink

Ами да Simple Smile От теб видях  Wink
Пък и когато се регнах в този форум не му мислих много-много ... и съм го бамнала с малка буква.
Взех, че се застоях тук и реших да го пооправя  Grinning
Моят ник, където влизам по чатове и други форуми беше зает тук, но вече и този го чувствам като себе си  Grinning

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 1 951
Аааа, Филипа е слагала снимка, виж в албумчето Семейни снимки на януарките  Grinning

Честит празник на всички днес!
хмм ... прегледах го, но не я видях Филипата  Thinking

ох, айде, че наддава вик със засилващо се "ле-е-ее "  Laughing не Филипа де, моето бебче  Grinning

# 146
  • Мнения: 5 391
Как да я видиш, като тя махна снимката неотдавна, четох една тема и нещо се скофтих по повод публикуването на снимки в нета Rolling Eyes
Но специално заради теб ще сложа пак, някакси си ми слабост Heart Eyes

# 147
  • Мнения: 332
Усмивка! - честит двоен празник, много здраве, щастие и любов и на трима ви (скоро и четирима  Mr. Green)

Честит празник   bouquet

И Стефчо много се драска, ужъс е, тамън махна ръкавиците и нова драскотина  ooooh! Иначе често му режа ноктаците, само на краката се узорвам  Laughing

Ето една прясна снимка на макия мъж  Mr. Green

# 148
  • Варна
  • Мнения: 3 387
Как да я видиш, като тя махна снимката неотдавна, четох една тема и нещо се скофтих по повод публикуването на снимки в нета Rolling Eyes
Но специално заради теб ще сложа пак, някакси си ми слабост Heart Eyes
Да, знам че я имаше преди време  Grinning

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 1 951
~Фил~  Hug И ти си ми слабост   bouquet
Сега с това Фил особено много. .. защото през бременността ми нали ми казваха, че ще имам момче, и аз му говорех все Фил това, Фил онова  Laughing
Пък и нали на 30.01. ми беше термина, пък тогава е роден Фил Колинс  Mr. Green
Абе .. щуротий  Laughing

Ще накарам мъжа ми да ме снима и аз ще сложа  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт