Дюканският режим е най-достъпен и любим - 89 тема

  • 39 496
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 180
Здравейте и от мен!
Направила съм си киселото мляко с трици, ябълка и канела и си ви чета - голямо избухване снощи, опасни страсти..... Mr. Green
Честито на Кри, Лора и Правда за дюканския им празник! /аз моя все го забравям- 12-тиииии, 12-тииииии!/

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 791
Вещи, Амси, Гуди,   bouquet
Сузана, Бачи, Бермудез, Пиги мерси за кафенцата, най-хубави са ми в събота на спокойно у дома. Сузана, с тоя асансьор ми докара хилеж.  Joy
Нуш, Кремена, Горгона, То ни, Славито, Орелия, Светланка, Насти, 2в1, Зарибената , честито намаление!
Мама Миглена, аз съм си хапвала кисело зеле без притеснение, но нашето беше тази година почти безсолно!
Свидничка, честито семестриално завършване и да ти е здраво майчето!
Клеми, здраве и само радости за твоето дете!
Лора, честито ти! И ние те обичаме!
Кри, ей тъй най-много те обичам, като пишеш по много и все важни работи. Честити 11, супер успешни, месеца!  Hug  
Катяджин, как ше те заборавим бе, жена!
Цвети, имам подозрения, че не си много далече от желаната визия!
Сън, видя ли сега какво си изтървала...  hahaha
Мишле, Бачи каза, че се свиква със стевията.  Sick
Правда, честит месец, чудесен резултат!
Лео, ти почна с МЦ, затова двете ти кила са съвсем добре.
Сноу Ана, Джини наминавайте по-често!
Tji, минавай във втора смело!



И аз да се пофаля, тази сутрин се видях отново под 60, за първи път от Нова година насам.

# 62
  • Мнения: 171
Добро утро шампионки,

калкулаторът ми показа -1572.4 кг свалени от списъка на първа страница! Браво, браво,   bouquet
Честити месечинки на Кри и Лорчето bouquet ,  Орелия и Nasty Witch smile3501 за намаленията.

Свидничка, да ти е живо и здраво майчето, да я слушкаш, ей  newsm51, честит ти взет изпит!
Клеми, ЧРД на детенце, много да те радва и да те ядосва newsm67
Росчо, само в началото е трудно със закуската, после свиква организма да си я търси сутрин, както ти е казала Цвети - не се напъвай веднага след ставане. Ще видиш, че не е трудно - и ние с Халеева никога до сега не бяхме закусвали, ела да видиш сега как се въртим из кухнята рано-рано. Да важно е да се закусва, и не само в този режим, а въобще.

Спасдиди ама и ти си една... капия  Joy  Joy /онова на последната снимка изглежда мнооогу дубре   bouquet/

Приятна събота и неделя момичета, да се напочивате добре!  Hug

# 63
  • Мнения: 7 474
Лео, ти почна с МЦ, затова двете ти кила са съвсем добре.
[

Да, аз преди това свалих 3 и после качих 1  ooooh!
може и кантара да ми изигра шегичка тогава Rolling Eyes
Сега пак свалям обаче, но по малко  Party
В обиколки съм свалила обаче Laughing

# 64
  • Варна
  • Мнения: 174
Момичета за тегленето-кога се теглите. аз го прая сутрин на гладно. Така ли е редно?

Креми, според мен е най-правилно така - сутрин на гладно, а и е най-точно. Трябва да се теглиш винаги по едно и също време.
В смисъл не на точен час, а сутрин като станеш преди да си закусила, защото ако се претеглиш пак вечерта е възможно да си +1, +2 кг,
които на сутринта ще са изчезнали.
Желая ти успех!

# 65
  • София
  • Мнения: 3 789
калкулаторът ми показа -1572.4 кг свалени от списъка на първа страница! Браво, браво,   bouquet
Хи! Хи! Laughing Не е вярно, защото моите килца са 18, а не 17,2 както пише там Mr. Green Така че сме още по-големи шампионки! Party А и след днешните минусчета на някои девойки тук....... Hug

Мишле, Бачи каза, че се свиква със стевията.  Sick
Абе...свиквало се, свиквало....ама......кексчето отиве в кофата Tired Нямаше никаква сладост, абсолютна безвкусица Sick

# 66
  • Варна
  • Мнения: 174
Дорче  Hug, старая се, мила, но за съжаление не зависи от мен ...

# 67
  • UK
  • Мнения: 727
  Благодаря ви момичета за честитките! Направо толкова съм щастлива, а пък като взема и държавните еееее... Толкова труд е това учене, нямам търпение да ходя на работа и да няма учебници около мен. Ох, стига спам.
  Сега нещо по темата. Абе тази зелева супа от вчера направо действа по-добре и от разхлабващ чай Shocked Пробвайте!

# 68
  • Мнения: 10 758
Добро утро! Heart Eyes Hug

Имам чувството, че май съм свалила newsm78
Нямам кантар, за това си оставам само със сантиметъра.

# 69
  • Мнения: 6 969
Момичета,след снощните страсти са ме налегнали размисли  Crazy ,та си викам да ги споделя с вас.
Лично за мен,сега като,че ли е най-подходящото време за този режим.То,не че и всяко друго време не е подходящо за този,който е решил да се погрижи за здравето си,де. Но на мен сега не ми пречи ограничението на плодовете.Цитрусите вече не са ми вкусни,а до излизането на нашенските плодове има още доста време.Вярно е,че и сега се намират,но като изключим ябълките всичко останало е на доста солена цена и в повечето случаи са доста далеч от истинският си вкус.
А другата ми мисъл е относно универсалността на режима.Прави ми впечатление,че на доста от нас половинките също са на този начин на хранене.А да си кажем честно,много е трудно да накараш един мъж да е само на плодове,зеленчуци и чайчета или пък да седне и да изчислява калории.Но с Дюкан като,че ли е много по-лесно да ги накараш да се погрижат за себе си.
Не знам дали съм права,но и не ангажирам никой с моите теории.Просто си размишлявам. newsm78

# 70
  • Мнения: 1 314
Уау, цели тон и половина мазнини, токсини, лош холестерол! newsm09
Правда, честит ти първи дюк месец! newsm51 Браво на теб, резултатът ти е повече от чудесен! newsm10
Лео, браво! smile3501
Светлана, Насти, 2 в 1, Зарибената, честити минусчета!  smile3501
Доре, супер ,скоро съвсем ще ги стигнеш "ония " кг!  smile3521Абе още съм далече от тази визия!
В тази връзка да ви питам, какво ще речете за новата анти целулитна терапия на Avon, Anew?
tji, резултатът ти е супер, минавай във втора и си хапни за награда една хубава салатка! smile3521
Мама Миглена, според мен по-добре недей с киселото зеле, веднъж си позволих зимата и зелевия сок, на другият ден бях почти 1.5 кг. Освен това на едно място в книгата четох за храните в трета фаза и Дюкан казва, че може вече да си позволите дори кисело зеле, което ме навежда на мисълта, че по-рано не е много желателно! smile3506
Бомби, ами хайде сдобий се с един кантар, де! Чувството да видиш ,че си по-малко кила е страхотно! smile3503
Ние излизаме по задачки и разходка! Хубав ден на всички!  love001

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 11:10 от tzvety roussimova

# 71
  • Мнения: 24
Добро утро на всички раннобудни Дюканки.Малииии ама вие доста упорито напредвате в темата-не мога да сваря да чета.След малко отивам на работа и май утре сутрин ще има какво още да чета.
Вещит.к не съм влизала при вас явно доста неща не съм спазила,но вчера си хапнах по-малко,защото ми беше протеинов ден(четвъртък го забравих-на антибиотици съм и без да се усетя си хапнах една филийка пълнозърнест преди хаповете,за това реших да не пропускам все пак и го направих в петък).И да ви се похваля без да искам вчера съм свалила още едно килце.
Да си кажа мнението за Еqual-a-той е с аспатан,който е карценогенен и е с натрупване в организма,за това е по-добре да се ползва течен(на съдържанието му не пише аспартан поне).На мен лично вече почти не ми трябват-понаучих се да не ям сладко и си пия кафето горчиво при това с удоволствие.
P.S.Вещи критика приемам всякаква!
Лек ви ден на всички-аз отивам да се потрудя и да изгоря някоя друга калория Mr. Green

# 72
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 173
Здравейте момичета!
Минавам набързо само да ви кажа , че при мен 3-та фаза върви идеално от 2 седмици съм в нея и поддържам точно 60-те си килца. Хапвам всичко разрешено , нищо не пропускам  Mr. Green , та даже откъм плодове и сиренце в повече. С огромно удоволствие забелязвам , че от диетката определено ми се е засилилил метаболизма , което е супер направо!!! Laughing Да живее Дюки!
Дано си ги задържа килцата , че много се харесвам така! Embarassed  Praynig
Приятен ден на всички !

# 73
Свидничка, я раздуй за тая зелева супа. Как я правиш?

Мен пък изобщо ме няма в табличката Weary

Вещи, когато можеш, би ли ме включила? newsm03

# 74
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен!
4-5 дни не съм влизала в форума, ама толкова много работа имам, че направооооо и така ми липсвахте...   Hug   Hug   Hug
Отчитам - режимна съм и дори още едно килограмче си замина...
Сега съм на гости на мама в Пловдив и тя така се съобразява с моето ядене и само ме пита, това ядеш ли, онова ядеш ли, за да знам какво да ти правя...
Прегръдкииииииииии големи на всички и се връщам да ви чета, че май тема и половина съм изпуснала.

Общи условия

Активация на акаунт