Техника за Емоционална Свобода

  • 134 861
  • 763
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 961
Мая, разказвала съм малко по-подробно за раждането си, но не съм описвала подробно как ТЕС ми помогна.
Накратко ТЕС-ах страховете си от болката, за която бях сигурна, че ако я има, ще е от главата ми. ТЕС-ах всичко за което се сетих, че може да ми е повлияло негативно и по някакъв начин да ми е било насадено. Например страховете и ужаса, който майка ми изпитва, само като чуе думата раждане, ужаси разни разказвани от наблюдаващата ми бременността, която отказа да води нормално раждане след секцио и подобни неща, които ми хрумнаха.
Успях да направя само една пълна серия, защото все не оставах достатъчно дълго сама и  на спокойствие. А кратки серии правех където сваря. Но и те не бяха много, защото взех, че родих.  Laughing
Между другото, разказът за твоето раждане, беше част от нещата, които ми помогнаха да взема правилното решение.
Ако нямаш против, може да гласуваш в тази анкета. Simple Smile

А за малката ще пробвам с прокси. Но снощи тя сама ме накара да й правя ТЕС, макар че после май повече я засърбя.
Много е странно, но тя си даде двете ръчички, а после  и двете крачета. Искаше да й правя ТЕС като я почуквам по стъпалата. За съжаление не можах да направя пълна серия.

# 481
  • Мнения: 705
Мая, дали е възможно да се прави предизвикателство с прокси?
Да, аз го правя за детето.

# 482
  • Мнения: 705
Мая, разказвала съм малко по-подробно за раждането си, но не съм описвала подробно как ТЕС ми помогна.
Накратко ТЕС-ах страховете си от болката, за която бях сигурна, че ако я има, ще е от главата ми. ТЕС-ах всичко за което се сетих, че може да ми е повлияло негативно и по някакъв начин да ми е било насадено. Например страховете и ужаса, който майка ми изпитва, само като чуе думата раждане, ужаси разни разказвани от наблюдаващата ми бременността, която отказа да води нормално раждане след секцио и подобни неща, които ми хрумнаха.
Успях да направя само една пълна серия, защото все не оставах достатъчно дълго сама и  на спокойствие. А кратки серии правех където сваря. Но и те не бяха много, защото взех, че родих.  Laughing
Между другото, разказът за твоето раждане, беше част от нещата, които ми помогнаха да взема правилното решение.
Ако нямаш против, може да гласуваш в тази анкета. Simple Smile

А за малката ще пробвам с прокси. Но снощи тя сама ме накара да й правя ТЕС, макар че после май повече я засърбя.
Много е странно, но тя си даде двете ръчички, а после  и двете крачета. Искаше да й правя ТЕС като я почуквам по стъпалата. За съжаление не можах да направя пълна серия.
Гласувах Simple Smile
РАдвам се, че си стигнала до чудесно раждане
Успех със сърбежите

# 483
  • Мнения: 46
От днес започва  световно онлайн събитие за/с ТЕС, безплатно е, можете да се регистрирате тук :http://www.tappingworldsummit.com/.
Надявам се да  ви е полезно и приятно.

# 484
  • Мнения: 63
Конкретното място,с което имаме проблем ли трябва да потупваме няколко минути?Това не ми стана ясно.. Hug

# 485
  • Мнения: 4 414
PolitYy, можеш да прочетеш за техниката тук: http://www.emozdrave.info/

# 486
  • Мнения: 63
не знам защо не откривам... newsm78

# 487
  • Universe
  • Мнения: 1 556
не знам защо не откривам... newsm78

PolitYy, предполагам, че не си регистрирана  Simple Smile

От темата за ТЕС - Приеми, че "Причина за Всички Негативни Емоции е Дисбаланс на Енергийните Потоци в Тялото".
Тя премахва умствените, емоционалните и физическите пречки за правилното протичане на енергията на клетъчно ниво, което позволява организма да възстанови състоянието си на Енергиен Баланс, да се самолекува и да действа на Оптимално Ниво.

Това се постига, чрез стимулиране на специфични точки на лицето и тялото с пръстите на ръцете, докато си настроен мисловно и емоционално на проблема, който желаеш да елиминираш.

Нещо като едновременна медитация, самохипноза и "направи си сам" акупресура!


П.П. При някои автори първата точка е на дланта /на схемата 12/, следва върха на главата и после по схемата /1 до 11/  Peace Но само с точките, без да си прочела малко повече теория, няма да стане  Peace

E.F.T. Demonstration

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 22:27 от lenny_pld

# 488
  • Мнения: 63
 Благодаря  Hug Започвам да чета!

# 489
  • Мнения: 1 149
Много интресно,ще се върна да почета Peace

# 490
  • Мнения: 3
Здравеите!Включвам се и аз с един въпрос.Колко струва един сеанс при Иван и как мога да се свържа с него?Имам чувството че немога да се справя поне в началото сама,а вече работя с ТЕС от12дни,а светлина в тунела няма.Благодаря ви предварително!

# 491
  • Мнения: 3 118
Здравеите!Включвам се и аз с един въпрос.Колко струва един сеанс при Иван и как мога да се свържа с него?Имам чувството че немога да се справя поне в началото сама,а вече работя с ТЕС от12дни,а светлина в тунела няма.Благодаря ви предварително!

провери в emozdrave.info
странно, в сайта не открих инфо... пробвай във фейсбук, той там има профил

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 16:31 от Пит

# 492
  • Мнения: 1 520
Тук пише какви са цените - http://www.emozdrave.info/fees.html

Човекът дава и гаранция за резултат.

# 493
  • Мнения: 705
Лалетка, в кой град си?
Иван е предимно във Варна.
Аз също работя с клиенти, ако си в София. На лични.

От днес започва  световно онлайн събитие за/с ТЕС, безплатно е, можете да се регистрирате тук :http://www.tappingworldsummit.com/.
Надявам се да  ви е полезно и приятно.
myraM,  нещо не се ориентирам какво представлява това събитие. Ти записа ли се? Ако си по-наясно, би ли разказала?

# 494
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравеите!Включвам се и аз с един въпрос.Колко струва един сеанс при Иван и как мога да се свържа с него?Имам чувството че немога да се справя поне в началото сама,а вече работя с ТЕС от12дни,а светлина в тунела няма.Благодаря ви предварително!

Не се знае дали няма резултат, всъщност може да има такъв, но той да не е очакваният от теб!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт