Обувки на Фишер Прайз?

  • 2 872
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 118
Такива на Фишър Прайс гледах в едно магазинче на "Иван Шишман", точно на ъгъла с Графа, веднага до магазин за дамски обувки - само детски обувки имаше там.

мда има там...има и от измисления бенетон...който е със същото качество на фишър, май-даже като гледам материалите и цветовете и стелките са от един и същи производител....

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В едно магазинче до съдебната палата имаше есента доста техни модели.

# 17
  • Мнения: 339
В пресечката на Графа, преди пазарчето, май Шишман се казваше, на 20 метра от Графа има магазинче с Фишер Прайс, Бенетон и др. Освен това обувките на Фишер Прайс, които купих на сина ми седмица по-рано от Хиполенд бяха 10 лв по-евтини в това магазинче.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
тогава кажете ми от коя марка обувки сте доволни?

Моят съвет е да обиколиш магазините без да търсиш определена марка. Състави си списък с изискванията, които имаш към обувките и така търси.

Аз съм доволна от обувките на Капчица. Издържаха на моите изисквания (последното, от които е външният вид), както и на спънатите крака на момчето ми  Laughing

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Последния път много се разочаровах от Капчица.
 Бързо се разлепиха и детето се оплакваше,че не са му удобни. Rolling Eyes
 А ги купихме специално за игра в градината. ooooh!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Сина ми е с "пухкаво" краче и ми е трудно да му намеря обувки, които да се обуват лесно. От както открих Фишер Прайс нямам такъв проблем. Много се кефя на лепката на петата, обуват се с едно движение. Купувам втори чифт и съм доволна от качеството  Peace

Общи условия

Активация на акаунт