Защо не мога да спра да го обичам

  • 5 693
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте,
Много мъка се е насъбрала в душата ми и реших да споделя с вас.Знам,че ще ми подадете лъч надежда,стига да ме разберете.
От 6,близо 7 години сме заедно.Обща работа,живеем заедно без брак,имаме и прекрасно момиченце на годинка,но все нещо куца.Властната му майка от години се меси в отношенията ни,а той уж не я слуша и държи дистанция,но мине се не мине - реди ми нейните думи,упреква ме за всякакви неща,караме се.Алкохола също заема важна позиция в отношенията ни.Не може да мине пустата му жажда!За това също се караме!
За детето не ми помага,сама си го гледам.Дори и финансово издържам и себе си и детето,а все ми натякват,че те с майка му ме гледали,те плащали сметките за ток и телефон (само това - нищо друго).А моите родители също са плащали сметките ни за ток и помагат когато с каквото могат.
Обидно ми е,че вечно ме подценява,все се изтъква той като човека,благодарение на който аз съм нещо,с годините спря да цени жената в мен.Иска най-вече секс,и то вечер късно,когато аз съм достатъчно уморена от дневния маратон с детето и нямам никакви сили за нищо.
Напоследък се отчуждихме много и логично съвсем наскоро се разделихме, след като най-накрая ми посегна да ме удря.Което и друг път се е случвало,между впрочем.Той ме бил направил това,което съм!Ако не бил той нямало да обиколя половиния свят!А истината е,че всичко през годините постигнахме заедно.Той имаше опита,а аз младостта,с която лесно ни назначаваха да работим на хубави места!Няма да споменавам какво сме работили!
И така от близо 20 дни не сме заедно,не е звънил,не е виждал детето ни...
Много ми е мъчно,защото въпреки всичко го обичам!А защо ли!?
И не искам детето ми да няма баща,но той дефакто и преди не обръщаше кой знае какво внимание на детето.А сега при моите родители сме обградени с толкова много грижи и внимание.Съвсем различно е!
Защо сърцето не може да спре да бие лудо само при мисълта за него?
Защо не спирам да мисля по цял ден за него?
Защо искам да се втурна към него и едва ли не да упрекна себе си за всичко,като знам че не аз съм виновна за нищо?
А прекрасното ни детенце всеки ден казва "тати"-"тати",и аз не знам какво да й кажа!Не знам как да говоря пред нея за баща й!
Знам,че той никога няма да промени нрава и навиците си,защото вече е на години!
А аз не мога да се примиря,че цял живот ще бъда подтискана,смачквана,удряна,обвинявана,подценявана.....и само при думите "Обичам те" да забравям всичко и отново,и отново да прощавам!
Защо не мога да спра да го обичам?

# 1
  • Мнения: 1 008
Защото може би си мазохист.

# 2
  • Мнения: 173
Аз не мога да вникна в душата ти,ти сама трябва да решиш.Но тази любов ще те съсипе.Не искам да ти давам съвети,но може би ще се чувстваш много по-добре без него.
Искрено се надявам да вземеш правилното за теб решение.

















































# 3
  • Мнения: 953
След като посяга да те удря, бягай далече от този човек. Не се вкарвай във филм където цял живот ще играеш ролята на жертва, на малтретирана и недооценена жена.
Детето не трябва да бъде свидетел на такива сцени.
Казваш че пие - с годините обикновено и този проблем се задълбочава.
Не бъди мазохист.

# 4
  • Мнения: 1 820
Защото може би си мазохист.
Точно това си мислех в момента!Не можеш да спреш да го обичаш?Какво обичаш в него?Пиянството,това че те малтретира?Как би се почувствала ако след около 5 год сте все още заедно и детето ти е свидетел на пиянските му вечери,боя и обидите към теб? newsm78Би ли си простила някога разбитата психика на дъщеря си след години заради твоята ГОЛА любов?!Какви сте такива бе хора?Като не ти пука за тебе,поне да ти пука за детето ти!
Дано успееш да се съвземеш и поемеш отговорността към себе си и дъщеричката ти!Разбери че не си в тинейджърските си години в който да се примиряваш,прощаваш и самозалъгваш!Не се самозалъгвай,лъжеш само себе си!Достийнство нямаш ли бе жена?!Ако не можеш заради себе си,заради малката го направи,защото колкото и грозно да прозвучи сега тя ти е преоритета в живота.Ние вече сме на заден план.Може би сега ще скочат много хора срещу мен,но аз така мисля.Дъщеря ми пред всичко и всеки! #2gunfireА той никога няма да се промени,напротив ще се усложнят нещата-още повече щом е и маминото синче.А ако имате и брак....пази боже!Успех и много сили ти желая!  bouquet

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 23:15 от paneva_82

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Защото си наранена! Защото смяташ, че с нищо не си предизвикала такова поведение- следователно си невинна. И наистина си!
От всичко изброено- бягай много, много далеч! Има други, съвсем различни мъже, които ще заслужават "разтуптяването" на сърцето ти- много са...
Бягай...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 777
Бягай,мило момиче!Няма какво да  хубаво да получиш от този човек!Още повече щом и майка му се намесва...А алкохолната зависимост съвсем допълва пейзажа.Знам,че ще ти е тежко и ще боли,но мисли за детето си.А дали толкова силно обичаш мъжа си?Дали не е просто страх да не останеш сама?Не знам,трудно е...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 296
Бягай,мило момиче!Няма какво да  хубаво да получиш от този човек!Още повече щом и майка му се намесва...А алкохолната зависимост съвсем допълва пейзажа.Знам,че ще ти е тежко и ще боли,но мисли за детето си.А дали толкова силно обичаш мъжа си?Дали не е просто страх да не останеш сама?Не знам,трудно е...
Защото си наранена! Защото смяташ, че с нищо не си предизвикала такова поведение- следователно си невинна. И наистина си!
От всичко изброено- бягай много, много далеч! Има други, съвсем различни мъже, които ще заслужават "разтуптяването" на сърцето ти- много са...
Бягай...
Peace

Наистина е много тежко и трудно,ти сама виждаш и разбираш,че нищо няма да се получи.
Поне детенцето е още малко и ще е по-лесно сега,отколкото след 1-2 години!
Стискам палци да вземеш правилното решение за теб и детенцето ти!
Мисли първо за нея,после за всичко о станало.Кураж! Peace  bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Трудно ми е да те разбера и изобщо да разбера жени в твоето положение. Кое те кара да го обичаш? От кое не можеш да се откажеш? От пиянски изпълнения, секс за негово удоволствие или бой?

# 9
  • Мнения: 3 674
Да не би да си мазохистка?!!  newsm78

# 10
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Да не би да си мазохистка?!!  newsm78

Коооооолко дълбокомислено и смислено.
Не мисля, че влюбеният/обичащият човек може да вижда нещата толкона ясно и толкова безнюансо,
колкото вас, о, велики фолрумски съветнички, които в своя собствен живот едва ли биха могли по същия начин да рекат и отсекат.

Това, което казва Катюша, е наистина така. Дано да намириш сили да избягаш от тази любов, която те погубва.
Имам една приятелка, която много обича мъжа си, и въпреки това, са толкова нещастни заедно... Боли ме сърцето, като си говоря с нея, и все не мога да измисля чудото, което да направи така, че отонво да виждам хубавата й усмивка.
 

# 11
  • Мнения: 66
Не мисли за него, а за себе си и детето.Веднъж посегне ли, няма да спре.Вземи си живота в ръцете и ще успееш.

# 12
Да не би да си мазохистка?!!  newsm78
и майка ми това казва! Embarassed Абе,де да знам,може и това да съм!
Просто съм много привързана към близките ми хора - родители,сетра,брат,мъж...
Изключително моногамен човек,който е готов да се бори докрай за любовта си.Още повече сега с оправданието заради детето!А то наистина не е така,защото ми е ясно,че то не трябва да страда от фактора баща пиянстващ,нападащ  и малтретиращ семейството си.
Адски ми е трудно да кажа край на любовта си.На моята любов!Много е гадно!И много боли!За разбитите надежди и мечти,за пропилените обещания...за всичко!
И може би страха от това,че ще остана сама още допълва картинката.Защото от години майка му все ми натяква,че ако не е добрия й син,никой нямало да ме вземе...А тя цял живот така и не си намерила мъж,за да дава всичко за него и сега иска идва ли не той да й е залепен за полата и да няма собствено семейство.
А не мога да кажа,че имам липса на обожатели,но вече с детенце става съвсем друга история...
Благодаря ви за подкрепата и съветите! Heart Eyes
На моменти започвам да се съмнявам,че имам раздвоение на личността,защото едната половина в мен си мисли всичко онова,което сте написали и осъзнава,че трябва да бяга бързо на далече.А другата половина рони сълзи и си задава въпроси от сорта
Защо не мога да спра да го обичам

# 13
  • Мнения: 122
Зарежи го тоя. Разбирам те, че си обичлив човек обаче като гледам той не те обича.
Я горе главата, ши си намериш по-готин мъж.   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 674
Да не би да си мазохистка?!!  newsm78

Коооооолко дълбокомислено и смислено.
Не мисля, че влюбеният/обичащият човек може да вижда нещата толкона ясно и толкова безнюансо,
колкото вас, о, велики фолрумски съветнички, които в своя собствен живот едва ли биха могли по същия начин да рекат и отсекат.

Това, което казва Катюша, е наистина така. Дано да намириш сили да избягаш от тази любов, която те погубва.
Имам една приятелка, която много обича мъжа си, и въпреки това, са толкова нещастни заедно... Боли ме сърцето, като си говоря с нея, и все не мога да измисля чудото, което да направи така, че отонво да виждам хубавата й усмивка.
 

Драга ми LemonDesi ...ами любовта не би ли трябвало да е взаимна а?  Тя се измъчва и обича, а получава ли същото обратно? Не!

Е за какво повече да говорим, няма нужда от много философия в случая. Crazy

Иначе аз зададох въпроса си към авторката  не за да я обидя.Всъщност  има такъв тип жени които са мазохистки, мъжете ги  пребиват от бой, но те не "спират да го обичат"...

Това момиче залужава да бъде щастливо и да бъде  обичана от мъжа с когото дели дните, часовет и минутите си..или ти не мислиш така?  Thinking

Виж вече от тук нататъка избора си е неин. Иска ли тя  да се "самоизмъчва" което е равносилно  за мен на мазохизъм..тъй като си причинявяш болките сам.

 Или...  да се тръгне в друга насока,  тоест да се намери щастието, което всеки човек на земята заслужава.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 01:07 от ЧервеноВинце

# 15
  • Мнения: 3 674
Да не би да си мазохистка?!!  newsm78
и майка ми това казва! Embarassed Абе,де да знам,може и това да съм!

И може би страха от това,че ще остана сама още допълва картинката.Защото от години майка му все ми натяква,че ако не е добрия й син,никой нямало да ме вземе..
...


Ми майка ти е права  Simple Smile  ... и аз така мисля, като нея. Peace  Ти си и дете и на нея и е мъчно да те гледа как се мъчиш.

А за майка му на твоя, ми  не  я  слушай нея....  Rolling Eyes

ТЯ ли ще знае и определя твоя живот какъв ще е и това дали ти ще си намериш друг мъж или не?   Naughty



# 16
  • Мнения: 285
Какво за теб е любовта? Питам, защото с половинката сме заедно от 10г. и не бих казала, че сме влюбени като преди, но се обичаме и то много. Въпреки трусовете в живота ни.
Живяла съм в такова семейство. Аз бях дъщерята. Знам какви съмнения, страхове и фалшиви надежди храни наранената страна. Знам също, че изходът е само един - РАЗДЯЛА. Без да се обръщаш на зад. Най - трудна е първата стъпка, но с подкрепата на близки и приятели всичко ще е наред. Не позволявай такова отношение. Никой няма право да се държи така с друг човек, още повече ако това е майката на детето му. Много е трудно, но това е единственият изход. После нещата стават още по-зле, а първата стъпка - още по-трудна. Ти не си жертва! Ти не си виновна за нищо! Пощади детето си! Стане ли свидетел в една осъзната възраст това може да съсипе психиката му, а за да се възстановиш от такова нещо е много трудно и не е на 100%. Tired
От сърце ти желая успех. Ако можех бих ти дала от моите сили. Смелост момиче. Прати ги по дяволите.

# 17
  • Мнения: 3 423
А аз не мога да се примиря,че цял живот ще бъда подтискана,смачквана,удряна,обвинявана,подценявана.....и само при думите "Обичам те" да забравям всичко и отново,и отново да прощавам!
Порасни, бре! Какво значат думите "Обичам те"?!
Думи. Пичът няма да се промени към добро, може
би с годините ще пие повече, което значи, че и ще
харчи повече за алкохол, тоест, ще отклонява средства
от семейния бюджет, което е в ущърб на детето ви.
Достатъчен пункт, за да си биеш камшика. Сама си
казваш, че не обръща много внимание нито на теб,
нито на детето ви, е, за какво ти е тогава? За голия
хуй, дето ти го набутва по късни доби от немай къде?
Взела си, като гледам, много правилно решение, верно,
поизнервена си, че не ти е звънял 20 дена, може би не
си имала и секс за това време, но не се отчайвай. Такъв
като него едва ли е трудно да намериш. Има толкова мъже,
дето пият, бият, унижават, ако ти липсва моделът, бързо ще
си го набавиш. "Обичам те" са предимно думи. Мисли егоистично.

# 18
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Да, точно така, драга ми Червено Винце, само че намирам за неуместно да отговоря с "Да не би да си мазохистка?". Както виждам, пообяснила си по-нататък това-онова, така че, въпросът отпада.

# 19
  • Мнения: 2 863
Съществува термина любовна зависимост.... тя е като всяка друга звисимост- наркотик, алокохол цигари.....Преодоляването й е точно толкова трудно, колкото  ако си била наркотично звисима.. има си фази на изцерението, абстиненциии, всичко  е същото....С помощ и подкрепа от близките е напълно постижимо обаче.
Не знам на колко години си, обаче да смяташ, че като имаш дете ще останеш сама е леко пенсионерско схващане Mr. Green
Ти си била по-младата очевидно в  тази връзка, привързала си се, изразявала си себе си чрез тази връзка и това  е именно проблема, сега си като изгубено дете  в гората.. Просто остави хората до теб да ти помогнат.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 329
Слушай Джали    Grinning
Иначе аз бих допълнила - не че не можеш да спреш да го обичаш, то няма нищо за обичане там. Мъчно ти е, защото си си представяла как живота ти ще мине в щастливо семейство с татко, мама и детенце, евентуално и още едно и сега те боли не за това, което си имала, а за това, което си си представяла, че ще имаш.
Според мен мисли в тази посока - пак може да имаш това, за което си мечтала, но е невъзможно да го имаш точно с този мъж. Но с друг - е напълно възможно.

# 21
  • Мнения: 2 863
Бърди, днес  да не сме пили едно и също с теб, че се мотаем в ДиС Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 17 329
И даваме акъл  Laughing
Ама айде да не спамим  Laughing

# 23
  • Мнения: 750
Защо не можеш да спреш да го обичаш ли?
Отговорът е прост.
Защото го обичаш.Това не си ли го разбрала.
Как да спреш да обичаш някой....когото обичаш истински!
То туй да не ти е копче на телевизор.Да го натиснеш и цък....изключено.
Обичай казал е Христос....но,дали ще те обичат това е друг въпрос!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 748
    Момиче, не си мазохист.Обичаш истински, но не уважаваш достатъчно себе си.Правила си прекалено много компромиси и това ти е донесло само неприятности.Но нещата са поправими.Докато човек е жив всичко може да се поправи.Вземи се в ръце.За да не се мъчиш и тъгуваш си намери нещо, което ще погълне изцяло мислите ти .Напусни този човек ,но без сцени и кавги.Намери си нови приятели,нова среда-може би нова работа .Излизай с детето,с приятели, ходи на гости, на купони,на почивки..Дори запиши нещо да учиш.Поставяй си за цел да изкараш деня без да мислиш за него.Мъчи се да се усмихваш ,когато най много ти се плаче...И помни,че всичко е временно, че всичко ще се промени.Мога да ти дам много примери на разведени,които след време се събират...Но не се знае, когато преболедуваш и можеш да погледнеш спокойно нещата,дали ще искаш това.Ти си в по благоприятна ситуация от него.Той е човекът,който ще те потърси.Но уважавай себе си и се учи от грешките си!

# 25
  • Мнения: 22 473
Аз не виждам нищо за обичане в този мъж. Но жените, а понякога и мъжете са толкова глупави и заслепени от бог знае какво, че постоянно се навират между шамарите.
Сама си прецени що за човек е щом от 20дни не се е обаждал поне да пита как е детето. Явно не го интересуваш нито ти, нито детето. Стой си там където си и не се връщай назад. Ще си поревеш малко пък ще ти мине. Когато кандисаш и допуснеш някой до себе си, видиш какво е добро отношение, обич, уважение ще се чудиш с кой акъл си стояла толкова време при този мъж.

# 26
  • Мнения: 3 092
Мисля че вече си достатъчно голяма ,за да живееш залъгвайки се ...какво точно е онова ,което обичаш в този човек толкова много ,че си спряла да обичаш и да уважаваш себе си -помисли си за това  Tired и промени живота си .
Кураж и успех.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 14:56 от Вили.

# 27
  • Мнения: 340
Това не е любов!  Ти не го обичаш.  Проблемът е, че с натякването му, че ти си нищо, ти на някакво подсъзнателно ниво си го повярвала.  Повярвала си, че наистина без него ти си нищо и затова те е страх да го загубиш.  Това, което изпитваш е страх как ще живееш без него.  А този страх, ти бъркаш с любов.

Отговори си на следния въпрос:  ако изведнъж се появи мъж, който се държи както трябва с теб и детето ти, не пие, зачита мнението ти, помага ти, уважава те, би ли се чуствала добре с него? 

Ако отговорът е "да", не се страхувай от бъдещето.  По-добър мъж от този ще се появи, гарантирам ти /просто твоя е достатъчно кофти, че болшинството да са по-добри от него/

Ако отговорът ти обаче е "не", значи имаш нужда от помощ от психолог, за да си вдигнеш малко самочуствието.  Иначе има опасност или да приемеш този тормоз от мъжа ти отново или да се натресеш на друг, който също ще те тормози.  Защото нали знаеш-- "Не е луд този дето яде баницата, а този дето я дава"

Успех ти желая!  Hug

# 28
  • Мнения: 378
Те са ти писали какво да направиш няма да се повтарям,постави си въпроса така:ОБИчТА МИ КЪМ НЕГО ИЛИ НОРМАЛНОТО РАЗВИТИЕ И НАКАЗАНИЕ НА ДЕТЕТО? сама си реши такива хора оправия нямат Peace

# 29
  • Мнения: 281
Слушай Джали    Grinning
Иначе аз бих допълнила - не че не можеш да спреш да го обичаш, то няма нищо за обичане там. Мъчно ти е, защото си си представяла как живота ти ще мине в щастливо семейство с татко, мама и детенце, евентуално и още едно и сега те боли не за това, което си имала, а за това, което си си представяла, че ще имаш.
Според мен мисли в тази посока - пак може да имаш това, за което си мечтала, но е невъзможно да го имаш точно с този мъж. Но с друг - е напълно възможно.

 newsm10
Това е и моето мнение.

# 30
  • Мнения: 1 196
Мисля че вече си достатъчно голяма ,за да живееш залъгвайки се ...какво точно е онова ,което обичаш в този човек толкова много ,че си спряла да обичаш и да уважаваш себе си -помисли си за това  Tired и промени живота си .
Кураж и успех.

# 31
 Hug Hug Hug
Всички сте прави,и на всяка една от вас във думите й има толкова истина и мъдрост,които не мога да оспоря въобще!Благодаря ви за куража,който ми давате!
Стремя се да не мисля,да не посягам към телефона с надежда,че ще звънне,защото и без това знам,че няма да го направи.
И аз си мисля,че времето ще ме излекува,а когато забравя за него,тогава Той ще ме моли да се върна...Но може би ще е късно!А може би за по-добро!
И съм напълно съгласна със Сиси Боата ,че ако срещна нормален мъж,който да ме цени,уважава и не се налива по цяла нощ,ще съм хиляди пъти благодарна на съдбата!Стига и детенцето ми да се вписва,защото то заслужава нормално семейство и дом.
Много са простички истинските неща от живота - някой да те обича,дом,семейство,топлина...а защо всъщност така си объркваме живота!?

# 32
  • Мнения: 340
Той ще ме моли да се върна...Но може би ще е късно!А може би за по-добро!


Не се осланяй на тази надежда.  Забрави го и почни да правиш планове за живота си без него вътре.

По принцип одобрявам компромисите в името на семейството.  Ако проблемът му беше само алкохола, щях да те посъветвам да му помогнеш да го превъзмогне. Ако ти беше изневерил, щях да те посъветвам да му дадеш втори шанс.  Дори ако еднократно те беше ударил, можеше да не съм толкова категорична.  Но от описанието ти става ясно, че той не те уважава и не те цени като партньор.  Това е непоправимо, според мен.  Просто няма как да почне да те уважава.  Ако те моли да се върне ще е само защото ще иска да продължи да те унижава, защото това него го кара да се чуства като истински мъж.  Има, за съжаление, много такива слаби и комплексирани мъже, които се чустват силни като тормозят жените си.  Не му давай отново тази възможност!

# 33
  • Мнения: 2 617
Каквото и да си вярваш, не го обичаш (за съжаление и себе си също, а не знам, дали това, в края на краища, е добре и за детето ви).

# 34
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Някой ден ще съжеляваш за всичките компромиси и за загубеното време. Абсолютно съм сигурна в това. 
И друго, това не е любов, това е страх да не останеш сама. Сама на себе си причиняваш страдание.
Детето ти е малко и не разбира още същината на проблема, но ще дойде момент, в който ще ти зададе въпрос, какво ти е направило, че си му причинила страдания в детството.
Не пишеш на колко си години, нито той на колко е, но явно просто искаш да погубиш много хубави години от младостта си. Може би около теб има някой нормален човек, който наистина заслужава твоята обич.   loveuuu

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Мило момиче, аз се разделих с бившия ми съпруг преди 2 години, той си имаше любовница, от която сега има и дете и са женени, толкова ме е наранил, че би трябвало да го мразя с цялата си душа, момичетата от форума знаят какво съм изпитала, а аз продължавам да го обичам все по-силно и не мога да превъзмогна всичко това. Зарекла съм се да не го чувам, да не го виждам, но все още го обичам и съм сигурна че и след 20-30 години пак ще го обичам. Има нов човек в живота ми на който искам да подаря цялото си сърце, но винаги остава частица от него за бившия, който все още обичам!

# 36
  • Мнения: 370
по повод някои изказвания и отправени упреци към авторката на темата ще кажа-никак не е лесно да заповядаш това или онова на сърцетоси,когато то усеща друго!и още,докато човек сам неизпита някои неща на този свят,няма как да знае какво е и как би ги преживял.така че много е лесно да съдиш или упрекнеш някого за грешките му.важното е  да се учим от тях и да не ги повтаряме!-няма да слагам цитати,мисля ,че се разбра какво имах в предвид. Naughty
Мило момиче,събери сили и се спъсявай и теб и детето.уреди постепенно живота си далеч от този човек.той не ви заслужава.имаш право на щастие а детето ти на спокойно детство.и повярвай,колкото и да е трудно ,един ден всичко си идва на мястото ,ще си намериш и човек ,който да те уважава и обича.който да те уцени и да обожава детето ти.пожелавам ти го от сърце! newsm10 успех мила byeимаш подкрепата ми. smile3525

# 37
  • София
  • Мнения: 1 338
А аз не мога да се примиря,че цял живот ще бъда подтискана,смачквана,удряна,обвинявана,подценявана.....и само при думите "Обичам те" да забравям всичко и отново,и отново да прощавам!
Порасни, бре! Какво значат думите "Обичам те"?!
Думи. Пичът няма да се промени към добро, може
би с годините ще пие повече, което значи, че и ще
харчи повече за алкохол, тоест, ще отклонява средства
от семейния бюджет, което е в ущърб на детето ви.
Достатъчен пункт, за да си биеш камшика. Сама си
казваш, че не обръща много внимание нито на теб,
нито на детето ви, е, за какво ти е тогава? За голия
хуй, дето ти го набутва по късни доби от немай къде?
Взела си, като гледам, много правилно решение, верно,
поизнервена си, че не ти е звънял 20 дена, може би не
си имала и секс за това време, но не се отчайвай. Такъв
като него едва ли е трудно да намериш. Има толкова мъже,
дето пият, бият, унижават, ако ти липсва моделът, бързо ще
си го набавиш. "Обичам те" са предимно думи. Мисли егоистично.
Напълно подкрепям..

# 38
  • Мнения: 337
LISKA го е казала!
Успех Praynig

# 39
  • Мнения: 238
И може би страха от това,че ще остана сама още допълва картинката.Защото от години майка му все ми натяква,че ако не е добрия й син,никой нямало да ме вземе...

Това изобщо недей го мисли!  Naughty Сега си под влияние на стреса и нервите ти са разбити!
Светът е пълен с по-добри мъже, които може би ще бъдат даже по-добри бащи за детенцето ти. Казвам го от личен опит  Peace
Във форума има много момичета, които са намерили щастието след първи неуспешен опит и детенце на ръце - сигурна съм, че ще ме подкрепят в мнението ми.  Simple Smile
Прегръщам те, и да знаеш колкото и трудно да ти изглежда сега с всеки изминат ден нещата отиват към оправяне  Hug

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Обичаш това което е бил, бягаш от това, което е защото подозираш какво ще стане после.....
И  да, може и да си сгрешила /много малко вероятно/ може и да е възможно да се поправи /пак малко вероятно/, но го приеми като златен шанс да се научиш да обичаш, цениш и уважаваш себе си.
Дори най-прекрасния и перфектен мъж не може да е винаги до теб и ти заради себе си и детето си трябва да се научиш да се грижиш за себе си. Не само за сметките, но и за душата. А ако той се промени, защото го е поискал тогава ще му ми мислиш!
Сега трабва да бъдеш щастлива за да си пълноценен човек и добра майка, нали? И имаш прекрасна подкрепа и чудесно дете. Сега е момента и го можеш!

ПС а майка му такъв авторитет ли е за теб, че и вярваш кой ще те вземе, и всички ли мъже са перфектни кат' мейния син....ми може никой кат него да те неще, ама загуба ли ще е като се замислиш?

# 41
  • Мнения: 1 172
Защо не мога да спра да го обичам?


Защото не обичаш достатъчно себе си.

Общи условия

Активация на акаунт