Търся човека, Моля за помощ.

  • 13 889
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 335
Ами ако не иска да бъде намерена?

Ами, ако иска?

# 46
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Тя има пълно право да не иска да се свържи с родителите си и ще уважим нейното желание, но аз трябва да я намеря, даже ако не иска .

# 47
  • Мнения: 911

Тя има пълно право да не иска да се свържи с родителите си и ще уважим нейното желание, но аз трябва да я намеря, даже ако не иска .
Това имах предвид, мерси zа отговора. Зная zа жени, които се крият, макар и да не искат това, но от това zависи може би всичко zа тях. Та zатова ми се породи въпроса.

# 48
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Момичето ако днеска няма да имам резултати, утре ще ходя в Бургас (ако няма да вали), Някой да ми каже с какъв автобуд мога да стигна от опера или ж.п. гара до пристанището което по пътя за Меден Рудник?

# 49
  • Мнения: 4 542
От Операта - с 211.
От ж.п. гарата - пак с 211, но от Старата поща.
Ако съм те разбрала правилно де. Успех!

# 50
  • Мнения: 4 542
Корекция - от жп гарата до пристанището е малко разстоянието, иди пеш.

# 51
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Аз имам в предвид това пристанище което към затвора. Точно не знам къде се намира ама не централното.

# 52
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В това предаване хората търсят изчезнали свои близки - деца, родители, съпрузи, братя и сестри, приятели.
Няма нищо общо с "Имате поща".
Именно  Peace

Страхотно предаване което събира, издирва изчезнали близки и роднини .... не веднъж съм се разчуствала като го гледам



Стискам палци и успех в издирването  Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 972
а дали е в България изобщо  Thinking

# 54
  • Мнения: 4 542
Аз имам в предвид това пристанище което към затвора. Точно не знам къде се намира ама не централното.
Пак с 211. Ама не знам там къде точно има спирка. Peace

# 55
  • Мнения: 223
не знам руски,но ми е интересно и следя темата....
разкажете повече

# 56
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Момичета, стискайте палци. След малко заминавам за Бургас и се надявам да се върна с повече информация.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 456
Успех!  Hug

# 58
  • Мнения: 1 173
Аз работя с много хора, имаме няколко видеотеки, ще проверя. Тя дали е със същото име?

# 59
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Сега се върнах и никакъв резултат.
Лейди Ди - трябва да е със същото име.

Ето още какво, хора при които  работеше  Марина имаха кучета пекинези и май че ги развъждат,  може би някой познава поне тях?

Общи условия

Активация на акаунт