Точката започва да пулсира - НОЕМВРИйска мама си от кеф примира!

  • 19 218
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 77
 Здравейте мамчета

Честито на всички мамчета чули сърчицата на рожбичките си. Аз днес съм на преглед.

И всички мамчета да си пият фолиевата киселина Naughty
tonesa мерси за кафенцето, пия го виртуално само Sad
annidm разбирамте с многото работа, и аз с нетърпение чакам 31.03.2008 г. Тази дата я чакаме всички счетоводители.Ще падне голямо черпене и купон : cheers  bigdance2
 Хайде сега да се захващам за работа, а след обед ще докладвам.

# 76
  • Мнения: 540
Мими 03, Пепена - честито, милички! Браво на вас Grinning

Тонеса, благодаря за виртуалното кафенце Laughing Аз го спрях веднага след трансфера, бирата малко по-късно, обаче - продължават да ми се пият и двете, пък уж по естествен път казват бременните, че спира да им се пие. Пък аз умирам за една биричка на вечеря Laughing и за кафенце след закуска Laughing Как е при вас?

Мая, чакаме хубави вести днес след прегледа! Grinning

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честито на всички чули сърчицата  bouquet Hug.Много се радвам за вас. Heart Eyes
На мен пак ми се лигави едно кафяво.Какво може да е това newsm78.Вчера реших,че е спряло,ама вечерта пак. Сега мъничко. Чудя се да вървя ли пак на лекар,направо не знам вече ко да прая.

# 78
  • Мнения: 347
И аз пия неофолик от декември и витамини пренатал формула от януари
а я да ви питам-кафе пиете ли
аз все чета противоречиви мнения-вредно или безвредно е за бебето последно  newsm78
а много ми се пие, но съм се ограничила само сутрин по една съвсем малка тясна кафена чашка  Confused

ааа.. и още нещо-чували ли сте за метода за определяне на пола на детето-смятат се през 3 години от раждането на мъжа и през 4-на жената и който последен си е сменил кръвта, от такъв пол ще е детето  Rolling Eyes и ако сте чували нещо за този метод споделете дали е вярен
защото ако е вярен пак ми се пада бебо да е межленце  newsm78

# 79
  • Мнения: 3 818
Добро утро и от мен Simple Smile
Аз все така се боря със стомашните ми неразположения и броя дните, когато ще свършат Laughing

Yanoren, няма метод за определяне на пола, освен ехографа в по-късните месеци Wink
Всичко останало са глупости, които в някои случаи съвпадат с действителността, защото вероятността да е момче или момиче е 50:50.
Мъжът има ХУ хромозоми, жената има ХХ и оттам нататък кои две ще се срещнат и ще направят пола си е жива случайност Simple Smile.

# 80
  • Мнения: 347
Добро утро и от мен Simple Smile
Аз все така се боря със стомашните ми неразположения и броя дните, когато ще свършат Laughing

Yanoren, няма метод за определяне на пола, освен ехографа в по-късните месеци Wink
Всичко останало са глупости, които в някои случаи съвпадат с действителността, защото вероятността да е момче или момиче е 50:50.
Мъжът има ХУ хромозоми, жената има ХХ и оттам нататък кои две ще се срещнат и ще направят пола си е жива случайност Simple Smile.

искам една розова случайност  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 220
Добра утро сладурки  Hug
Мими честито ти сърчице да расте здраво и силно  Hug
Тонеса мерсаж за хубавото кафенце добре, че е то иначе съм без кафе през деня.. Ще видиш колко бързо ще дойде 9-ти важното е всичко да е наред  Hug
Пепена честито и на теб – голям бебок ще е дано да е с розови гащи .. Wink
Сиска и аз съм като теб със същия проблем, но при мен освен, че имам и киселини имам и от няколко дни много странен вкус в устата и по-силно слюнкоотделяне, просто красота … Днес ще чета и какви храни да приемам, защото се подувам като бременна в 7м и просто ме е срам, а не се тъпча но просто от всичко се подувам – грозна работа..
Пламси отиди пак – всяко зацапване може да е индикация за начало на сп.аборт, нямам идея да те плаша, но по-добре да се прегледаш  и да се установи от какво е за да си спокойна… Peace
Yanoren аз не пия кафе, но това е защото не ми се пие, знам че не е вредно слабото кафенце сутрин но не е добре да се прекалява  Naughty
Мая успех на прегледа и на всички мамчета, който са днес на доки.   bouquet

# 82
  • Мнения: 3 818
искам една розова случайност  Hug

Хехе, аз пък искам синя, защото принцеса си имам вече вкъщи Laughing
А най-много бих се радвала на близнаци, но се съмнявам, че ще ме сполети чак такова щастие Simple Smile.

А за кафето - пий безкофеиново, то няма да ти навреди. Аз по принцип не пия кафе, но сега ароматът на кафе с мляко ми харесва страшно много. За съжаление обаче съм алергична към прясномляко, така че само си го мириша Laughing

# 83
  • Мнения: 1 517
Хубава сутрин и от мен  Heart Eyes
Кафенце и бира няма проблем да си пием, само по малко, разбира се Simple Smile
Иначе фолиевата я почнах. На преглед съм чааак на 17ти, има да чакам докато видя сърчице Sad
Yanoren, и аз много методи съм срещала за определяне на пола, но никой не ми позна първото освен ехографа Wink

# 84
  • Мнения: 21
Добро утро!
Тонеса мерси за кафето много вкусно.
Аз пия по едно кафенце на ден. Знам, че и две не са опасни, но на мен не ми се пие повече от едно. Аз също имам гадене сутрин и ми е доста некомфортно.Чудя се как ще се върна на работа на 14.04.08 г. аз сутрин съм най-зле.
На лекар съм на 02.04 и после ще докладвам.
Честито на всички чули сърчица.
Пухи значи живот и здраве ако всичко е наред през ноември можем по едно и също време да си имаме бебчета.

# 85
  • Мнения: 3 818
А, за ехографа да кажа - моят преглед е чак на 24-ти, то ще прорита преди да отида Laughing
Трябваше по принцип на 17-ти, но на 24-ти се пада 11-та седмица и тогава ще трябва да ми се направи ехограф и да ми вземат кръв за изследване за синдром на Даун и други подобни, та решихме, че няма смисъл да ходя два пъти за една седмица. Заредила съм се с търпение  Grinning

А за пола - на мен всички ми казваха предният път, че ще имам момче - носила съм го намсикак, изглеждала съм намсикак, формата на корема ми била някаква си, изобщо пълни фантасмагории Laughing Аз търпеливо обяснявах на всички, че докторката ми дипломата си залага, че ще е момиче, но накрая всички се оказаха изненадани като се роди наистина момиче Laughing Laughing

# 86
  • Мнения: 1 031
Ланче благодаря за подкрепата Hug моите симптоми са същите, ама едно към едно с твоите. За подуването - аз започвам да се подувам следобед и вечерта съм вече като балон Crazy
Пепена честито ти и на теб Heart Eyes ех че с хубави новини започна деня Simple Smile
За кафето и бирата няма проблем - разбира се трябва да е с мярка Wink
Леле май всеки иска каквото си няма Laughing аз искам розова случайност, ама да видим дали сме се постарали Mr. Green
Ние всички сме толкова сигурни, че ще е мадама, че само да не ни изненада, че ще падне голям смях hahaha

# 87
  • Мнения: 347
йееееееееееееееееееееесссссссссссссссссссс
вижте на какво попаднах:

"Пол на детето. Полът на детето се определя от хромозомният набор на сперматозоидите. Сперматозоидът с мъжки набор от хромозоми  се движи по-бързо, но живее по-малко, отколкото сперматозоидът с женски набор. Затова съвпадението на половия акт с овулацията /около 14 дни преди началото на менструацията/ увеличава вероятността на раждането на момче, а раждането на момиче е по-вероятно, ако половият акт е осъществен 2-3 дни по-рано."

ние бебеправихме 2 дни преди ову-то  newsm17 Kissing Heart sohappy yesyes
ако е вярно би трябвало мамина кукла да е на път  Heart Eyes
 

# 88
  • Мнения: 51
Май повечето тук искат от розовите бебета Grinning
Но аз съм за синичко. Много искам първото да ми е момченце.

# 89
  • Мнения: 51
Ей, мамета! Аз като ви чета симптомите и се чувствам изолирана. Нищо не ми е по-различно - не ми се гади, не ми се подува корема (даже никак не е пораснал), не ми се яде нищо по-различно от обикновено, не съм качила дори едно килце. Като изключа гърдите нямам никакви бременни симптоми.
 Добре, че вчера си видях пулсиращото мъниче. Бях започнала и аз да си мисля разни работи.

Общи условия

Активация на акаунт