Точката започва да пулсира - НОЕМВРИйска мама си от кеф примира!

  • 19 128
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Yanoren, моята точица се видя след седмица закъснение и док каза, че това е първият ден, в който въобще може нещо да се види и то с добра апаратура. Не се шашкай излишно - рано е още. Всичко ще бъде наред.

# 31
  • Мнения: 344
Добро утро, поспаланкиии  smile3524
Хайде на кафенце   food010

# 32
  • Попово
  • Мнения: 687
халоле мамен мит бебен   preggo
мерсаж за кафенцето  Hug хубав ден ви желая и само положителни емоцийки   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 031
Добро утро мацки!

Айде да черпавам по едно кафе тази сутрин


estrellita75 поправих си линка и качих някои нови полезни сайтчета с помощта на sophiepp Hug
Yanoren не се притеснявай отсега, сигурно е рано още Simple Smile
Лана толкова добре те разбирам. И аз съм спряла месото - повечето ям сирене, лютеница, салати плодове и кисело мляко. И колкото и каквото и да ям не мога да махна този горчив вкус, който постоянно ме мъчи. Вечер положнието става най-лошо Tired Напук на всички принципи сутрин не ми се гади  newsm78

И за десерт Добре дошли на новите ни бременелки   bouquet

# 34
  • Мнения: 344
tonesa, мила  Hug твоето кафенце винаги е прекрасно  Flutter
Ланичка, и аз да се оплача... не от храната  Thinking на мен кафето ми е безвкусно (да не кажа друго) от два дни. Сутрин най-любимо ми е кафенце с цигарка... а сега и кафето ми е  Sick и цигарата, паля и на средата вече ми се  Sick но упорито си припалвам  Blush Оплаках се и на мама, че Господ е чул молбите й  Joy (тя е непушачка)

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 239
Добро утро и от мен Hug
Аз тези дни големи притеснения имах. Получих слабо кървене, то даже едно кафеникаво такова и вчера сутринта отидохме в една частна клиника и лекарката,която беше на смяна ми каза,че съм в 6г.с., но имало добре оформено жълтъчно мехурчер,пък нямало ембрион. Cry И ако не се видело до другата седмица ще се наложи да се прекъсне бременността. Аз обаче не и хванах вяра на тази лекарка и вечерта при един друг доктор.
Той ми каза,че има ембрион,но още няма сърдечни пулсации. изписа ми дуфастон за кървенето, но шпа,бусколизин. Фолиева киселина ми каза да пия по 3 хапчета на ден Shocked. И витамини О'мами. Та питам ви аз това не е ли много фолиева киселина? newsm78. То идва към 1,4г на ден. Струва ми се много. Не знам. Иначе той ми каза,че до края на другата седмица трябва да има пулс,а пък аз да отида след три седмици. Изчетох една камара неща по въпроса, и засега съм решила да не се притеснявам,защото може и да е по-късно забременяване и да е по-малко,отколкото се изчислява. Вие на какво мнение сте?
А как ми се гади не е истина просто Sad

# 36
  • Мнения: 347
ох
добри новини Praynig
днес ходих да ми взимат кръв и от кръвта излезе, че съм си бременна
доктора извика една друга доторица да ме види и тя на ултразвука и ми видяха в матката 7 мм сак
слава Богу
но въпреки това казаха, че е страшно рано и да ида след седмица
благодаря ви на всички за подкрепата  Hug

# 37
  • Мнения: 347
някой може ли да ми оправи линииките в подписа
нещо не мога да ги наглася да ми излизат  Embarassed

# 38
  • София
  • Мнения: 1 220
Добро утро  Hug
Честит Благовец пожелавам на всички ни само благи вести да получаваме и дано сме живи здрави и щастливи   Hug
Тонеса мерсаж за хубавото кафенце мила ще си набиваме салати с кисело млекце пък да се надяваме, че след време ще може да си хапваме повечко неща
Софи не се ядосвай, на бебчо не му се пуши и явно няма да е кафеджия по-добре е така, щом не се оплакваш от храната значи си за завиждане – честно
Plamsi не се притеснявай пий си лекарствата и си почивай и недей да се натоварваш с лоши мисли.. Аз пия Фк от 0,8 такова е количеството в  немските  витамини  за бременни, който взимам аз , така че щом там е толкова значи може да се взима и по 3 на ден тя няма да ти навреди и повечко да е по-лошо е ако е по-малко…
Ще ви пусна един линк, който ми прати една моя приятелка, когато и аз си бях изкарала ума с приказките на една гинеколожка…В него има таблица за размерите на ембриона и плодния сак по седмици и в повечето литература съм чела, че сърцето се чува най-добре след 8г.с.
http://209.85.135.104/search?q=cache:2RiqrOnAc2UJ:www.brooksidep … ;ct=clnk&cd=1

# 39
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен момичета! HugСписъчето е страхотно.Много ми се иска и аз да присъствам там,но може би е по-добре да изчакам петък,когато док ще ми определи точния термин/по мои изчисления е на 22/.В петък ще докладвам.Успех и леко бременеене! newsm51

# 40
  • Мнения: 52
Здравейте мили момичета! Вчеря бях на доктор и ми каза, че се вижда 8 мм плоден сак, който не отговаря на седмиците, за което аз доста се притесних. След 2 седмици съм отново на доктор и се моля всичко да е наред. Според моите изчисления термина ми ще бъде на 21.11. Желая леко бременеене на всички бъдещи мами  bouquet

# 41
  • Мнения: 827
Yanoren
 
мъчих се мъчих ама няма как да ти ги покажа.Отиди и на ново си създай линийки и копирай вторите неща не първите. Почват с [url...

# 42
  • Мнения: 3 818
Здравейте и от мен отново Simple Smile
Ако можете, включете ме и мен в първата страница  - терминът ми е на 14.11 и ми е втора бременност това Simple Smile

Yanoren, тъкмо щях да ти кажа, че е доста рано. Аз отидох с 12дни закъснение, лекарката ме прегледа с вагинален ехограф и ми каза, че с нормален е нямало да види, че съм бременна, толкова мъничка точица беше. Simple Smile Браво, че всичко е наред, леко бременеене ти желая.

На мен от два дни вече започна да ми се повръща зверски и направо не съм човек Sad
Надявах се, че този път ще ме подмине, защото предишният път престана да ми се гади чак в четвъртия месец, но уви, пак ме почна.
Честно казано нищо друго не ми пречи така като повръщането. Съгласна съм да родя четири-пет пъти, само да мога да пропусна първите три месеца от бременността Laughing Laughing

Пласми, и аз миналият път пиех 3по1 фолиева киселина. Щом лекарят е преценил така, значи има основание, не се притеснявай излишно.  Почивай си и всичко ще е наред Simple Smile

Хубав ден на всички ви  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от нас!  Hug
Моят термин е 21 ноември, 2 бременност. Тъкмо планирах как ще се връщам на работа след дъългото майчинство, и .. изненада  Laughing
Моят доктор още не ми е предписал фолиева киселина, всъщност ми каза че ми е много рано за всичко  Laughing
Аз също нямам проблеми с тялото си засега (гадене и т.н.), само гърдите ми леко нарастнаха. Ще се радвам да си споделям с вас вълненията на коремчето  Hug

# 44
  • Мнения: 344
Честито на всички ходили на лекар   bouquet и стискам палци на всички, на които предстои  Praynig

plamsi, според мен повечето доктори са полу-идиоти  hahaha Joy Късмет е да попаднеш на специалист! Навъдиха се всякакви шарлатани...

Ланичка, мерси за пожеланията - дай Боже само благи вести на всички  Praynig
 Thinking за бебето - явно си права, ще е бебе непушач  Naughty Моят син само ми се кара за цигарите  smile3512

Fairyhahaha
...Съгласна съм да родя четири-пет пъти, само да мога да пропусна първите три месеца от бременността Laughing Laughing ...
  Thinking ще ти дам и моето да родиш, става ли  Joy  Wink

Ellea, до колкото знам, фолиевата е НАЙ-важна точно през първите месеци, но щом те съветва доктор...  newsm78

Тонеска, на тебе скъпа, трябва заплата да ти събираме май  Hug че се нагърби с голям ангажимент  Heart Eyes Peace

И нашето пухче все ще го питам...  Wink написаното над тикера кога ще го махне, през 38г.с. ли   hahaha Joy Шегувам се   bouquet  Heart Eyes

 Thinking Надявам се, не съм обидила някой с чувството  си за хумор!!!  newsm78

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 13:31 от sophiepp

Общи условия

Активация на акаунт