Машина за хляб - 9 част

  • 58 731
  • 664
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 11 747
оо, pepika, чакам да видя питките! Обзалагам се, че си се справила чудесно!  Peace

Аз също като мама Цоцоланка не казвам, че ще нося питка. Правя и ако стане изненадвам. Понеже някои хора ми поръчват редовно, аз казвам, че съм много заета и ако мога ще направя, но не обещавам. Всъщност имам възможност и правя, но си имам резервно извинение, ако не стане, да не се излагам  Confused  Малко тъпо, ама...

Хайде някой да наточи баница, да пусне снимки и да полудявам...  Crazy Laughing Crazy

# 601
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да и аз искам снимки на баница.След два дни отиваме при майка ми
и искам да я изненадам.... Mr. Green

# 602
  • Мнения: 11 607
Хайде някой да наточи баница, да пусне снимки и да полудявам...  Crazy Laughing Crazy

Къде ти бе на теб хубавата баница? Дето била и малко по-сложна...Да си я запиша някъде, пък ако имам и време...току виж съм се вдъхновила.......

# 603
  • Мнения: 1 283
   Здравейте момичета! Пускам снимките от въпросните питки. Относно обещанията - то такова "ухажване" беше, че не можах да устоя, та на всичкото отгоре направих и една от мен, та да имат и за ресторанта. Ама съм гламава  smile3538 колкото си искаш. След като видях радостта и благодарността в очите им, всичко ми мина. Готова съм за нови подвизи. perko





Последната - "Хризантема" я направих в знак на добра воля  newsm19.
А сега за да не скучая  Crossing Arms правя питки с подправки, ако станат ще ви почерпя  Peace
Благодарности на Пина за пиленцата.





# 604
  • Мнения: 812
Миии...то след тез снимки аз ко да показвам... newsm78 Май само ще се изложа Embarassed
pepika , страхотни са! Аз вместо хляб направих това. Сега отивам да отрежа едно парче сирене и да удавя мъката с топли хлебчета  Crossing Arms

# 605
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Страхотни неща се сътворили,момичета.Невероятни са.Не мога да им се нагледам.

# 606
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
pepika признавам те за майсторка.Поздравления  bouquet
Страхотни пити.Аз никога няма да постигна татъв резултат Tired

# 607
  • Мнения: 11 607
Ауууу,.......pepika , моля те обясни подробно плетенето на питката в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256343.msg6125497;topicseen#msg6125497 . Благодаря!

До тогава - ще се задоволя с хлебчетата на Лебедката.....Поздравления и за тях!



Да се отчета - топли, топли.... - ПРЕДИ и СЛЕД и ТУК

Не исках да са големи, направих ги малки, станали са на конци, но не мога да ги снимам!

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 20:54 от Мама Цоцоланка

# 608
  • Мнения: 11 747
Ооо, pepika страхотни питки!  Rolling Eyes  Аз никога не съм правила питка с толкова много детайли, доста играчка и разнообразие - то мак, то сусам и много плетки! Трябва много да си впечатлила младоженците, че и гостите! Peace
А за пиленцата, аз всъщност нищо не ти помогнах, само си покоментирахме и това е. Ама който си го може, си го може!

Маме, ето линк към баницата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122983.msg3591245#msg3591245

Аз си мислех, че тази дърпана баница не е трудна, но честно казано, вече ми се вижда трудоемка, в сравнение с точената. Доста по-лесно и бързо се точеше. Е, дърпаната става с много фини кори, така че ако ти се занимава пробвай се! Peace Дала съм снимка и обяснения.

# 609
  • Мнения: 1 811
Като гледам, всеки чака някой друг да подхване баницата  Laughing
Мен обаче ме е хванал яко мързел и освен хляб друго не похващам. Пък и мъжа ми са го хванали пак маниите по здравословното хранене (слава Богу временно го прихващат) и не ми се иска да правя само за себе си. Щото заразява и синчето. Мъже, мъже...
Ама и тук да искам на Пепика тайните за оформянето на питките. Вижда се, че фантазията и е на 6, но все пак. На оная питка с пиленцата разпознавам начина на направа на някои елементи, но не на всички. Между кифличките по края и плетката-венец-гнездо в центъра има някаква основа  newsm78

# 610
  • Мнения: 1 283
  reverance reverance reverance
 Благодаря ви много момичета за подкрепата и топлите думи  Heart Eyes
Голям зор видях с тея питки, още повече се притеснявах, като знам, че трябва да станат хубави за повод. От сутринта ми нервно, newsm77 притеснено! Никога не съм имала фал, този път обаче от престараване, тестото ми превтасало и като не знам защо ми се къса, стоя и го гледам и ми идва да ревна с глас #Silly. Сега ми е смешно, ама както каза Пина, имаш цяла нощ на разположение Sick.
Лебедунче, питките ти са невероятни   bouquet може ли рецептата?
Ето снощните ми питки - почерпете се. Ааа, ще ви кажа - вместо да ходите на фитнес, три питки на ден hahaha и за една седмица сте фиданки. Що пот хвърлих  ooooh! Дано съм ви разсмяла малко - приятна седмица на всички  Heart Eyes


А като искате баничка  - ето моля - току що я вадя от фурната.


# 611
  • Мнения: 11 607

Моля, моля...искаме патента за оформянето на питката......

# 612
  • Мнения: 1 811
Ееееее, това е вече прекалено  Laughing. Още не съм се нагледала на едните и ти правиш други. Каква е тая производителност, кой ги яде всичките тези неща?
Относно фитнеса, ще викам мъжа ми да види и можем да се споразумеем - той ще прави вкусотии вместо фитнес, пък аз ще ям  Laughing

# 613
  • Мнения: 11 747
Верно, голяма производителност!  Grinning  Мен освен, че ме мързи, но и няма кой да яде.

# 614
  • Мнения: 106
Поздравявам всички.Браво.Супер сте. newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт