Майските слънцa изгряват от сега(23)

  • 9 996
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Нaпълно възможно е да ти се появяват звездички от ниското кръвно. Моето обикновено е 110/70, но падне ли малко повече и на мен започва да ми се вие свят и да ми се мяркат "звездички".  От друга страна пък от няколко месеца пия хапчета за сваляне на кръвното, защото имам ужасния навик като отида на лекар да го вдигам и те не ми вярват, че си е нормално.  smile3516 В къщи го меря редовно и си варира от 100/60 до 115/75.

# 286
  • София
  • Мнения: 186
Добро утро мамчета,
ние  днес пак сме  най-ранобудните,
снощи бяхме в едно заведение,с приятели
и много се смяхме ама наистина много,
и като ме заболя коремчето не можех да седя  дори,още  ме опъва,
така  че внимавайте,не се смейте  като мене,болезнено е.
Valyya-добре  дошла,и приятни мигове с нас Simple Smile
хайде пак  аз ще черпя  с чайчета  и кафета Simple Smileда  ви е сладичко Simple Smile

# 287
  • Мнения: 572
Здравейте и добро утро!
dessyaja , аз живи и здрави дано да е през юни си идвам в квартала"Бели Брези"
За кръвното, това не е шега работа, трябва си консултация с лекар! Аз днес се чудя дали да звъня на моите лекари да питам за този течащ мой нос?
И не на последно място  БЛАГОДАРЯ ОТНОВО ЗА ПОДКРЕПАТА!

# 288
  • Мнения: 16
Добро утро


наистина много бързо напълнихме страниците този път.
ще имаме ли нова тема?

# 289
  • Мнения: 1
Добро утро на всички!
Viky_v мерси за кефенцето!  food010
Момичета, мислите ли вече за избор на личен лекар за бебчето? Аз съм решила след седмица-две да реша и този въпрос, докато съм все още "лесноподвижна". Когато бях бременна с каката през последните седмици едва ходех от свръхтегло и болки в тазовата област.

Слънчев ден на всички!

# 290
  • София
  • Мнения: 376
Добро утро майчета Hug, мерси за кафенцето и аз съм ранобудна че пиша ли пиша уроци ooooh!
Вики добре е бебчето, по принцип имам ниско кръвно, ама знам ли дали е от това, днес ще ходя при ДЖИ ПИ то да ме види, нали ви казвам паднах на мекичко, и повече се изплаших Sad, та така

Утре, ще ходи ли някой  в консултативния кабинет по кърмене в Майчин дом? newsm78
Да се съберем повече майчета Hug

# 291
Здравейте и от мен.Ние с някои мамчета от форума вече се познаваме.За утре аз съм навита за МД.В колко часа е лекцията.

# 292
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен.Ние с някои мамчета от форума вече се познаваме.За утре аз съм навита за МД.В колко часа е лекцията.
Утре е от 10 часа Simple Smile

# 293
  • Мнения: 254
Добро утро


наистина много бързо напълнихме страниците този път.
ще имаме ли нова тема?
ДА
хайде тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279510.new#new

# 294
  • Мнения: 85
Мейз, dessyaja нямам думи!!!



БЛАГОДАРЯ ЗА ЦВЕТЯТА Гери.

Общи условия

Активация на акаунт