Априлче малко, априлче сладко, хайде идвай при мама и при татко

  • 12 111
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 751
Имам един въпрос: ако ми падне тапата през нощта, да се обаждам ли на док, или да чакам да ми изтекат водите?

# 286
  • Мнения: 370
Голд ти за къде се разбърза,нали щеше да ме чакаш заедно да раждаме? WinkСпокойно всичко ще е наред и да знаеш че нашият отбор е с теб Hug Peace Heart Eyes
Кали това ,че ти е паднала тапата не означава,че веднага ще почнеш да раждаш може и след два дни да тръгне тоз инатлив Мишо Hug Heart Eyes
Честито на всички нови мами и да са истински щастливи със своите бебончета)!  bouquet  bouquet  bouquet

# 287
  • Мнения: 269
Имам един въпрос: ако ми падне тапата през нощта, да се обаждам ли на док, или да чакам да ми изтекат водите?

Тапата може да ти падне и една седмица преди раждането .Но изтекат ли ти водите - тръгвай !!!

Честито на всички мами и татковци !!! Да са им живи и здрави бебоците !!!  bouquet

# 288
  • София
  • Мнения: 289
Имам един въпрос: ако ми падне тапата през нощта, да се обаждам ли на док, или да чакам да ми изтекат водите?

Кали едва ли аз съм най-подходящия човек да ти дава акъл, защото нямам опит, но само ще ти разкажа за двете раждания на майка ми. Протекли са по абсолютно един и същи начин както и бременностите (тя затова не е повярвала че второто е момиче Mr. Green) Та значи започнали са с падането на тапата, без води и без контракции, чак болицата са й спукали мехура защото се оказало че е с плосък мехур и сам нямало да се спука, най-странното обаче е че почти не е имала контракции. И двете са минали много леко и бързо.
Пожалавам на всички ни лекораждане! Simple Smile
Идеята ми е че при всеки е различно Simple Smile

# 289
  • варна
  • Мнения: 147
Леле,колко много бебчета!Докато се дотъркалям до работа те се умножават!
Честито наTANZEN, KOALKATA и POLINITA. newsm51 newsm51 newsm51
Да са ви много здрави и щастливи малките буби!Мамите бързо да се възстановяват,а татковците много да помагат!
Доли,това с ТИР-а направо като ясновидка го каза:)
Като се сетя,че с Полинита бяхме с един термин...

# 290
  • Мнения: 410
добро утро.е тази нощ поспах-снощи имахме гости и после докато оправя се поизморих.честито на мама полинита!-мале как се зарадвах като станах-искам и аз,искам и аз..................

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Кали, тапата май не е показател за започване на раждането, може да падне до две седмици преди раждането Thinking
Кот, не ми се чака вече Crossing Arms Ама пък ако родим трите в един ден, Стела ще ни пусне обща тема в ИБ и няма да товарим форума Joy
Край - тотално изтрещях Whistling Ако не родя тия дни, мъжо иска да ходим на другарска среща със състудентите му в събота в Слънчев бряг, пък аз умирам от срам да се представя с тия габарити Crazy Та се надявам като ме бръкнат в петък за разкритие, да тръгне бебето и да си спестя представянето като мечка на синджир Mr. Green

# 292
  • Мнения: 70
Аз закусих с един ананас, сега отивам да се мятам на кростренажора Mr. Green
Това за предизвикване на раждането ли е?  Thinking Давай идеи, че и аз така съм се запътила да го предизвиквам да излиза  Mr. Green
Ама това с кростренажора е нож с две остриета: внимавай  Rolling Eyes

Снощи и аз изядох цял ананас, ама ефект никакъв. Кьорава контракция нямах (освен безболезнените чести втвърдявания на корема).

Goldie, мила, стискам палци днес да зарадваш майка ти с най-хубавия подарък, и за нея и за вас разбира се.

# 293
  • Мнения: 371
Момичета като ви прочетох постовете и взех да се замислям, защото и аз май щях да раждам  планово-нормално, че в нашата болница малко ме е страх на какъв лекар ще попадна.
Goldie ти в бургаската болница ли ще раждаш и имаш ли уговорка с лекар

# 294
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Браво имаме си ново бебе Hug
Честито на мама Полинита да я радва много малкия мъж   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Аз днес изпирам последните перални за беба и ще чакам.  Crossing Arms
Преди около месец сънувах , че жена , която не познавам ми казва , че ще родя в петък  Shocked и аз сега чинно си чакам петък . Ама дали ще е този newsm78

# 295
  • Мнения: 209
Малиииии вие спирка нямате! Цяла нощ не спите и чакате на полусъединител някоя вестителка да се включи....е тази нощ ефект поне е имало! Имаме си цял ТИР бебета  hahaha
Честит мъж на мама polinita! Много да те слуша и радва!

Asja, пишем ти 6+ като вестителка. Поднесе новината още пареща и "удари" Sisee в земята  newsm10
И тук май се заформя яка конкуренция!  Joy

Моя термин е далече и затова пожелавам на всички чакащи в днешния ден - да получат контракции и по най - безболезнения начин да родят своите дългоочаквани бебоци!   Praynig

Пък дали ще помогне или не - всички на закуска с ананас и кекс  Mr. Green

Аз след малко ще излизам, но ще гледам преди това да пусна нова тема. Да има поле за изява!

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 10:28 от Тiffany

# 296
  • Мнения: 165
ох направо незнам сега как да процедирам  Rolling Eyes
но колкото повече мисля съм на мнение ,че ще му откажа да го предизвикваме и когато си дойде ще е .проблема с моя дактор е ,че е страшно ангажиран .работи в още две клиники като едната е инвитро център и ако го оцеля когато е ангажиран с някое инвитро или нещо друго незнам как ще дойде .в другата клиника пък часовете са муплътно ангажирани и пак няма как да излезе.каза ми да отида на 01 04 за да види за разкритие и да се разбираме и дотогава ще мисля какво да правя newsm78

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Добре де, това с предизвикването на раждане за удобство не го разбирам newsm78 Айде, ако няма накъде, преносването е голямо, забелязват се страдания на плода .... тогава по-добре да те предизвикат, откалкото да те режат, все пак (според мен). Ама докторът да си нагласи удобен ден и час newsm78 Нали затова му се плаща, за да е до теб, когато се наложи Rolling Eyes. А това с уговорката с акушерка- ако всичко върви нормално е ок, ама ако за карък нещата не вървят по план, не виждам каква работа ще ти свърши newsm78 Така че според мен има смисъл или от уговорка с лекар, или без уговорка, но това е мое мнение Peace

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Вени, в Бургас ще раждам с уговорка Peace
Тифани, идеята е чудесна, ама моят мъж категорично отказва кекса  Twisted Evil
Bibobibo, дано Praynig 

# 299
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Имам един въпрос: ако ми падне тапата през нощта, да се обаждам ли на док, или да чакам да ми изтекат водите?

Изпревари ме с въпроса. На мен днес ми падна не знам дали част или цялата тапа, обаче беше на два пъти, сутринта малко и сега докато бях в банята доста по-голямо количество.
Вчера бях на консултация и за разлика от всички вас дето искат да ви предизвикат раждане, моята доки ме кара да пия този Магнерот до края на седмицата. Въпреки, че имам 3 см разкритие и постоянни болки ниско долу. Ама познайте каква е причината да го пия - съвсем същата като и при "планираното" нормално раждане - нямало да я има до края на седмицата и да не взема да родя при някой друг  ooooh!. Обаче аз направо не издържам вече, постоянно ме боли шкембака и м/у краката и не знам как ще изкарам до понеделник. А иначе ме"успокои", като ми каза, че мехура е плосък и много малка била вероятността да се пукне сам  #Crazy, т.е. споко боли не боли, ще изкараш до понеделник, обаче се чудя дали това не е опасно за бебчо. Иначе той е доста активен  newsm68 Ох направо ще се побъркам вече.

Общи условия

Активация на акаунт