Априлче малко, априлче сладко, хайде идвай при мама и при татко

  • 12 078
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3
Да са живи и здрави бебоците Велин и Дамян!!! На koalkata и polinita бързо възстановяване!
Лелее, цели четири бебока на този хубав празник!Колко хубаво... Joy

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Криси, на твое място бих изчакала по горните причини, а и без това съм против да избираме деня и часа на раждане, предпочитам бебче да си ги избере (астрологията е много важна Wink).
Milenni, направо ме убивате с тези планирания Rolling Eyes Това ненужно бъркане в работата на природата, хм...
А за тапата- някои си ходят и 3-4 седмици с паднала, няма опасност за бебето Peace

# 302
  • Мнения: 70
Ох, момичета, с тези системи и хапчета е страшна работа, но това като гледам си е масова практика в последно време.

Докторът, който ми следи цялата бременност и при който по принцип си ходя от години, също е страшно натоварен и как няма да е, вчера цял ден го даваха по БТВ, от сутрешния блок та до късните новини  Laughing Но въпреки това е привърженик на нормалното раждане и никога не ме е карал да предизвикваме раждане. Изражда само секцио, и то само по медицински показания или по желание на майката (след като и е обяснил вече че по-хубаво от нормалното няма).
И като му казах, че ми се иска да родя нормално, тогава си позволи да ме насочи към негов колега.
Надявам се, че всичко ще мине добре и този негов колега ще ме накара да се чувствам също толкова спокойна.

Milenni, не знам дали да ти честитя за тапата или не. Стискай кълки още малко и в понеделник да гушкаш едно сладко бебче.

А при мен секса отпада, ще разчитам на останалите методи. Направих грешката да разкажа на мъжо уникалния пост на stefinka, и той ей така реагира #Crazy

# 303
  • Мнения: 1 080
Абе Milenni - ти ме разби направо с тая твойта докторица!!!       #Crazy #Crazy #Crazy
Как може така да те тъпче с Магнерот - това не е истина - пък ти щом и 3 см. разкритие си имаш - незнам    Thinking Thinking Thinking
Наистина мисля, че едно такова вмешателство в природата само може да навреди и при теб - Миленни и при теб - Криси - не съм специалист ама............. Naughty Naughty Naughty


Ха сега да честитя на Новите мами - то да не ви испусне човек за 5-6 часа  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Да са ви живи и здрави бебчетата момичета!!!
                    

# 304
  • Мнения: 80
Ихааа, колко бебоци!!!Честито на обебилите се !

Аз се връщам от док и вече сме 3 500 гр......като няма индикация за скорошно раждане....Май ще си отгледам гигантче:) Макар, че това с грамчетата е относително, но все пак и главичката му е голяма. То ще си покаже де Simple Smile Най - смешно ми беше таткото как реагира - направо се притесни и почна да се чуди дали е нормално:) Аз обяснявам, че е нормално, само дупе да ми е яко и така:)))
Между другото изришно питах дали се налага секцио при по-голямо бебе и акушерката (аз съм се разбрала с акушерка) категорично каза, че няма такова нещо. Разбира се понякога се налага - ако главичката е високо или нещо в самия процес се обърка, но като цяло ще се постараела да е нормално и естествено всичко, което много ме успокои.

Усмивки многоооо   bouquet

# 305
  • София
  • Мнения: 749
Криси, на твое място бих изчакала по горните причини, а и без това съм против да избираме деня и часа на раждане, предпочитам бебче да си ги избере (астрологията е много важна Wink).
Milenni, направо ме убивате с тези планирания Rolling Eyes Това ненужно бъркане в работата на природата, хм...
А за тапата- някои си ходят и 3-4 седмици с паднала, няма опасност за бебето Peace

Аз в астрология толкова не вярвам...вярвам в ДНК-то най-вече Simple Smile Но вече за себе си съм убедена, че ще чакам момента сам да дойде, пък каквото господ е рекъл...
Но виж за планирано отлагане на раждането (когато си му е време, де) за първи път чувам  #Crazy

Milenni, добре че за по-сигурно не те е зашила отдолу твоята докторка, та да не родиш докато се върне  Joy

# 306
  • Мнения: 1 080
Абе БИБО - как така ще му разкажеш - добре ли си!!!  hahaha hahaha hahaha
Аз тука пиша, за да ви предпазя, а вие им разправяте!!!     Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Айде сега без Секс като мен - ще си постим двечките!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 307
  • Мнения: 2 751

Вчера бях на консултация и за разлика от всички вас дето искат да ви предизвикат раждане, моята доки ме кара да пия този Магнерот до края на седмицата. Въпреки, че имам 3 см разкритие и постоянни болки ниско долу. Ама познайте каква е причината да го пия - съвсем същата като и при "планираното" нормално раждане - нямало да я има до края на седмицата и да не взема да родя при някой друг  ooooh!.
#Crazy #Crazy #Crazy
Какъв Магнерот в 9ти месец?  Shocked Shocked Shocked

# 308
  • Мнения: 2 751
Абе БИБО - как така ще му разкажеш - добре ли си!!!  hahaha hahaha hahaha
Аз тука пиша, за да ви предпазя, а вие им разправяте!!!     Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Айде сега без Секс като мен - ще си постим двечките!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Споко! Секса не помага хич  Joy Поне на мен  Crazy

# 309
  • Мнения: 1 080
Калинке - тебе хем те знаем, че го правиш редовно и пак  hahaha hahaha hahaha - твойто бебче - нещо бая се е запънало - много ти е уютна средата сигурно    Crazy Crazy Crazy

# 310
  • Русе
  • Мнения: 154
Много ме разсмяхте с това постене  Joy .Аз също бях писала,че направих грешката преди 3 седмици да взема мъжа си на прегледа(и то тъкмо след като го бях убедила,че няма нищо страшно да си хапваме кекс  Embarassed )и той като чу Доки да казва,че имам около 3см разкритие и като каза :"Никакъв кекс  Naughty .Да не искаш да родиш отгоре ми "  hahaha .И от тогава и аз съм в групата на постещите  Whistling .Ама да ви кажа,че и нямам голямо желание  newsm78

Това е за сега от мен .Приятен ден на всички   bouquet

# 311
  • Мнения: 116
Абе Milenni - ти ме разби направо с тая твойта докторица!!!       #Crazy #Crazy #Crazy
Как може така да те тъпче с Магнерот - това не е истина - пък ти щом и 3 см. разкритие си имаш - незнам    Thinking Thinking Thinking
Наистина мисля, че едно такова вмешателство в природата само може да навреди и при теб - Миленни и при теб - Криси - не съм специалист ама.............
                    

  И аз съм на това мнение  Peace  Мене док ми се скара, че една седмица след като бях влязла в 9-ти месец и получих контракции, пих НОШ-ПА за успокоение. А не пък да си имам разкритието и да преча на майката природа.

 А за секса и аз се включвам към постещите. моя мъж го е СТРАХ да правим секс. Не, че ще нараним бебо, а от корема ми. Даже като спорим за нещо, за да е на моето му кавам, че ще му покажа корема си... Joy

# 312
  • Мнения: 209
Ето я новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278875.new#new
Дайте идея за заглавие, по-късно ще го сменя!

# 313
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118


Milenni, добре че за по-сигурно не те е зашила отдолу твоята докторка, та да не родиш докато се върне  Joy


Да бе, добре, че не се сети вчера за този вариант. Честно да си кажа не знам дали ще устискам до понеделник. Днес такава мания за чистене ме е хванала от сутринта ....

# 314
  • Мнения: 116
 А забравих... Сутринта се събудих от нещо странно.. Усещах долу ниското все едно въртене ма главичка на ляво и на дясно на 30 градуса, обърнах се на другата страна и до там с мърдането. Вече 2 часа не съм усещала бебо да се движи. Какви ли не мисли ме спохождат.....

Общи условия

Активация на акаунт