Превъртаща се дръжка на количка

  • 2 924
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
Ми за мен да - особено за тежка комбинирана количка....общо взето е който както си свикне...

# 16
  • Мнения: 2 467
Приятелка има таква - превъртаща се дръжка, задни невъртящи се колела. Мъка е да се бута. Не ползва поради което много функцията.

# 17
  • Мнения: 6 713
Кажете и за пустите предни колела-ако не се въртят много ли се затруднява движението?


Не мога да си представя по-тромава количка от една с невъртящи се предни колела ooooh!

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз имам тази и съм доволна. Ползвам я отскоро, но редовно  Laughing. Не ми е проблем обръщането на дръжката. Бебо е още много малък и я държа в положението, при което задните колела са въртящите. Вече свикнах да я управлявам така. Случвало ми се е 1-2 пъти да обърна дръжката при маневри и дори ми се стори по-трудно в обратното положение. Тъкмо ще съм станала много добра шофЕрка и лятото ще трябва да обръщам дръжката. Количката е тежичка наистина, но пък не я нося на гръб  Wink

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Кажете и за пустите предни колела-ако не се въртят много ли се затруднява движението?


Трудно е ,да ,но и аз мисля,че с всичко се свиква.Все пак разликата в цените е голяма,за съжаление,макар ,че Венецията на Пег перего като цяло не е от най-скъпите колички от вида си.

Общи условия

Активация на акаунт