Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 42 077
  • 993
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 202
Добро утро!
Честита 90-та тема  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 152
Добро утро, момичета Simple Smile
Вещи, поздравления за новата темичка  bouquet. Само минуси да донесе Peace
Честит празник на всички именници  Hug
Успешен и удивителен ден ви пожелавам  bouquet

# 17
  • Мнения: 71
Добро утро момечета! Hug
Честита тема и от мен! Peace
Само да се запиша че от какт ям триците май newsm78 по бързо взех да свалям,днес ми е 9ден и имам общо до вчера-4кг.
Лек и отслабващ ден на всички Дюкянки

# 18
  • Мнения: 1 765
Добро утро, момичета!   bouquet

Вещи е невероятна стожерка.  Hug

Снимките ви "преди и сега" действат невероятно окуражаващо. Страхотни резултати   bouquet

Аз не смея да се претегля още, реших да продължа ударната фаза до 10 дни, защото явно докато се отприщи метаболизма, доста мъка ще видя. Решила съм, неделя да е моят ден "Х" за среща с "Негово Величесто Кантарий Първи".

Ведър и минусов ден ви пожелавам!  Hug

# 19
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
хоп-троп  Party и аз съм тук
вещииииииии,  Shocked що си ме изкарала руса на първата снимка?
и къде са ми кафенцатааааааа
 Party по кафенце на всички ранобудниЧки
комикс - след 6-7 ден вече не се сваля и момичетата смятат, че да се прави ударна фаза от 10 дена не е нужно Hug

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 07:59 от Goody

# 20
  • Мнения: 1 027
Хей, нова темичка... с брутални снимки Joy Бравооссс, момичета!
Спасиди, да ти е живо и здраво детенце и мн да те радва. Много сладки снимки на дребчо с тортата. А ти...ти се стопяваш Peace Изглеждаш многооооо добре! Поздравления!  Hug
Честит имен ден на Бубето!   bouquet  Hug
Атракция, чудесен резултат! Успех с оставащите килца! Hug
Кениа, браво за дългочаканият минус! Peace  Hug
tani83, чудесен резултат!  Hug Хапвай триците смело тогава- по 3 лъжици на ден Simple Smile
Комикс, ех с тия 10 дневни ударни...не мисля,че добре правите,ама...всеки си знае! Стискам палци по-бързичко да видиш резултати! Hug
 Аз задържам...(отново). Моят Васил само яде и пусто право черво...не качва, даже сваля чат-пат...Още малко и ще ме стигне...чак ме притеснява. Той 78-80кг държи. Днес се качва на кантара и хоп- 77, аз се качвам и хоп-почти го чупя - 69,900кг.... абе да взема да отслабна викам,а... newsm78 Ще помисля още ден-два...Simple Smile
Хубав и отслабващ ден, сладурани! Hug за всички

# 21
  • Мнения: 229
Добро утро момичета!
Тази сутрин кантара ме ядоса, стар е, механичен и вече сдава багажа.Даде ми отклонение от 2 килограма и стрелката залепва и не мърда. Ще ходя да си търся нов.
Снимките не всички момичета са невероятни. Ще ходя да търся и аз снимки от дебелашкия ми период, че май нямам много, тогава не исках да се снимам, но все ще изровя нещо.
Лек и отслабващ ден на всички!
Пък на който му се яде нережимно, да си пие водата и да си мисли на плажа как ще се покаже с нов бански и ново тяло!

# 22
  • Мнения: 295
Записвамс е и аз в темата.
Искам да задам един въпрос,кърмя и мисля да опитам от режима,подходящ за кърмачки-ПЗ+олекотен трети етап,но не ми я ясно как да бъде схемата за седмицата,примерно един ден ПЗ,друг ден-друго или всеки ден от всичко.Също така-на гала вечерите нали не се хапват забранени неща,или греша?

Вчера цял ден изкарах на зеленчукови супи,млечни продухти,смених капучиното с чай,че кафе не пия.Дано не ми се отрази на кърмата,но наистина не мога да се търпя вече.
Според автора на книгата,целата ми е -13кг Sick

Поздравление за темата!Жалко,че чак сега я открих Embarassed

# 23
  • Мнения: 158
Добро утро красавици!
Честита ни нова темичка, поздравления на Вещи за чудесното оформление  Simple Smile
Аз май няма да сменя колата скоро. Да ви се оплача момичета вчера ми беше първи ден на втората фаза, не стига че бях цял ден жадна и гладна като вълк в резултат съм качила едно кило Cry А не съм прекалявала с храната. Нормално ли е това?
Приятен,усмихнат и отслабващ ден ви пожелавам Hug
И честито на всички именници  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 027
Scorpi_D , нормално е, да! Трябва да ядеш, а не да седиш гладна и жадна....Не трябва да ограничаваш храната, а да ядеш толкова, че да се чувстстваш сита, иначе мн бързо ще прибегнеш към нещо нережимно. Сваля се повече, като се яде  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 196
  Дохвърчах, дохвърчах  с пильока, че нещо кометата не ми запали сутринта.
Ха здравейте момичета,
Кво праи тоя Дюкан, бе, хора. Ми че тя и първата страница все да олеква и то с цели 1563,3 кг.Малиии!!!

Вещи тенк ю за новата тема.   bouquet
Куки табличката е супер - типично  в твой стил - подредена, изчислена, аме нема кво да говорим.....перфектна   bouquet

Спасдиди като гледам голям купон е било. Пък и ква си ни хубавичка, леле. Да сте живи и зрави.
Славе видех те снощи, абе....нема кво да говориме, те снимките си говорят сами.
Бубе да ти е честито именцето.
Хайде на кафето с много любов. Гудиии  специално за теб, миличка.

Скорпи защо си била гладна и жадна цял ден? Тука така не се прави. Яде се по 5 пъти на ден и се пие мноооого вода. Я разкажи подробро.

А пък моя старичък и сладичък кантар върви ли върви надолу. Устремил се е към 64 и тва си е. Цял ден ще подскачам от радост.
Приятен и успешен ден ви желая момичета.


# 26
  • Мнения: 158
haleeva не че насила съм гладувала ами просто изпитвах вълчи глад. 1 час след хранене бях толкова гладна все едно не съм опитвала храна една седмица. И съответно веднага хапвах кисело млекце, тараторче. А жаждата просто ми беше суха устата цял ден и съм изпила над 2.7 литра вода. Дори през нощта се събудих жадна и изпих една чашка на екс. Тази сутрих със ставането пак се хващам за водата като дърт алкохолик  hahaha

# 27
  • Мнения: 1 027
Скорпи, ами значи няма страшно- щом се храниш правилно и пеш мн вода, ще започнеш да сваляш. Това килограм4е може да е задържана вода. не се притиснявай! Peace

# 28
  • Мнения: 158
Ох дано  Praynig
че нещо от малко се отчаях.  Tired

# 29
  • Мнения: 308
Добро утро и от мен! Да се запиша и аз в новата тема.
Благодаря на Славето и Бубето, че са се сетили за мен. А сега да почерпя за рождения си ден
Кафето е от мен, макар че вече бяха почерпили- всеки да си избере, каквото си хареса. Hug
http://www.flickr.com/photos/spinnaker007/sets/1242280/
Да ви е сладко! Hug

Общи условия

Активация на акаунт