Отчет на набор 2003 - 21

  • 11 128
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте. Записвам се и аз при вас.
Мирела-13.12.2003

# 31
  • Мнения: 7 201
Здравейте. Записвам се и аз при вас.
Мирела-13.12.2003
welcome juli_et и Мирела!Желаем ви приятни мигове в темичката ни! Simple Smile

# 32
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 711
Не помня казах ли ви, че написхаме писмо до дядо Коледа  Sunglasses . Крис го написа сам, като повтаряше върху пунктирни букви. Вечра обаче сериозно му обясних, че Дядо Коледа няма и че мама и тати купуват подаръците. Прие го спокойно и разумно, но сега се чуди, защо сме го излъгали. Някак си му е странно, че сме го лъгали за такова нещо  newsm78 Поводът беше една много хубава военна игра, която хареса, докато пазарувахме подарък за едно приятелче.

# 33
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Лого5ка,не си ли избързала малко с истината newsm78
Аз мисля,че не му е нужно на моето юначе тази информация..Но май доста се изписа на тази тема-всеки решава сам за своето дете,докога да му позволи да вярва,да мечтае и да съхрани детската илюзия Peace
п.п.
Да не вземеш сега да ми се разсърдиш Hug
п.п.п.
 welcome на наборчето Мирела и неговото майче

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 20:44 от svra4eto

# 34
  • София
  • Мнения: 15 232
Здравейте. Записвам се и аз при вас.
Мирела-13.12.2003

Имаш много красиви деца!  Hug

# 35
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Хоп и ние тук!
Бързо оздравяване на болните!  Hug

 welcome, на Juli et!

При нас всичко е спокойно.
Алекс е доста непостоянен в послушанието си.
 Днес ни посъветваха да го запишем на някакво бойно изкуство   newsm78.Учили се на дисциплина ,... уж. Ще ходя тия дни да търся такъв клуб из Русе....  Thinking

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Записвам се и аз да ви следя Peace
При нас нищ ново, вчера тръгнах да го подстригвам по нашата машинка 9 номер но по едно време какво съм направила се е плъзнало на 3 и един път два пъти гледам косата прозира доста и почти нула номер...та сега е като войниче Crazy
Поздрави на наборчетата Peace

# 37
  • Мнения: 74
Здравеите.Запис и от нас.Тамара17.05.2003

# 38
  • Мнения: 3 506
Хайде и ние при наборчетата Simple Smile Не мога да повярвам, че хванах темата преди да е навъртяла десет страници.

# 39
  • Мнения: 14 133
Здравейте. Записвам се и аз при вас.
Мирела-13.12.2003
welcome juli_et и Мирела!Желаем ви приятни мигове в темичката ни! Simple Smile
Здравеите.Запис и от нас.Тамара17.05.2003

welcome

# 40
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Моят глезльо нали все по обяд го взимах,днес пък изяви желание да спи с децета в градината!Не мога да повярвам,че имам време чаааааак до 16ч newsm68
Как са болничките?
росито123 не е писала отдавна май newsm78

# 41
  • Мнения: 14 133
Свраче, браво на глезльото!!!! Wink

# 42
  • Мнения: 3 211
Цитат
Цитат
eli_dechkin в понеделник, 24 март 2008, 19:11
И аз се нареждам на опашката за щерка   но я искам към края на градината, че сега ни чака обзавеждане и местене в нов дом.А Алекс каза че щом отидем в новата къща трябва да си вземем и куче, че само със сестричка щяло да бъде скучно 

И ние така. Живот и здраве, през декември, ще сме готови с грубия строеж и,  , през следващата пролет...ще сме там. И Павчо иска куче , ама го предупредих, че ще трябва да изчака бебчо да поотрасне, живот и здраве, и тогава. Примири се детето!  Тогава ако не стана за освидетелстване, не знам кога ще стана 
И ние сме на този етап, живеем в момента при майка ми и баща ми (на отделен етаж), изляха вече последна плоча, може би догодина лятото ще се нанасяме  newsm17
На никого не съм казвала досега, но и ние почнахме опитите, но за братче. Първоначално Габи искаше сестричка, но я убедихме, че понеже си имаме момиченце искаме момченце. Тя на всички разказва как ще й родя братче и всички ме глеат в корема  Embarassed

# 43
  • Мнения: 468
А мен онзи ден едно съседче, наборче на Любо ми вика" ти ще ни родиш ли и на нас едно бебе2" LaughingА викам това на майка ти ще го кажеш ,а тя:"Мама не може , няма време"Ей ама от къде им идва на ума какво да кажат.Опасни са.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 673
На никого не съм казвала досега, но и ние почнахме опитите, но за братче. Първоначално Габи искаше сестричка, но я убедихме, че понеже си имаме момиченце искаме момченце. Тя на всички разказва как ще й родя братче и всички ме глеат в корема  Embarassed
Ти ме умори с тези опити...за братче Simple Smile Joy Joy Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт