Декупаж 17

  • 40 231
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 698
Ей момичета, страхотни неща сте сътворили. Приказни са.
Аз си мислех, че като си купя акрилен лак и проблемите ще ми се решат, а то какво излиза? Сега пак съм в чуденка.
KKaatt, яхтеният лак скъп ли е? Отивам да видя и цената на витражният, та да сравня в крайна сметка кое е по-изгодно. Аз като си съсипах една чинийка във фурната и не ми се иска вече да ползвам медиума за порцелан, въпреки че не се отмива изобщо това чудо Rolling Eyes
А универсалният медиум дали е устойчив на миене?

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 16:00 от mimes

# 226
  • Мнения: 139
aз идвам с оплакване - smile3518 чепиците на сестра ми - тези - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234077&photo=16идокато си тропкаше с тях и на две места цъфнаха,разлепиха се newsm45 аз ги лакирах с нитроцелулозен - може ли да е от него newsm78 ако беше акрилен дали нямаше да са по-меки и да не се напукат newsm78

# 227
  • Мнения: 252
Kris, сега се сещам, че някъде съм чела за съществуването на медиум за кожа, с който се лепи салфетката.  newsm78 Иначе не знам защо така се е получило. Confused

# 228
  • Мнения: 2 899
Ето и моите великденски панерчета.

# 229
  • Мнения: 71
Дадуся,според моето скромно мнение,тази хартия се нарича оризова или паус хартия/така кажи в книжарницата/.Аз искам да направя един сервиз за напитки на моята дъщеря с тази хартия.Четох  в един руски сайт за технологията,но само някой думи не мога си преведа.Имам го принтиран,ако искаш ще го запиша ,а ти направи превода. 

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 09:37 от venetcia

# 230
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Абсолютно ме направихте разногледа. Crazy

Искам пак да поздравя Гудзи, която съчетава по невероятен начин производителност и качество.  bouquet

Мираж,
много сладки станали пиленцата, а масата с дребните цветенця и птиченца не е ли една, която много отдавна си започнала или бъркам? Както и да е, резултатът е сногсшибателен. newsm51

Дивиана, искам да ти кажа, че се влюбих в ангелите, всичките бих си ги взела.   smile3508

Същото се отнася за яйцата на Уна.  love001

Иленката, много добре. smile3501

kris70, аз мислех да ти кажа, че може да стане така, защото тези обувчета се сгъват при ходене и е нормално да се деформира по някакъв начин повърхността.  Не мисля, че е от лака, но не съм специалист. Thinking


Аз не правя нищо за показване, но май ме засърбяха ръцете и може да се развихря. Laughing

# 231
  • Мнения: 1 065
Крис, и аз лепих цяла салфетка, но лакирах с акрилен лак. Не се е разлепила, не е обелена, въпреки че доста ги чукам по стъпалата у нас. Може причината да е в самите чехли- доста са твърди и сравнително малко се огъват. Може при теб да е съчетание между неподходящ лак и точки на по- голямо натоварване  newsm78
Иленката, страхотни чини   bouquet
Риа, направо ме разби с това прилагателно  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 2 433
момичета , имам нужда от помощ.. Mr. Green

правя едни чаши за вино за цветница
решението ми е да ги направя с глас - като използвамч и щаблони...обаче се чудя по какъв начин да прелея злато към глас Thinking newsm78
Ако имате нещо правено с глас - бихте ли ми го показали Praynig моля

# 233
  • Мнения: 139
гая благодаря ти,ще проверя за такъв медиум за кожа,но и аз си мисля както казва риа и chiges,че е от това,че се прегъват-ако е така няма спасение  smile3518
green eyes тези панерчета са като бонбончета-и каква производителност само smile3501
julis аз не мога да помогна защото не знам какво е ''глас''-боя ли е newsm78

ето и от мен две бутилки-gudzy,опитах всичко,което ми каза,но не се получи напукване.акрилните бои са на пебео,уж са хубави... newsm78

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234077&view=1&photo=17

# 234
  • Мнения: 2 433
глас -  е заскрежаваща боя
ето това
http://www.slanchogled.com/?81&02&96366

# 235
  • Мнения: X
JuliS,  това е ФРОСТ. Глас е друго. Grinning

# 236
  • Мнения: 2 433
кампаритке може... аз щото заскрежените фолиа се водят глас серия...и затова така му викам ooooh!

# 237
  • Мнения: 167
julis, аз също не съм ползвала глас  но  фрост и златна от тия металическите  без проблем се  смесват.
Смесвала съм от показания фрост , и от този на мираж който е малко по гъст и е по- добър има много добро заскрежаване

# 238
  • Мнения: 2 433
каат, а можеш ли да ми покажеш снимка??

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Джули, фроста се нанася с гъбичка, ако нанесеш и боята с гъбичка няма никакъв проблем да се смесят, но този който си дала на снимката трябва да се пече, защото ако го лакираш става прозрачен и се губи ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт