Алергичен ринит има ли някои запазнат

  • 51 631
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Варна
  • Мнения: 136
Аз ползвам спрей Алергодил и само той ми помага има доста дълго действие,Утре ще се опитам да намеря листовката  да видя дали става за деца,Скъпичък е но е по добър от хапчетата за сенна хрема,/това разбира се е мое мнение/

# 17
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Може би това е мястото да попитам тези, които страдат от алергичен ринит: имате ли оплаквания в момента? Дъщеря ми от петък е със запушен нос и се чудя дали е настинка или алергия?  newsm78

# 18
  • Мнения: 7 201
Може би това е мястото да попитам тези, които страдат от алергичен ринит: имате ли оплаквания в момента? Дъщеря ми от петък е със запушен нос и се чудя дали е настинка или алергия?  newsm78
И при моят син започнаха да назряват симптомите-течащият нос и кашлицата от стичащите се секрети. ooooh!

В самото начало, заедно с хомеопатията приложихме и действието на спрей- НАЗОНЕКС- мисля, че е ново поколение препарати при алергичен ринит и определено детенцето ми поизчисти нослето. Пръска се 1 месец, но резултат може да се очаква след около 5-6 дни- така си пише и на листовката.
 Успех!
Благодаря за инфото!  bouquet Заинтересува ме този спрей.Май ще се консултирам с личната.

# 19
  • Мнения: 2 011
Препоръчвам ти да потърсиш добър хомеопат. С това чудо алергиите няма справяне с противоалергичните лекарства. Те временно подтискат и при проява на дразнител отново се активира алергията. Повече от 10 години имах този проблем - алергия към .........много неща. Успешно се справих с този проблем след два курса иглотерапия и хомеопатия. Пожелавам успех.

И аз препоръчвам хомеопат! Аз съм с такова нещо от 8 годишна. Лекувам се със спрейове от пролетта ...Sad Но понеже имам и  нарушена носна преграда съсътоянието ми много  се влошава  в сезона на алергиите. Решила съм на есен да  се оперирам ( заради нарушената  носна преграда) защото в сезон на алергии отока на носната  ми лигавица е 5 пъти ... и не мога да  дишам !
Успех ! Peace

# 20
  • Мнения: 2 732
Може би това е мястото да попитам тези, които страдат от алергичен ринит: имате ли оплаквания в момента? Дъщеря ми от петък е със запушен нос и се чудя дали е настинка или алергия?  newsm78
И при моят син започнаха да назряват симптомите-течащият нос и кашлицата от стичащите се секрети. ooooh!

В самото начало, заедно с хомеопатията приложихме и действието на спрей- НАЗОНЕКС- мисля, че е ново поколение препарати при алергичен ринит и определено детенцето ми поизчисти нослето. Пръска се 1 месец, но резултат може да се очаква след около 5-6 дни- така си пише и на листовката.
 Успех!
Благодаря за инфото!  bouquet Заинтересува ме този спрей.Май ще се консултирам с личната.
Мамче , недей с такъв ентусиазъм .За моята ползвах Фликсоназе то е подобно на Назонекса -никакъв ефект .А и в двата има кортикостероиди

# 21
  • Мнения: 7 201
Фликсоназе-то и аз ползвах,за съжаление почти без ефект. Confused
Назонекса го взехме,от утре почвам.Знам,че е с кортикостероиди...но поне са локално.Не може без противоалергична съставка,обаче при него. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 732
Фликсоназе-то и аз ползвах,за съжаление почти без ефект. Confused
Назонекса го взехме,от утре почвам.Знам,че е с кортикостероиди...но поне са локално.Не може без противоалергична съставка,обаче при него. Rolling Eyes

Ок дано ви помогне .Стискам палци .Изследвала ли си го да не са някакви бактерии?

# 23
  • Мнения: 284
Голямата ми дъщеря е асматик , и е и  с алергичен ринит.В началото й помагаха кортикостероидите,но от 6 месеца не можем да го овладеем.Не й помага нищо-нито флексоназе,нито назонекс,нито алергодил.Сега има малко подобрение от "муконазал плюс" спрей.Но той е за по-големи деца.И както при NikiFin много й помагат капките ксилометазолин за облекчаване на дишането ,ама не може да се капят вечно.........
Малката ми дъщеря /на 3 години и 9 месеца/ също е с алергичен ринит и в момента й пръскам "Назонекс".Засега има ефект. А знаете ли колко максимално време може да го пръскам на малката?

# 24
  • Мнения: 7 201
Малката ми дъщеря /на 3 години и 9 месеца/ също е с алергичен ринит и в момента й пръскам "Назонекс".Засега има ефект. А знаете ли колко максимално време може да го пръскам на малката?
Поне месец се ползва,за да даде някакъв ефект.(вчера това обсъждахме)

Ок дано ви помогне .Стискам палци .Изследвала ли си го да не са някакви бактерии?
Благодаря. Hug Всяка година по 2 пъти си пускаме носния и гърлен секрет-нищо няма,стерилни са. Thinking

# 25
  • Мнения: 284
Благодаря,Мамче! Hug

# 26
  • Мнения: 162
И ние сме минали през всички тези пръскала -и Фликсоназе и Алергодил .Най много ни помагат обаче Кузикром спрей и Тобрадекс маз.И двамата ми сина са с алергичен ринит.

# 27
[size= 7pt][/оооф до гуша ми е дошло от този проблем-синът ми е на 7 г а е с такава диагноза от 2годишен чак тази година му откриха изкривяване на носа и огромна 4 сливица на евстахиевата тръба към ухото оперирахме го и сега все едно е друг човек ако нешто друго те интересуву питай и не се оповавай само на алерголога направи преглед на детето и за 3 сливица-унг

# 28
  • Мнения: 2 070
Моето дете е на 5 и има диагноза ал.ринит.Проблема ни започна преди три години ,и няма оправяне,все потрудно ,и все по-малко препарати и помагат.Тази зима ,нямаше и ден без хрема.
Заради нея на три пъти пием АБ.Последният беше преди седмица ,и капки за нос и сега Бактробан и в момента носа е сух.Преди това не помагаше .Явно от сезона,при нея спират през летните месеци.Лекуваха ни и за астма,оказа се само ринит ,но от давенето през ноща получихме вторичен рефлукс,и така.....Просто е кошмар.Физиотерапията ни помага,ултра честотни вълни,намаляват възпалението в носоглътката.Сега мислех да правим ,но носа пресъхна,и мисля да отложим за октомври,когато проблема се отключва отново Confused

# 29
  • Мнения: 5
Поставиха диагноза алергичен ринит на дъщеря ми и ми се иска да получа съвет от някои които е запознат.Изписаха и някакъв спреи за носа и сироп Ериус.

Здравейте,

аз както всички бъдещи майки доста внимавах с произведенията на химията и фармацията през бременността.
Оказа се обаче (четейки по темата по подробно), че от химикалите не можеш лесно да отървеш нито себе си нито детето си...
Преди 3 години започнах да си купувам от чужди сайтове козметика и дрехи, които са биопродукт (тъй-като такива нямаше в България). От тогава тези продукти станаха ежедневие за моето семейство.
    Определено се отрзяват прекрасно на здравето Simple Smile. Да живеят ОРГАНИЧНИТЕ ПРОДУКТИ !!!

Общи условия

Активация на акаунт