Отговори
# 75
  • София/Търново
  • Мнения: 818
mimisofia  това с деоптрите сериозно ли? Ако знаеш-до колко се считат за нормално?...

И въпрос към раждалите: Кога е най-добре да се иде на това училище? Все пак Вие сте наясно...  bouquet

# 76
Здравейте, момичета!
И аз чакам октомврийско бебче на 11 октомври.Първа бременност ми е.

# 77
  • Мнения: 1 336
[
И въпрос към раждалите: Кога е най-добре да се иде на това училище? Все пак Вие сте наясно...  bouquet
ами лекциите са различни затова ако можеш ходи от началото  Simple Smile
SUNNY добре дошла  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 183
Съни, добре дошла! Simple Smile

Относно препаратите - от няколко месеца смених всичко с биопродукти за почистване и освен екологичността им и безвредността са и много добри. Няма проблем да миеш без ръкавици (щом зъбите можеш да си измиеш с тях - билкови са) и не миришат задушливо като химичните препарати. Да ви кажа бях скептично настроена, когато майка ми каза че ще си поръчва от тях. Пита ме дали и аз искам и й отказах. Но после като я чух как ги хвали си поръчах от тях и гласувам с две ръзе за тях. И още по-хубавото е че са универсални, можеш да почистваш всичко с тях. Аз си купих един гел, който се разтваря във вода и чистя абсолютно всичко с него. И една паста за силно загорели повърхности. За пръв път толкова лесно си измих фурната. Не ви правя реклама. Даже сега не мога да се сетя как се казваше марката (не ми се става точно в момента да проверя). Аааа и цената е като на препаратите по магазините, не са някакви скъпашки. Абе ако някой се интересува да каже да проверя.

Мими, до колкото знам диоптрите сами по себе си не са основание за секцио. Проблема трябвало да е в очните дъна. И за това се произнася очен лекар, гинеколога не може да прецени дали ситуацията налага секцио. Казвам го и заради други момичета, които ще решат че само заради очилата ще им се наложи да родят по оперативен път. Иначе ако е въпрос на личен избор, вече няма какво да добавя  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 817
mylili, кумата ми тъкмо ми препоръча едни такива препарати на Фрош, ще взема да ги пробвам.
А иначе за очите и аз съм чувала - могли да ти се отлепи ретината от силните напъни и затова се препоръчва секцио.

# 80
  • Мнения: 1 020
Andjy и аз четох че е вредно, ама така е казала лекарката... същото се отнася и за пастета, защото той се прави от дроб.... а аз бих препоръчала на мамите и кренвирши да избягват, че в тях има всичко друго но не и месо, не трябва и колбаси и луканки, общо взето всичко което не е минало термична обработка, защото може ако не е читаво месото да стане беля...
Енигма нямате проблем ще ви събера Simple Smile мен ми е най0удобно на спирката на окръжна... но може да влезна и във Младост (аз нали не съм в Младост 1 вече, иначе преди живеех на 2 мин. от пазара, но пак ми е на път) ако си организираме пункт  Laughing Crazy Имаме 2 дена да се организираме Simple Smile ако не ви е страх от лудата шофьорка, аз ще се сдухам и ще гледам да съм внимателна че ще сме х2 Simple Smile
Охххххххх, аз тръгна ли да чистя и става течение... всички прозорци и врати са отворени Simple Smile

# 81
Благодаря!
И на мен ми ги бяха предложили тези биопродукти преди няколко месеца,но и аз бях скептично настроена към тях.Така и не си поръчах.Доста ми ги хвалиха.На мен постоянно ми се гади и съм казала на свекърва ми да забрави за препаратите поне засега.Може сега да се възползвам от тях.

# 82
  • Мнения: 217
Добре дошла, Съни!

Лелее, май аз съм единствената луда, която може да се затвори в банята с миризливи химии, че и без ръкавици.......  Embarassed Срам!

# 83
  • Мнения: 3 453
   Аз ще си тръгвам най-после, след днешния изтощителен ден Flutter Пожелавам ви приятна вечер Hug

Съни, добре дошла  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 183
Реших, че е по-лесно да се обадя на майка ми  Mr. Green да я питам за препаратите - казват се Дионис, а цената им е 8 лв., но е концентрат и бавно свършват. Поръчват се на дистрибутор. Аз в София не познавам такъв, затова майка ми поръчва в Бургас и ми ги праща.

# 85
  • Мнения: 44
По време на напъните е силно възможно да се отлепи ретината,но и да се увеличи диоптъра.За това на бъдещи майки с диоптър над 3 и повече се препоръчва секцио.
Като си спомня ,че първият ден след раждането аз не можех да фокусирам и имах безброй кръвоизливчета в очите, нищо чудно ,че докторите препоръчват секциото.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 540
А, feel-U, не си сама. Аз чистя с Доместос всичко. Без ръкавици. Въобще не съм се замисляла, че може да навредят.

За очилата. Аз съм с - 2,5 диоптера и преди раждането ходих на очен лекар, разшириха ми зениците с капки и ми измериха налягането на очните дъна. Казаха, че мога да се напъвам колкото искам. Така че, наистина решаващо е налягането.

Чао и от мен, до утре.
Отивам за продукти за таратор.

# 87
  • Мнения: 2
Привет дами,

За срещата с мамите от Младост! Ще чакам с червен карамфил на спирката на Окръжна болница. Енигма и на теб ще ти е близо.

Ами на тези дето ме попитаха: още съм сърдита. Ама да ви кажа  Embarassed Embarassed не съм правила секс отдавна, а моя нещо се дърпа Embarassed Embarassed. Не го разбирам нещо. Вчера подхванах темата и познайте.... великото мълчание. Ами ако има нещо, или се страхува от нещо поне да сподели, не е ли така? Незнам какво да мисля! И това ме вбесява още повече /мълчанието/. Някой има ли го този проблем, или поне минал ли е  през него? Той вече чисто се сдуха моя. Не съм предполагала. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 88
  • Мнения: 132
Аз ако ви кажа че от вчера ми се яде една супа с лапад дето баба ми я правеше EmbarassedНе съм се сещала за нея от 15 години сигурно и сега като ми влезе в акъла добре че намерих лапад Laughing

# 89
  • Мнения: 132
Привет дами,

За срещата с мамите от Младост! Ще чакам с червен карамфил на спирката на Окръжна болница. Енигма и на теб ще ти е близо.

Ами на тези дето ме попитаха: още съм сърдита. Ама да ви кажа  Embarassed Embarassed не съм правила секс отдавна, а моя нещо се дърпа Embarassed Embarassed. Не го разбирам нещо. Вчера подхванах темата и познайте.... великото мълчание. Ами ако има нещо, или се страхува от нещо поне да сподели, не е ли така? Незнам какво да мисля! И това ме вбесява още повече /мълчанието/. Някой има ли го този проблем, или поне минал ли е  през него? Той вече чисто се сдуха моя. Не съм предполагала. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Сигурно го е страх да не ти навреди на теб и на бебето.И аз много мразя мълчанието седнете и си поговорете като хората и не се измъчвай повече Hug

Общи условия

Активация на акаунт