Отговори
# 60
  • Мнения: 772
уф, че съм заплес: ЧИД на Боянка вчера, просто ми изскочи от ума, докато пишех!

и: ЧРД на Монка с пожелания за много прекрасни моменти!   bouquet

# 61
  • на езерото
  • Мнения: 263
   ЧРД МОНИ  bouquet
 Много здраве, щастие и любов ти желая Heart Eyes
 Неви, извини ме за любопитството, по какво точно си преподавател в НБУ?Относно Французойките, има настина има страхотно стилни жени, направени от до, но са много малко, това обаче което прави страхотно добро впечатление са фризьорките, служителките в банките и др., но каро цяло преди всичко небрежният стил без много грим и тн.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Честит рожден ден  на патерици ,Монка!  bouquet Hug

# 63
  • Мнения: 951
Деска, ти нали не се обиди  Hug аз на чист майтап... май само филотелия не ми се връзва.

еееееееее,и аз не ти се връзвам!Ама ти миналия път май моя отговор прие за техническа грешка /бях отговорила,че съм куртурна/шегата беше някаква такава/,но не исках да подчертавам корена  Party/
А обувките са 100 % мой тип,само че аз не обичам каишки на глезена,защоот оптически скъсяват и без това дългите ми крака!Иначе имам много подобни в червено.
Радвам се,че Ясен е по-добре.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА БОЯНА!Да е жива и здрава!
МОНИ,честит рожден ден!Да си все така младолика и позитивно настроена!  bouquet
НЕВИ,каква е тази т?Не вярвам да е без причина или "от зъбите",както много обичат да казват.И аз обичам грейпфрут,но във вид на фреш,всяка сутрин изпивам по една чаша на гладно.
Какво бельо,какво тяло..............тази гледка не е за раждали майки. #2gunfire

# 64
  • София
  • Мнения: 2 493
Монка, ЧРД и от мен Simple Smile
Няма ли пак да отскочиш за срещата? Винаги си добре дошла.
А Юле, какво стана с вашия апартамент?

# 65
  • Мнения: 772
здравейте,

ами значи: петък срещу събота пак имаше 38, дори малко повърна през нощта и сякаш от това - знам, че звучи абсурдно, по-абсурдно и от аргумента със зъбите - му мина, вчера и днес не е вдигал повече, започна малко да похапва, или поне да сяда с нас на масата, и да ни побърква - доста е изпростяло това детенце, съжалявам за думите... сега е на вълна плюене - за щастие не успява съвсем да ни оплюе, по-скоро главно бръмчи с уста насреща ни, но лошото е, че той си мисли, че ни плюе, вече му епочти тик, и в моментите, когато иска да е по-възпитан, излиза от стаята и започва да плюе срещу стените в коридора, после пак се връща...  Mr. Green

хайде, хубава седмица от утре, без болести, и до петък на живо!

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Нев и за мойта щерка точната дума доста често е изпростяла Crazy Добре,че не съм единствената.Снощи какво круше ми нададе ooooh!Сега сигурно ще си мислят хората,че ме е бил мъж ми

# 67
  • Мнения: 4 195
Честито на патерици на Бояна и минимо
Янче не мога да засека рекламата бееееее, искам да я видяяяяяя Crazy
Виктор плюе само едно дете - това на кумата, съответно изяжда шамар през устата, за около 20 дена спря, сега сигурно не си и помисля. Има неща, з акоито съм категорична, плюенето и псуването са едни от тях, и той добре знае, че за тях изяжда щамар, прибирам играчките и спирам всички видове забавления.....до второ нареждане Mr. Green
Как е мкп, удобно ли е да я чуя Rolling Eyes
аз за петък няма да се класирам
творя за базара и имам много ангажименти Confused

# 68
  • Мнения: 1 568
Дайте телефон на Френгов. Искам да запиша час на Дара тази седмица.

# 69
# 70
  • Мнения: 4 195
Вики е с 39,6........ Cry

# 71
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
честит имен ден на Боянка  и рожден ден на Мони на патерици.  bouquet
Нещо нямам време да се обърна напоследък, всичко ми е на тичане и пак нищо не мога да свърша. Sad
Аз другиден заминавам за Турция пак на обучение за младежи, мислех си че вече съм претръпнала, ама пак нещо почва да ми става много мъчно за Вики. Тука бабите си направиха вече график за пазене. Надявам се поне там да имаме постоянно нет, а да не е като в Босна. Лошото е че ще пътуваме с автобус, а града се намира в централната част на Азиатска Турция - ще пътуваме повече от 24 часа сигурно.Laughing
И аз все дебна ама рекламата на Бояна още не съм я видяла. Laughing
Маймунка и Виктория  я забелязвам че от известно време пак се е научила да плюе, ама се надявам да е период. Миналата година точно по това време плюеше повече. Joy Тогава я водих на един детски театйр и седяхме на 1 ред, ставаше си детето и плюеше всички отрицателни герои, толкова много се вживяваше. Joy
Сискам палци на всички болнички по бързо да оздравяват. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 4 195
Ние бяхме по спешност при Франгов.....
спешна операция на трета сливица, която е с диагноза 2-ра степен хронично възпалена......уши пълни с те4ност, не чува, лечение, макарички, операции..........това е........това ни чака.....само лоши неща Cry

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Криси,много съжалявам за вас миличка Sad Моля те само вземи и 2-ро мнение.Вярвам му на Френгов,но имам и едно наум.Операцията и всичко останало в Транспротна болница е платено.Все пак те имат интерес да слагат макарички.Тва са 300лв отгоре.Ушите могат да се оправят и без макарички,зависи в каква степен са засегнати.Успех и ни дръж в течение! Hug

# 74
  • Мнения: 951
ЧОЧА,май съм забравила да пиша,че се радвам много за Вики,че всичко е минало сравнително леко!
КРИС   Shocked ба.... м.....му....... ooooh! Потърси второ мнение,съгласна съм с Чоча, и ако все пак се окаже трета сливица-дано като я разкарат да се оправи Викича!И да мине така лесно,както при адашката на Чоча!
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт