В ПАМЕТ НА МОЯТА ЗВЕЗДИчКА

  • 5 179
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Здравей  Слъчице!Преди  седем месеца изгубих детето си,бях бременна в седмия месец.Оттогава  плача  всеки
ден.Напълно те  разбирам и ти съчувствам.
Прегръщам те и  те  моля  
 да продължиш напред,заради твоята ,заради нашите малки звездички.Те  винаги са с  нас  а се надявам един да бьдем  заедно  в  един по-добър   свят.
  С най-искрени  чувства  Hug

    

# 16
  • Мнения: 173
Много силни думи.Защо в живота има толкова много болка...
Бих искала да те прегърна силно Hug

# 17
  • Мнения: 273
благодаря ви за подкрепата мили майчета.моля се всеки ден това,което сме преживели да не се повтаря повече при никоя жена.моля се и БОГ да ни дари отново с бебчета.

# 18
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Пожелавам ти го и на теб  Flowers Four Leaf Clover

# 19
  • Мнения: 3 016
Дано чуе молитвите ни .

# 20
  • Мнения: 3 621
аз вярвам , че когато силно пожелаеш нещо то се случва, пожелавам го на всички тук, за всяка от нас, скоро да изгрее нейното слънчице  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 656
Слънчице,направи малко място в кутията с ЛС Hug

# 22
  • Мнения: 384
И аз загубих моята звездичка и не мога да спра да страдам за нея. Боли ме сърцето и мисля само за нея. Никой не може да разбере колко огромна е болката, която изпитва една майка. А аз не можах дори да я погаля. Искам да изчезна и да се скрия от всичко и от всички, нещо вече не е същото и няма да бъде. Никога! А бяхме толкова щастливи, чакахме нашето мъниче и си говорехме колко ще е красиво и на какво ще го учим! Таткото гушкаше всяка вечер корема ми и го целуваше за лека нощ! Надявам се, че е усетило поне частица от любовта ми и знае колко много го желаех! Не мога да спра да плача!

Знам какво изпитвате мили мами и се надявам един ден аз и вие да имаме здрави и щастливи деца и да ги дариме с цялата любов на света!!!!

# 23
  • Мнения: 3 016
sladurana_83 ,съжалявам за загубата .Болката я знаем само ние тук момичетата от форума .Не се измъчвай така е решил Бог .Ние сме безсилни . Бъди много силна и вярвай ,че един ден ще бъдем възнаградени за всички тези страдания през които сме преминали.

Общи условия

Активация на акаунт