Вярвате ли в суеверия, уроки, баене?!

  • 20 983
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
аз по скоро вярвам в уроките и в бааенето, но не спазвам никакви ритуали. само звярвам, че существуват уроките и че баенето помага. преди не вярвах, но ми се наложи един път да ми пребаят(отидох от любопитство) и до тогова не вярвах, и бабата ми каза от какво съм се уплашила( а тя не ме познаваше) и че утре нищо няма да има и така и стана. така, че има нещо вярно в тези неща.....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.................не вярвам в уроки и баене; не вярвам и в суеверия.... но под дюшечето на детето имам синьо камъче  Laughing

Е значи все пак вярваш в уроки поне. Аз не вярвам в нищо друго освен в уроки. Не съм гласувала - няма опция само уроки.  Whistling

# 17
  • Мнения: 2 090
Гласувах с трета опция Thinking,за баенето вярвам.....от неща които са ми се случвали  Rolling Eyes.Една баба ми помогна като ми лееше куршум 3 пъти когато бях преживяла голям стрес от нещо cryСлед това изчезнаха страховете ми и безсънните нощи Peace
В суеверия не вярвам-имам впредвид черни котки,13-о число,и тем подобни Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не

# 19
  • Мнения: 1 897
Не вярвам.

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Вярвам в уроки и баене.Изпитах го на гърба си и повярвах.

# 21
  • Мнения: 864
И аз не вярвам,но бебка е на ръчичката с червено конче и синьо мънисто  Grinning

# 22
  • Мнения: 6 461
Не вярвам.
Бяха ми подарили някакви кончета  със сини мъниста,но не съм ги слагала на ръчичките на децата.

# 23
  • варна
  • Мнения: 355
гласувах с 3 опция.Вярвам в уроки и баене от личен опит.Честно казано,нямам логично обяснение,но...факт!Преди години,като дете, бях болна,страшно главоболие и повръщане,не минава от нищо,правиха ми изследвания и малко остана да ме приемат в болница със съмнение за менингит #CrazyКолеги на майка ми и предложили да ме заведе при една баба дето бае.Майка ми,която изобщо не вярва в такива неща,първо отказала,но после решила да опитаме.Нещата бяха стигнали до болница!Отидохме при бабата и за един ден ми мина всичко!Спомням си го като вчера!
Пак казвам-нямам обяснение но...

# 24
# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Гласувах с 4 опция.По принцип не вярвам, но има суеверия които не знам защо спазвам.

# 26
  • Мнения: 6 274
Вярвам , но до известна степен .  Peace

# 27
  • Мнения: 9 973
неееее hahaha
ако свекито ти ми бае,може и да се замисля Thinking

# 28
# 29
  • Мнения: 232
Само в уроки.
Вярвам,че има хора с много силна отрицателна енергия,които къде съзнателно,къде не,урочасват много гадно.
Напълно споделям! Peace

Общи условия

Активация на акаунт