
Клер, прати ми тоя твоя мъж за някой ден
И в нас е така - кухнята е окупирана от мъжт ми. Миналият път ( гат бях женена
), аз бях поне по 2-3 пъти на ден зад печката ( когато не бях на работа или на лекции ) и май съм си изготвила манджите за тоз живот. Сега вилнея по един - два пъти ( само за удоволствие )
. И тъй като той я цапа ( и то как ), той си я и чисти
, та малко ме поотпусна и поседнах да по прочета ( че иначе нямате наваксване ).


. На козмитека порева ама й беше вече време за спане. И после по пътя за вкъщи си спа като заклана (а аз се движа с градския транспорт, разбирайте трамвай и това дете не се и събуди от лудницата). Та даже като се прибрахме пак дремна час, та да може мама да си изгледа една серия на Бягство от затвора. Абе въобще днес съм много доволна от щерката.
.


))
