Първия бременен мъж вече е факт :)

  • 3 632
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 348
Кое да ни е честито? Поредният проклет човек? Не, благодаря!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 958
По повод темата се сетих за един стар виц, който преди не ми правеше впечатление, но сега явно е  актуален:

Старец "бере" душа.
Вика сина си за последни наставления и прошка.
- Сине, искам да ти призная един голям мой грях.
- Кажи, тате?
- Сине, аз не съм твоят баща....
- ?!?
- Аз съм твоята майка.
- ?!? Хъх...
-.....А баща ти е N-ят /един град в БГ/....митрополит.
..............

# 47
  • Мнения: 2 792
 Жена подложила се на промяна на пола,  но запазила  репродуктивните си органи е бременна в момента, би трябвало да е заглавието ако четем статията. Както и да е от информацията не получавам позиви за повръщане и не се потрисам от възмущение.
Ограниченият ми мозък се възмущава и му се повръща от по-елементарни неща, примерно нормални биологични родители не осъществявали елементарен родителски контрол, които се чудят в коя институция да ги набутат, просто защото не знаят как да се справят с тях и ги възприемат като най-лошото случило им се някога.

# 48
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Интересно ще е, защото бременната легално вече е мъж. Т.е. ще се поставят прецеденти. Иначе - дете с две майки, случва се.

Кое да ни е честито? Поредният проклет човек? Не, благодаря!

Как, моля, заклеймихте вече нероденото още дете?

# 49
  • Мнения: 3 405
Не виждам причина за потрес. Хората са свободни да избират и да си понесат последствията - и радостни и нерадостни.
Много нетолерантност има във форума ... А различните страх ли извикват или погнуса? (въпроса ми е риторичен)

# 50
  • София
  • Мнения: 2 623
Абе хора, гледайте по-позитивно на нещата бе  Hug
Единствено ми е мъчно за детенцето.
Един ден как ли ще се чуства като слуша подмятания
от рода на:
" Ха ха теб баща ти те е родил "
ей това е страшното, а не, че някаква е станала мъж
и е забременяла!

# 51
  • Мнения: 474
Абе хора, гледайте по-позитивно на нещата бе  HugЕдинствено ми е мъчно за детенцето.Един ден как ли ще се чуства като слуша подмятанияот рода на:
" Ха ха теб баща ти те е родил " - ей това е страшното, а не, че някаква е станала мъж
и е забременяла!

Ето за това ми е най-гадно, защото със сигурност живота му няма да е от най-леките.....  ooooh!

# 52
  • Мнения: 2 407
Да им е честито!

# 53
  • Мнения: 990
Отвратително....

# 54
  • Мнения: 4 841
Четох доста по темата и от други източници, и намирам, че информацията дадена в линка е кратка и тенденциозна. Първоначалното намерение на семейството е било жената да роди общото им (и силно желано) дете, но поради заболяване се е наложило да и отстранят матката. Тогава са се решили на тази стъпка. След раждането на детето бащата ще продължи хормоналната си терапия, и категорично заявява, че ще бъде БАЩА на детето. Намирам постъпката на двамата за символ на любовта и огромното им желание да са истинско семейство. Не мога да проклинам и заклеймявам някой, който иска просто да живее нормално.

# 55
  • Мнения: 3 405
Така е, BirdsFlu.
Колко то потресените в тази тема са писали, че не ги е страх от различните в другата тема?

# 56
  • Мнения: 474
Ако бяха направили сперматозоиди от стволови клетки на съпругата на жената-мъж, щяха да са си "пълноценно семейство" въобще - със съвсем собствено дете.

Нали вчера-онзи ден точно това се коментираше: "пробива на британските генетици" в областта на изследването на стволовите клетки, след като получиха сперматозоиди от стволови клетки на женски ембриони.

Тогава въпросните генетици обещаха да направят така, че скоро женски хомосексуални двойки да си имат свои собствени биологични деца, без участието на мъжки донор на сперма
Изрично се заканиха: Очаквайте наскоро еднополово оплождане без участието на мъж.


Ема, те това направо ме разби, айдеeee....  върви сега обяснявай кой е по- по- най-...... Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 841
Така е, BirdsFlu.
Колко то потресените в тази тема са писали, че не ги е страх от различните в другата тема?

Отдавна съм престанала да се учудвам от двойните (да не кажа тройни, петорни и т.н) стандарти, които така ясно проличават във всяка втора тема.

# 58
  • София
  • Мнения: 15 466
Сега прочетох новината, ами пак жена ще си го износва и ражда.Не може да се каже, че е мъж щом си е запазила детеродните органи.

# 59
  • Мнения: 4 965
Не си разбрала - става въпрос за 2 мами. Peace

  Азафе бре! Мноо добре знаеш, че съм мъжко. Какво е това, "разбралА"?

Сори, душко Embarassed. Знам, ама вчера се бях пощурила от работа. Не се сърди   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт