Има ли мами чакащи Декември 2008 ?

  • 12 582
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7
  bouquetздравейте момичета и честито
и аз съм от миналогодишните декемврийки
та да Ви поздравя с лека и безпроблемна бременност щастието после е неуписуемо остава ви само търпение. По това време миналата година не знаех още че съм бременна.

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте отново! Аз след малко отивам пак да ми видят точицата дали се е превърнала в плоден сак. Стискайте палци. Утре ще разправям. Имам питанка. Вече доста ме болят гърдите, особено отстрани и са някак пълни, не са пораснали на размер, и горещи, а зърната са ми адски чувствителни. И при вас ли е така? Време ли е вече за смяна на сутиените и за мазилца? И какво е най-добре да се използва? Открих единствено сутиен за бременни на Триумф из нета, дали няма и български аналог? Поздрави  Grinning

# 227
  • Мнения: 611
Аз ли съм с най-късен терми за сега?  Grinning

Искам да ми дадете линк, в който да има описани по г.с. какво е добре /задължително/  да се направи като изследвания, за да си знам предварително.   bouquet

Виж какво откраднах от октомврийките  Laughing Надявам се  да не ми се разсърдят Laughing
Ето това е http://www.biberonbg.com/info/izsledvaniq.htm
На мен ми хареса защото е много синтезирано и точно Hug

# 228
  • Мнения: 616
Браво Хрисе много е полезно  Hug може да го сложим при линковете в новата темичка Simple Smile

Бубано и при мен е така точно както описваш с гърдите, за сега се мажа само с олиото на Джонсън. После ще си взема Мама Дона на Чико и ще пробвам метода на Хриси с преварения зехтин   bouquet Heart Eyes

skaj благодаря ти   bouquet Hug

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 17:07 от Invisible

# 229
  • Мнения: 611
Охххх моите гърди стават все по-болезнени , но това само може да ме радва , че пак бях започнала да се филмирвам поради липса на симптоми Crazy
Аз още не се мажа с нищо , но скоро ще започвам , така и така преварям зехтин за малката , ще започна да мазотя и себе си Laughing
Еми , слънце , кога ще дойде 23-ти , аз надали ще издържа , нищо чудно да цъфна по-рано при док Crazy

# 230
  • Мнения: 616
незнам направо всеки ден се будя с мисълта че остава с ден по-малко до прегледа, аз понеже се записах в Токуда и часа ми е в 8:50 което е супер рано, рано първо там ще ида  #Crazy #Crazy  Heart Eyes дръж се мацко ще издържим Hug сигурно звуча лудо, но нямам търпение да си видя порасналата точица и да знам че всичко е наред...бих си купила видеозон да си се гледам всеки ден  Crazy

# 231
  • Мнения: 45
Ех, че ме развеселихте Invisible и Hriska-piska Simple Smile)))

И аз съм като вас .. вече ме тресе нетърпение, но аз поне се очаква да се видя с док тази седмица Simple Smile

Invisible, я дай малко повече инфо за Токуда - лесно ли те приеха на този ранен етап? Колко дни предварително се записа, и имаше ли инфо за докторицата, или там си я избра? Аз като чели също натам съм се насочила, и талонче вече имам ..., опасявам се да не ме разкарат и да кажат да отида чак в след 12та г.с.

# 232
  • Мнения: 616
Леничка мила бях се насочила натам от самото начало, моя приятелка (от декемврийските мами 2007) роди там и тя ми препоръча при кой да отида. Записах се при Евтимова за наблюдение и живот и здраве д-р Диков за раждането, но до тогава има време. Също на майка ми приятелка, която е мед. сестра там ми препоръча същите лекари и съвсем се убедих, че там ще е. Записах си час за 23.04 който ще ми бъде платен, но директно ми записаха и следващ час за преглед за 23.05 който вече ще си бъде по здравна каса. Там е голям наплива и часовете по ЗК са запълнине за 1 месец напред. Но ако искаш да си там, можеш да направиш същата схема първия преглед платен и после да минеш по ЗК. Не бях ходила до сега, но честно казано съм очарована от базата. Първите ми впечатления са много добри  Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 2 671
bubabo, български сутиени със сигурност има - как са им цените понастоящем не знам. За гърдите и по време на бременността и първата година на кърмене ползвах кремчето за зърна Avent, доволна бях.

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте! Аз най-сетне снощи видях плоден сак 6.8 мм. В 4 г.с. и 2-3 дена съм. Термин ми определиха около 18-22, още не е много сигурно кога точно. Мъжа ми си хареса 18.12 за дата  Laughing. В понеделник пак ще съм на преглед, за да се види дали нараства нормално. На мен ми препоръчаха за гърди Мустела, а една приятелка си прави кремче от 1 част пчелна пита и 2 части зехтин. Това се вари на водна баня, сипва се в кутийка и после се мажеш. Тя го ползва за лице, но си мисля, че мога да го ползвам и за тяло. Да се похваля, че снощи за пръв път от 2 седмици спах като хората. Само веднъж ставах да пишкам. Иначе не ми се гади, не изпитвам глад, отпаднало ми е като цяло, а и лекарката каза, че спокойно мога да замина на екскурзия Hug. Това е от мен за сега. Лека и спокойна!

# 235
  • Мнения: 611
Добро ви утро  Laughing
Защо не пишете в темичката вие бре Crazy
Бубабо , честито ти сакче , да порасне голямо и силно бебче Heart Eyes
И аз с нетърпение чакам да дойде другата седмица , че да видим пораснала ли е точката и дали си отговаря на седмиците и ми е едно такова напрегнато , че не е за разправяне просто , но дано се успокоя Crazy

# 236
  • Мнения: 306
здравейте, мами и от мен! аз да се оплача записах си час чак за понеделник (21.04.) и то за 18.15...ама - какво да се прави- натоварен лекар с натоварен график!
bubabo- Честито!!! , аз пък снощи не можах да мигна, че даже и половинката събудих с моето въртене! той пък се притесни да не ми е лошо...загрижен мъж, беее!
пък сутринта за ПЪРВИ път ми се догади! браво на мен!
Хриска и аз съм така! искам вече да ида и да ми кажат, че всичко е наред!
хайде лек и спорен ден на всички!

# 237
  • Мнения: 616
Хилоу и от мен  Hug Бубабо честита ти точица, да расте и да хубавее  Hug  bouquet
Аз също не спах добре, не ставам до тоалетната всеки път, но си се будя и трудно заспивам  Tired и аз чакам с нетърпение другата седмица, добре че имам да пиша една курсова работа та се надявам малко да се отплесна  #Crazy

# 238
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен Simple Smile

bubabo, и аз се присъединявам към честитките:)

Аз току-що си записах час за среща с док за утре слетобяд и веднага започна да ми тече по-бавно времето ..Simple Smile
и да ви се оплача бих спала непробудно, но щерка ми е в период на нощно мрънкане и ме буди по 5 пъти на нощ, в резултат на което на сутринта съм като пребита Sad

# 239
  • София
  • Мнения: 357
Здравейте и от мен,
на мен започва все повече да ми се гади,ама до повръщане не съм стигнала де.
Също не мога да спа през нощта, много се въртя. И мен гърдите ме болят, отсега ли трябва да почват да се мажат? А за какви специални сутиени говорите?
Бубабо - честито ти сакче! И на мен ми предстои пътъване и то със самолет от 10 до 17 май, та много се притеснявам за това, но се надявам и при теб и при мен всичко да е наред.
Хриска, и на мене ми е много напрегнато, притеснено напоследък, дано се успокойавам скоро.
Момичета , вие поне си имате лекари и насрочени часове, а аз още се лутам и не мога да реша нищо. Исках в Токуда да съм, обаче имам направление от личен лекар за ЗК, което трябва до края на април да ползвам, а от Токуда нямат до края на април часове по ЗК, значи трябва да е другаде, щотото личната ми каза, че друго направление няма да ми даде. И съм в голям размисъл....

Общи условия

Активация на акаунт