Има ли мами чакащи Декември 2008 ?

  • 12 583
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 611
Добро утро и добре дошли на новите бъдещи мами   bouquet
За гаденето гледам говорите , аз още го нямам , само много рядко от някоя миризма може да ми стане гадно , но то е така еднократно , нз какво е това чудо  Sunglasses
Предишните ми бременности ми ставаше лошо от всичко и от всяка миризма , а сега тц Laughing
Само гърдите ми със всеки изминал ден стават все по болезнени Crazy
Ама това е то , всичко е жертва за нашите бебоци Laughing
Да пораснат големи и да се родят живи и здрави , пък другите работи са бял кахър Laughing

# 211
  • Мнения: 6 207
Леле, само аз останах неотишла на лекар, а днес, а утре, времето си минава....
Пиете ли си фолиевата киселина?

# 212
  • Мнения: 345
Hriska-piska,благодаря ти за пожеланията, както и на всички останали бъдещи мами.
Относно ходенето на ехограф съм съгласна с теб. Аз също смятам да направя същото.  Peace
Първият ми преглед е тази сряда и от там нататък ще видим какво ще каже лекаря.  
При мен също още липсва гадене и повръщане, ама като гледам тази бременност ще прилича на другата и ще я карам леко. Само финала искам да е различен  Praynig

# 213
  • Мнения: 611
Hriska-piska,благодаря ти за пожеланията, както и на всички останали бъдещи мами.
Относно ходенето на ехограф съм съгласна с теб. Аз също смятам да направя същото.  Peace
Първият ми преглед е тази сряда и от там нататък ще видим какво ще каже лекаря.  
При мен също още липсва гадене и повръщане, ама като гледам тази бременност ще прилича на другата и ще я карам леко. Само финала искам да е различен  Praynig

Ооо финала ще е различен , повярвай ми  Hug
Знам , че този път всичко ще е наред  Hug Знам , че този път Господ ще ни дари с по едно малко слънце , което да ни направи щастливи и горди мами Hug


Успех на прегледа в сряда , с пожелание да си видеш оризчето малко Laughing

# 214
  • Мнения: 616
Добро утро и от мен  Hug

Даам аз си я пия още от преди да забременея Simple Smile

Yasna стискам палци мила всичко ще е наред   bouquet Hug

# 215
  • Мнения: 65
Добро утро и от мен.Добре дошли на новите мами  beborina,Mari_M, plam_ леко бременеене  и здрави бебоци на финала.
На мен тази сутрин ми е много зле много ми се гади и само в легнала положение ми е по добре
,но какво да се прави лесно мама не се става  Grinning
Yasna бъди сигорна, че всичко ще е наред .
И аз пия фолиевата още преди да забременея.
Имам една идея за новата темичка да си направим и албумче ако сте съгласни разбира се.

# 216
  • Мнения: 306
добро утро, мили мами! благодаря за милите пожелания и съвети! аз и тази сутрин съм като парцал. по цяла нощ не спя, въртя се само и се будя през 5 минути...и после цял ден ми е едно поспаливооо.. не че се оплаквам де, толкова ми се искаше да ги имам тия признаци!  Wink само дето ме мъчи едно разтройство  Embarassed , малко неприятно...хихихихихи. за гаденето- не мога да определя че точно ми се гади, ама да ви кажа честно изобщо не ми се яде. ама хич. даже всички ми казват, че много съм отслабнала последните две- три седмици. а пък поначало си хапвам де. не отказвам храна лесно  Laughing ...хайде- хубав ден на всички и много нови усещание- все хубавички!

# 217
  • Мнения: 1 152
На вас кога започна да ви се гади? Не знам още рано ли ми е или ще пропусна като цяло?

# 218
  • Мнения: 616
явно на повечето не ни се гади, което е добре дано и не започва. Аз също имам проблем с недоспиването и буденето нощем....сутрин едвам ставам за работа  Rolling Eyes  Simple Smile но съм готова да изтърпя всичко  Heart Eyes
аз съм за албумчето  Peace

# 219
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета! я как започнахме лавинообразно да се увеличаваме! добре дошли на всички нови бремелинки!
казвам за тези, които още се чудят - лекарите искат при закъснение да се направят в 2 последователни дни със сутрешна урина тестове. при положителен резултата се чака около 10-дневно закъснение, за да се отиде на лекар, който да потвърди бременност! по принцип не чакайте да минат 10 дни , за да си запишете час - може и по-рано, за да имате време и да не се чудите много, докато ви дойде датата при лекаря.
аз си пия фолиевата от миналата година, сепстември. по принцип е добре да се започне преди опитите за бебе. но след като е станало е задължителна. аз съм на Folacid за бъдещи майки.
днес съвсем за малко ми се догади, ама нищо не стана. повече ме притеснява запека, който ме мъчи от вчера. имам чувството, че приличам на плондир от това и се натравям по малко от задържането. ама това усещане съм го имала и друг път. хапвам сушени сливи и се надявам да мине бързо.

# 220
  • София
  • Мнения: 357
здравейте, момичета,
ама наистина страшно много сме се увеличили, направо вече не мога да запомня всички.
аз не бях влизала от петък и сега толкова много нови мами Simple Smile)) супер е!
да сме много здрави всичките и всичко да е наред в малките бебчовци!
Моят термин е на 09.12.2008

# 221
  • Мнения: 1 152
Аз ли съм с най-късен терми за сега?  Grinning

Искам да ми дадете линк, в който да има описани по г.с. какво е добре /задължително/  да се направи като изследвания, за да си знам предварително.   bouquet

# 222
  • София
  • Мнения: 2 671
Не можах да намеря някъде инфото синтезирано, но виж това: http://www.eurofootball.bg/downloads/Dnevnik_kalendar.pdf /аз още не съм го изчела подробно/ и тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237889.300 за БХС и ФМ

# 223
  • Мнения: 1 152
Да, знам за ФМ и БХС. Този дневник на Еврофутбол си го разпечатах Simple Smile

# 224
  • Мнения: 233
Да, знам за ФМ и БХС. Този дневник на Еврофутбол си го разпечатах Simple Smile
ами то това е най-важното, т.е. искането ти е излишно. ако имаш нещо друго конкретно предвид - кажи!

Общи условия

Активация на акаунт