Има ли мами чакащи Декември 2008 ?

  • 12 579
  • 268
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 45
Добре де, аз ако отида в Токуда на платен прием, и им предоставя талона за ЖК, ще стане ли работата?
Защото и моето талонче изтича около 11ти май, а часове за прием по ЗК няма ...

# 241
Ужас,такъв съм парцал Sick
Не мога да спя,не мога да мисля,не знам защо ми е често тъжно и съм уплашена.И на мен ми е лошо и какво ли още не...Sad
Какво ми е,защо ми е криво??няма причини

иде ми да ходя да си взема болничен и да не стана от леглото повече,ама няма...

# 242
  • Мнения: 329
На мен вече непоносио ми се гади. Незнам колко продължава това, но едва издържам.
Не, че се оплаквам. Знам, че мама не се става лесно, но това перманентно гадене е адско. Обаче ще оцелея  Grinning
Ако все пак някои знае нещо срещу постоянно гадене /без повръщане все още/, моля, да го сподели с мен. Ще му бъда изключително задължена.
Не мога да стигна до офиса, а имам толкова работа... Добре, че работя за себе си и мога да реорганизирам нещата.
Дотук с мрънкането.
Желая на всички спокойствие и добър тонус.
Всичко ще бъде наред със сладките ни бебоци.
Аз съм на лекар другия вторник и съще вече нямам търпение.
Усмихвайте се /дори да ви се гади/ и мислете позитивно.
Прегръщам ви!  Hug

# 243
  • Мнения: 45
wondergirl, някъде бях чела, че кракер или суха бисквита помага при гадене, препоръчват даже да се хапне още преди да си станала от леглото сутрин Simple Smile
Аз, честно казано, ако се насиля и хапна една-две хапки бисквита или препечен хляб, ми олеква, та може и да има нещо вярно. Опитай, при всички е различно, дано и при теб да има ефект Simple Smile

# 244
  • София
  • Мнения: 357
Leny, и аз като теб се чудя ако ида на платен прием могат ли да ми приключат направлението, ама не знам, може би трябва да се пита в Токуда

# 245
  • Мнения: 206
wondergirl - аз бях така от 5 г.с., разбирам те напълно, ще намериш начините, които теб ще те карат да се чувстваш по-добре, при мен помагаше и газираното, задължително хапвай по-често по малко, з-то остане ли празен стомахът гаденето се усеща по-силно, аз обикновенно след хапване трябваше да легна за 10-15 мин, за да не се срещна с погълнатото. Лекарят ми препоръча чаша топла вода сутрин на гладно преди всичко, но това не успях да го правя SickСтискам ти палци, дано премине по-бързо неразположението, при мен продължи до преди 3-4 дни Hugоще не мога да повярвам, че само вечер ми се гади PeaceВсичко ще мине, радвай се на бременността си  bouquet
И на всички ви желая, бъдете здрави и се пазете  bouquet

# 246
  • Мнения: 206
Нещо се случва със сайта, съжалявам за спама Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 233
мили декемврийки, тъй като имах малко свободно време се опитах да спретна една скромна темичка, която да е първото ни официално място в подфорума!
заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284824.new#new

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 326
Мила BIBI_SZ , изобщо не се тревожи относно пътуването. Аз вчера питах докторката и тя каза, че при една нормално протичаща бременността няма ограничения за храна, секс и пътувания  Laughing. Това ме успокои достатъчно. Честно казано от преди може би половин година съм изчела всичко що-годе из нета, което може да се случи и ми стана спокойно. Божа работа. Преди изобщо не си представях как ще раждам или как ще съм бременна, беше ме адски страх. Така, че горе главата и повече усмивки.
И на мен доста често взе да ме хваща нервата, предполагам че е от неспокойния сън и недоспиването.
Гади ми се единствено ако предния ден сме седяли до късно или сме били на задимена кръчма.
Поздрави на всички  Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 2 671
А моят термин се оказва през ноември.

Пожелавам на всички ви прекрасна, спокойна и успешна бременност!

# 250
  • Мнения: 616
Желая ти успех Rumya минавай и при нас, ако си за края на ноември нищо чудно и през декември да се случи  Hug  bouquet

# 251
  • София
  • Мнения: 357
Bubabo, мерси за подкрепата, надявам се всичко да е наред с пътуването и на двете ни. И аз говорих с 1 лекарка, която ми каза, че няма проблем при нормално протичаща бременност. Иначе и на мен ми за гади от задимена кръчма и от газовете на колите също, но чъм чела че на майката и се гади от това, което е вредно за бебето, така че това е явно защитна функция и е за добро Simple Smile
Rumya - няма значение ноември или декември ще си, важното е всичко да е наред, а може да пишеш и тук и при ноемврийките, то божа работа кога ще родиш Simple Smile

# 252
  • Мнения: 345
wondergirl, някъде бях чела, че кракер или суха бисквита помага при гадене, препоръчват даже да се хапне още преди да си станала от леглото сутрин Simple Smile
Аз, честно казано, ако се насиля и хапна една-две хапки бисквита или препечен хляб, ми олеква, та може и да има нещо вярно. Опитай, при всички е различно, дано и при теб да има ефект Simple Smile

 Peace Абсолютно вярно. При мен първият път имаше ефект. Мисля, че дийства безотказно   bouquet

# 253
  • Мнения: 152
И аз се зписах при д-р Евтимова в Токуда.Иначе и аз вече нещо не мога да спя добре,а за гаденето за сега е много слабо.

# 254
  • Мнения: 5
ima imano az vse oshte ne sam hodila  na pregledn  v petuk  imam zapisan 4as

Общи условия

Активация на акаунт