**Рождени дни празнуваме и заедно с АПРИЛчета лудуваме**

  • 13 186
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 228
Момичета, имената в темичката ни за срещата в Априлци вече са изтрити.

# 31
  • София
  • Мнения: 529
Честит Рожден Ден мили дечица!
Ванеса, Али, Борис, Стойчо     Ванеса, Али, Борис, Стойчо     Ванеса, Али, Борис, СтойчоМного късмет и жастие през целия ви живот!

Pepa_k, батко се представя достойно! Много мило ми стана и на мен, като прочетох каква ти е отмяна!  bouquet

Ние днес бяхме на басейн с Мия, но без кака й. Е такъв кеф... На края на плуването малкото овне  вече ме буташе да не й преча и да я пускам сама #Crazy

# 32
  • Мнения: 91
Добра вечер!
Отчета от консултацията е 10500 кг и 80 см. Илит, не се видяхме и съжалявам, че не си разменихме телефоните за да те предупредя, че няма да имам възможност да те изчакам. Ето и причината - споделих на Вангелова /педито/, че напипвам нещо на гърдичките на Бела. Тя също го установи, но ме успокои, че често се срещало при момиченцата Cry. Даде ми направление за детски ендокринолог. Веднага ми се сви нещо под лъжчката и да си призная честно доста се притесних. Днес мина срещата ни с детския ендокринолог. Нищо страшно няма, ако се появи такова нещо веднага след раждане значи детето чисти хормони от майката, ако в по-късен етап се изрази значи е функция на яйчниците, т.е. се произвежда макар и минимално количество естроген.  Следващият месец отново сме на преглед.
НА РОЖДЕННИЦИТЕ ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!

# 33
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
Обещавам последно занимаване с тази тема  Flutter Rolling Eyeshttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268211.msg6984603#msg6984603 да обърна само внимание на тези, които не я посещават често за развитието на нещата.

Лека и спокойна нощ

# 34
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Ние с бърборенето не сме много добри. По точно с думичките де, иначе си бърборим постоянно, но казваме само кака, баба, тата, мама, па-па /когато е гладна/ и Ииии-аааа /така прави магаренцето/. Другите животински звуци не иска да ги повтаря. Опитвах се да я уча да показва на колко години ще стане, но нямам особен успех. Като ми види пръста и ми прави боц  Joy Иначе показваме колко големи ще станем, къде ни е главичката и ушичките. Това са ни май уменията за сега. Иначе като и говоря всичко разбира и изпълнява това което и кажа.

pepa_k страхотен батко си имате. Браво на него.

# 35
  • Мнения: 872
  newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НА ПОРАСНАЛИТЕ Ванеса, Али, Борис и Стойчо !  newsm38  ДА СА ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И МНОГО ПОСЛУШНИ!
slance80 , и при Мира гърдичките са по-големи.Като я водихме на преглед при един познат педиатър,когато беше вдигнала Т и на него му направи впечатление,но не можа да прецени дали това е жлеза или мастна тъкан.Като я заведа на консултация при педи този месец ще искам и аз направление за ендокринолог.
 Бърборенето - Мира постоянно нещо си приказва.Речникът й се обогатява с все повече нови думи.От кокто е с детегледачката наблюдавам напредък в развитието й.Може би,защото жената постоянно се занимава с нея,учи я на разни игри и като се прибера от работа ми се хвалят с постижения  Laughing

# 36
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН НА ВАНЕСА, АЛИ, БОРИС И СТОЙЧО! nbirthday Да са много здрави и щастливи и много да радват мама и тати!

Отчет от вчерашната консултация - 11 кг, 80 см. Не сме от най-приказливите, бърбори негови си работи, показва колко голям ще порасне, дава целувки.

Браво за новата темичка!

# 37
  • Мнения: 6 444
Честито на днешните рожденици!  Hug Heart Eyes Hug

Момичета,само да ви кажа,че горичката на питбулчето вече работи,но няма нито едно листенце  Confused Rolling Eyes Close
Хайде на залесяването! Hug

# 38
  • Попово
  • Мнения: 687
е какъв е този ужас с тези горички  Twisted Evil има бнещо гнило ми се струва  #Cussing out
полани-214 листета, енго_форест- 311, питбулчето- 2
наш тати заминава във вторник сутринта и сега стягаме едни багажи, изобщо не ми е до рожденния ден на Тошката...
слънце 80- специални  Hug на Бела Белинда. радвам се за вас че не е нещо сериозно Heart Eyes
пепа_к- браво на вашия батко Hug нашичкия редовно се заема с тази задачка след обед  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 9 135
Пате, страхотно свежа темичка   bouquet .
Честито на всички празнуващи  Tada .
Момичета, кажете от къде поръчвахте торти, че трябва да почвам да избирам в скоро време  newsm78.
Пепена, като ти гледам тикерчето за бебчето и ми става толкова мило- чак ми се приисква още едно бебе  Crazy (само да не ме чуе мъжа ми), въпреки, че за сега съм решила да изчакам поне 2-3 години. Ти как си?
Много неприятно за горичката. Толкова се беше раззеленила. Ама нищо. Сговорна априлска дружина, нова горичка засажда  Laughing .

# 40
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БОБИ на Sve dim!!! С гордост да си носи името!


Вики днес става на 6 г. Ето една виртуална почерпка от нас:



Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 10:34 от lina6.3

# 41
  • Мнения: 331
ох айде верно няква среща ,защото аз вече умирам от скука да кръстосвам улиците сама.....


Имен ден? Какъв ден е днес? Да са живи и здрави в такъв случай всички празнуващи!!!!

# 42
  • Мнения: 228
Днес е някакъв Свети великомъченик Боян. Ние не сме много по църковните дела в нашето семейство, ама нали си е повод да се почерпим, защо не?

Та, черпя Ви за Именния ден на Боян:



Горкия Боян, не е случил на майка: днес ще дописвам последните данъчни декларации, че крайния срок е в понеделник и няма да мога да му организирам празник, ама няма как... като съм се хванала на хорото с тази гадна счетоводна работа, трябва да го играя.
Днес бяхме на консултация: 11 500 гр, 76 см (сантиметрите едва ли са верни, защото това шило не спря на едно място). Юначето е здраво, зъбите са на път.

Честит рожден ден на Вики на Лина! На един достоен батко желая здраве, игри и послушна сестричка!

# 43
  • Мнения: 1
Светле, честит ти именник! Да ти е жив и здрав и много да те радва!

Лина, честит 6-ти рожден ден на баткото! Още малко и ученик ще си имате!

Отивам да садя листенца по горичките!

# 44
  • Мнения: 350
Честит именник и 11-месечник Боян! Да е свято името ти, а ти винаги да си здрав и весел!
Честит празник и на Вики!

Днес май нямаме годинясници! Това е нова дума измислена от свекъра ми, който каза, че Томи след 2 дни щял да годинясва  Joy /поне аз не съм я чувала/

Общи условия

Активация на акаунт