**Рождени дни празнуваме и заедно с АПРИЛчета лудуваме**

  • 13 192
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 990
ЧЕСТИТ ИМЕНИК НА Sve_! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА УСМИХНАТ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКИЯ БАТКО ВИКИ! МНОГО РАДОСТИ И МАЛКО ПАКОСТИ!
17 станаха листенцата на Питбулчето! И какво ли е станало? Larsen?

# 46
  • Мнения: 221
Лина,честит ви рожденик! Heart Eyes
Светле,да си носите името със здраве!Много целувки на именика! Heart Eyes
Горичката на питбулчето е нова,за съжаление старата сайта ни я "отсече" Tired
www.  hrastalak.  com  /pitbullcheto/.това е адреса без интервалите.Да запрятаме ръкави и да им покажем с кого си имат работа... Laughing
Най-странното е,че досега целият профил не се отваряше и не откриваше този потребител,а като направихме нова гора,веднага се отвори стария профил,само че с ошушкана горичка,всичко друго си беше на мястото. #2gunfire
Да почерпя и аз за здравето на моя татко и брат ми,които днес празнуват рождените си дни.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 14:01 от larsen

# 47
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добър ден!!
Честит имен ден на Бобчо и 11-та месечинкаSimple Smile
Преди малко се върнахме от консултация.Размери:80см и 12.300кг:)
Всичко ни е ОК
Ради,лекарката пита дали рязането на юздичката е по Здр.каса...при вас как беше?Явно досега не е издавала направления,но се чудеше дали може!
Лек и усмихнат ден, от нас  bouquet

# 48
  • Мнения: 11 032
Честито на всички именници и рожденници днес!   bouquet

Листенце 25 в горичката на pitbulcheto е от нас Peace Потребител polani не мога да открия.

Днес на Рая й проби втория зъб - горен десен. За първия си рожден ден ще е като зайче,  с 2 горни зъба. Laughing

# 49
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Larsen,
от Кико имате Моята Горичка С 27 листенца Wink

# 50
  • Мнения: 317
28 е от нас! И моля някой да даде адреса на другата горичка, че съм го затрила Praynig А енго_форест на кого е Thinking?

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТИ ВИКТОР!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БОЯН!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОДАТА НА larsen! (голямо съвпадение си имате)

# 51
  • Мнения: 350
Христинка, мисля, че д-р Пенчева не работи с касата, но все пак провери.Ние платихме 40 лв., контролния преглед беше безплатен.

Момичета я казвайте откъде ги изнамирате тези слюноотделящи почерпки.Дайте, някой линк, че аз не успях да се справя.

# 52
Zdraveite na vsi4ki. Az i moiat sin Venci sme novi v tozi forum. Iskame da chestitim rojdennite dni na vsi4ki de4ica rodeni dnes. Badete mnogo poslu6ni, veseli i zdravi.   Hug balloon newsm76

# 53
  • Мнения: 317
dmilinkova, добре дошла при нас! welcome
Напиши нещо повече за теб и Венци, за да те включат момичетата на първа страничка. И ако е възможно пиши на кирилица.

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Благодаря Ради!
какво ще я занимавам с глупости педка,направо ще запишем час и готово!!

# 55
ОК
Аз съм Дияна, а синът ми е Венцислав и е роден на 18.04.2007г. Той е направо невероятен Grinning. Сега прохожда и според другите мами се справя много добре. Научи се да пада перфектно  Joy
Малко е злояд, малко е инат, но какво да го правиш - овен.

# 56
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ! ДА Е ЗДРАВ,ЩАСТЛИВ И МНОГО ПОСЛУШЕН   bouquet
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БОЯН!СЪС ЗДРАВЕ ДА НОСИ ИМЕТО СИ   bouquet
larsen,ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖДЕНИЦИТЕ И ДОБРОТО ДА НЕ ГИ ПРОПУСКА  newsm59
Ей,тия с горичка.ком са големи мошеници,как можаха да отсекат горичката на питбулчето  #Cussing out Но ние сме упорити и пак ще я засадим.От мен днес е листенце 26. А как беше другият сайт с другата горичка,че нещо съм го загубила?

# 57
  • Мнения: 308
Здравейте!Много се радваме с Поли, че пак можем да залесяваме питбулчето.Всяка сутрин проверява своята горичка,а после все ме пита -а храсталака?Та сега пак садим и там листенца.Нашата горичка е в друг сайт www.gorata .net/f.php?=polani                                Нашето овенче Ивчо е в отбора на беззъбите и страхливите/не смее да ходи сам, все се държи за някой или нещо/.Иначе, като типичен представител на мъжката част от човечеството ,все с коли се занимава и постоянно бръмчи.Носи на кака си обувките и и вика-буй.И накрая-честито на всички празнуващи днес! Hug

# 58
  • Мнения: 1 925
37-мо листенце от нас  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 2 482
ЧРД на рождениците! Да са живи и здрави, много усмихнати и късметлии!

Све, честит ти имен ден на детенце!  Heart Eyes Това име ни е на сърце, щото от доста време мечтаем да се местим в лъскава Бояна. Joy Ама ще видим де... като станем милионери. hahaha Whistling

Много се радвам, че горичката пак работи, аз залесявам редовно две горички, на питбулчето /до преди да я затрият/ и полани. Нещо съм изпуснала тертата коя е. Rolling Eyes

Слънце, не се тревожи, пак ще се засечем, пък и идва лятоооо. Sunglasses

Отчет не мога да дам, защото тоя път Калината пищя безумно. Изобщо не успяхме да я премерим. Вкопчи се в мен, ронейки сълзи и плачейки безутешно, щеше да събори кантара, страшно беше. И на см май не е пораснала. Та по статистически изчислени данни май е 74 см и около 8400 гр. Rolling Eyes

Говоренето хич не го умее. Смислено казва ам-мам, когато е гладна, па-па за почти всички животни, бу за всичко, що е на колела и ъ, когато сочи нещо. И цъка с език за конче, часовник и нокторезачка /последното нямам идея по каква логика/. Joy Имитира ръмжене, хъркане и кашляне. Преди няколко дни казваше та-та, когато я карам да каже тати, но вече не иска. А и щом не го използва, за да нарича баща си така, за мен не е осъзнато изговаряне на думичка. Обаче съвсем осъзнато върти глава за отрицание, не само когато не иска нещо, но и когато нещо не й харесва. Например като я доближа до кошарата й и знае, че следва пускане вътре, почва да ме гледа в очите и да върти много настоятелно глава. И разбира абсолютно всичко, свързано с ежедневието. Имитира ме буквално във всяко действие.

И нещо за Патето и всяка друга, която се хване да прави темичка. Когато аз правих тема се опитах да качвам правените снимки в сайта ни от бременеенето, но нещо не ставаше. Затова направих блог за тая цел. Може да го използваме за снимки и за други неща.
Ето адресът на галерията http://aprilki2007.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&GDirId=bf05c484 … 20de5dcb0f653558d
А май ей оттук се влиза http://glog.dir.bg/newui/
Юзърнейм aprilki2007 Паролата е aprilki

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 21:44 от Илит

Общи условия

Активация на акаунт