Какво да правя със сватбения букет?

  • 25 916
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Остави си го за спомен защо да го хвърляш  newsm78
Да това си остава за спомен моя си седи.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ми на мен никой не ми беше казал какво се прави, пък и аз не се сетих да питам... Rolling Eyes Седя 1 седмица във ваза и после айде в коша.  Embarassed

Моят букет беше от онези падащите, цветята са набучени в нещо като пластмасов микрофон с гъба, напоена с вода. Как ли се суши това чудо и наистина къде ще го съхраниш после, в някоя кутия да мухлясва... newsm78

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 369
Букета ми беше също от естествени цветя и го хвърлих на сватбата,за да го хване някоя мома и да се ожени. WinkЧувала съм,че не е хубаво да се носи в къщи,но това разбира се може би е суеверие и не всеки го спазва.Според мен можеш да го хвърлиш в течаща вода и да си намислиш нещо-може и да се сбъдне! Wink

# 18
  • Мнения: 636
Живи и здрави да сте , момичета Hug
И аз сечудя какво да го правя моя-на хербарий се превърнал завалията. Седи си в една торба. Сигурно е заприличал на меродия Laughing
При първа възможност ще иде у рЯката Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 553
Аз моя го хвърлих в течаща вода на река.

# 20
  • Мнения: 408
ами още ми седи във вазата и питам,защото почна де се рони и падат боклуци.Иначе е на секцията отгоре в една ваза!

# 21
  • Мнения: 409
Хвърлихме букета в една река ...  и прегърнати със съпруга ми го гледахме как го отнася водата. На ум си пожелахме да ни върви по вода Heart Eyes

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз пък моят букет все още си го пазя- вече 7 години и половина.

# 23
  • Мнения: 2 131
Аз моя го хвърлих на неомъжените жени, които бяха на сватбата ми. В една книга обаче си запазих малките оранжеви розички, които бяха в косата ми. Истински розички, де, не изкуствени  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 386
И моят беше като на Катерина. Пазих го, после организирахме заминаването за чужбина и покрай разнасянето на багажи по градовете го разходих веднъж до морето, а забравих да го хвърля..
Не знам какво стана с него накрая, не помня. Embarassed Но си пазя огромен букет, донесен по куриер от Чехия в сватбения ни ден, той поне влизаше в кутия за ботуши. (букета, не куриера) Laughing

# 25
....Поверието е да върви на младото семейство, като по вода. Ето така направих и аз  Peace........... не , че много ми провървя и не се разведох  Joy
Joy Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 426
Най-хубаво е май в река да го хвърлиш Simple Smile


и аз така знам макар че моя още го пазя

# 27
  • Лондон
  • Мнения: 403
Вие контейнер за смет нямате ли?

Какви глупави суеверия?Моя съседка хвана букета на една сватба преди години .Още си е мома.

# 28
Здравейте!На сватбата ни бях с букет от естествени цветя(бели рози).Мина повече от година вече и букета е доста изсъхнал,а не знам какво  да го правя Thinking.Чувала съм че се хвърля в течаща река или нещо такова.Вие какво направихте с букета си от естествени цветя?
Благодаря предварилетно!
  И моя беше  от ест. лилиуми и аз го хвърлих на  кандидат младоженките.Кво да  го мисля Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2
Моят букет седя повече от три години във ваза отгоре на секцията и едва след това се наканих да го хвърля в река.

Общи условия

Активация на акаунт