Какво да правя със сватбения букет?

  • 25 960
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
Моят букет, както и букети, които ни подариха бяха във вази известно време у дома, след което постепенно ги изхвърлих. Сниман е, така че не ми липсва.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз съм го чувала това с реката. newsm78

# 32
  • Мнения: 1 179
Снимай го за спомен,щом толкова ще ти липсва и го хвърли в някоя река.За да ти върви по вода.И гледай напред в бъдещето.Не живей само със спомени.Колкото и да е хубав букета ти той е в миналото...

# 33
  • Мнения: 946
Моя беше и още е де ,изкуствен.Дали да го пазя или важи  това само за естествените?

# 34
  • Мнения: 506
Пазя си го в една витрина в къщи.Увехнал е (все пак е на 7 години вече),но е запазен и не е помръднал оттогава.

# 35
  • Мнения: 409
Моя беше и още е де ,изкуствен.Дали да го пазя или важи  това само за естествените?

Аз бих го пазила!На братята ми жените им бяха с изкуствени и си ги пазят,ама естествения не върви да капе по килима с исъхнали пръчици.

# 36
  • Мнения: 509
Аз пък това за реката не го знаех.Моят още си го пазя.

# 37
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Моят замина в кофата...беше с гъба, изсуших го след сватбата и като поседя известно време хербаризиран замина на боклука. Дори съжалих, че изобщо съм се занимавала да го суша с цел да го запазя. Иначе беше доста тежичкък за хвърляне, затова на сватбата си хвърлях друг.

# 38
  • София
  • Мнения: 443
Каквото с всички останали букети.
Живот и здраве да има все по-хубави   bouquet

# 39
  • Мнения: 334
Моят букет го изсуших, после му взех голяма стъклена купа и е аранжирав вътре - купата е огромна чаша за коняк все едно и букетът е аранжиран с цветна креп хартия, стана много хубав интериорен акцент. И си го пазя така - вече 3 години

# 40
  • Мнения: 4 380
Не ги пазете изсъхнали, момичета! Изсъхнали цветя или растения носят лоша енергия за дома по фън шуй. Отървавайте се без жалост веднага щом увехне! Пазете спомени, не вещи, при това ненужни!

# 41
  • Мнения: 3 034
хвърлих го на момите на сватбата  Laughing мисля, че това е най-рационалното му предназначение  hahaha

# 42
  • Мнения: 765
Имах два букета и двата са изхвърлени отдавна. Единият беше украсен с миди, рапани и  перли - тях ги пазя. Само изсъхнали цветя ми липсват у нас.

# 43
  • Видин
  • Мнения: 168
Добре ,а аз която хванах букет на сватбата какво да го правя Thinking
Забравила съм го в една ваза и сега като се замисля минало е година ,а той си седи така ooooh!
....не съм се омъжила...съвсем е втасох

# 44
  • Мнения: 101
Добре ,а аз която хванах букет на сватбата какво да го правя Thinking
Забравила съм го в една ваза и сега като се замисля минало е година ,а той си седи така ooooh!
....не съм се омъжила...съвсем е втасох
ами аз за този случай знам, че се пази 1 година и се хвърля в река... аз на сестра ми на сватбата хванах букета, ама седя 2-3 години у нас докато някой ни каза, че трябвало да го хвърля в течаща вода... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт