ФЕВРУАРчето сьс весели очички, гука, пее ... и ни радва всички!!!

  • 14 437
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 29
Роден е на 15 февруари.  Laughing

# 211
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
 Нека да напиша и аз нещо, докато не се е събудило детето.
И моето мнение е, че се получи отвратителна караница в следствие на различни мнения. Струва ли си? За мен това е абсолютно безсмислено.
Не ми се иска да ни напускате момичета, особено заради такива глупости. Алинка, не знам къде отиваш, че се оттегляш от тук, но си ни обещала колаЖ.  Crossing Arms
А и от темата ни, много са малко хората, които се познават в действителност, че да си пречат ваксинирани и неваксинирани.  Wink
И си мислех, че повече ще се зарадвате на смешната снимка на Емо.  Thinking Crossing Arms Whistling

sashy81, здравей и добре дошла при нас. Аз тъкмо си мислех да те питам кога е родено синчето ти /малкото Wink/, но ти вече си написала.

# 212
  • Мнения: 703
Добре дошла и от мен,Саши!Наистина,дечицата са ти страхотни!Да са ти
живи и здрави!

Дес,Алекс,а аз пък напук на това криво време излязох на обяд с двете деца,сега още спинкат-едното в леглото,а другото в количката.Ако не излезнем,ще изкукуригаме вкъщи!Даже ако не вали,като станат,пак ще излезнем замалко.Няма начин,с моето палаво момче,ако не го изведем да си изразходва малко енергията,съвсем ще ни подлуди!

Роси,браво за пореден път на Боби-не е важна победата,важното е да е доволен от себе си!

Дездемонка,голям сладур е Емо!Верно все едно свири с пръсти и уста!

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 023
sashy81 здравей и от мен.Аз те знам горе долу от Варненската темичка(влизам да прочитам от време на време).Ние тук си имаме малко спорове,но не се притеснявай скоро ще отминат и ще бъдат забравени Mr. Green.Надявам се като се оправи времето Варненки да си организираме една срещичка(и без това станахме доста).

# 214
  • Мнения: 8
здарейте!Моля ви за съвет!Нашето дупе е много за4ервено,явно не е подсе4ено а и ние явно си имаме някаква губи4на инфекци.Питах ДЖПИТО а тя ми каза да го мия с  разтвор на калиев перманганат.4етох 4е още някои се оплаква6е от такава инфекция,но не се сещам кои е,а и бебето много реве и нямам възможност да 4ета назад.Моля ви дайте инфо с какжо сте мазали ,и кое е най ефикасно.Пробвах Baby Tan,Бо4ко,специален крем против подси4ане но нищо не помага.Благодаря предварително!

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 023
здарейте!Моля ви за съвет!Нашето дупе е много за4ервено,явно не е подсе4ено а и ние явно си имаме някаква губи4на инфекци.Питах ДЖПИТО а тя ми каза да го мия с  разтвор на калиев перманганат.4етох 4е още някои се оплаква6е от такава инфекция,но не се сещам кои е,а и бебето много реве и нямам възможност да 4ета назад.Моля ви дайте инфо с какжо сте мазали ,и кое е най ефикасно.Пробвах Baby Tan,Бо4ко,специален крем против подси4ане но нищо не помага.Благодаря предварително!
Нашата педиатърка ми изписа един крем ако ни се подсече дупето,казва се Excipial,но аз не съм го пробвала.Някой беше писал в темата за него и каза че е много доволен.

# 216
  • Мнения: 70
Аз не съм от най-активните, но винаги съм намерила подкрепа и помощ тук и като съм имала знания и опит съм ги споделяла.Сигурно помните колко пъти са влизали гости при нас, които са ни хвалили, и може би завиждали колко сме задружни, интересни и полезни.Според мен всичко се дължи на натрупаната умора у нас, безсънието и неуравновесените хормони. Мисля, че всяка от нас е полезна(в по-малка или в по-голяма степен) за всички други и обратното разбира се, всяка от нас повече или по-малко е спечелила от присъствието си тук. Така че моля ви нека да сме си все така заедно и сплотени.
Аз също имам от няколко дни бяло течение, а не ми идвал цикъла все още, все пак кърмя и аз се чудех нормално ли е да имам течение вече.Ходих на доктории ми казаха, че нямам гъбички(а толкова много антибиотици приех около раждането Sad), е не са ми правили изследвани, но ми се ще да им се доверя.
Чао засега и всички да са налиния

# 217
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
жаси и __ZLATO__ мерси.
Голдънче, не свири, все още.  Laughing
Варненки, хайде наистина да се организираме, като се пооправи времето да направим една обиколка из Морската.

# 218
  • Мнения: 1 671
sashy81, добре дошла!   bouquet Страхотни дечица, а големият батко е много гальовен (моят дребчо също умира да гушка сестра си).
Дездемонка, снимката наистина е страхотна, все едно свири с уста  Laughing!
Роси, поздрави на малкият шахматист! Утре сигурно е неговият ден!
Аз също днес бях около 2 часа на разходка и освен това приключих най-накрая с прозорците. Сега остава да навия Митко да ми оправи корнизите и да си закача новите пердета  Grinning. Дано да го направи до събота, че мисля да поканя родителите ни на обяд и искам да им покажа новите си придобивки. В неделя следобед пък у дома ще имам гости (ако времето не се е оправило и не излезнем в някое заведение наблизо на открито) и не ми се иска къщата да седи така неуютна.
Подсеченото дупе съм оправяла с Дефламол, но не е било гъбична инфекция.Яна, дано детенцето да се оправи скоро.
Алекс, моят корем също почти не е мръднал от едно положение, когато се прибра в първите дни. Възлагам големи надежди на кърменето, коремните преси и дългите разходки, но засега надеждите си остават напразни. А иначе и при мен миналият път имам чувството, че коремът ми се лепна за гърба още на родилната маса, аз си мисля, че е така заради второто раждане.
Килограми също имам да свалям - още 4 кг, които си влача откакто съм родила и предполагам ще е така докато угоявам Маги. Поне Митко е на мнение, че така закръглена хич не ми е зле, но на мен ми тежи. За утешение поне сега отивам да се изкъпя и да си направя маникюр и педикюр.
 

# 219
  • Мнения: 0
Здравейте мацки!
Добре дошла на Саши !Много хубави дечица!
Роси  аз постоянно стискам палци на твоя хубавец, дано утре да му е ден и да победи.Въпреки, че не е важна победата , а участието.Как е в Смолян , успяваш ли да релаксираш?
Дези , страхотна е снимката на Мони , голям е сладкишко.
За Морската  гласувам с 2 ръце.Ние ходихме няколко пъти вече, ама то докато  стигнем и намерим място за паркиране и дошло време за другото хранене.Хайде да се стопля, че в тоя студ как да се съблека навън да кърмя newsm78.
За килограмите , аз съм почти в норма още 1,2 кг.само, ама не се терзая , то голямо тъпчене  покрай кърменето, аз ям повече откогато бях бременна, въпреки че никога не съм се ограничавала и съм си яла от всичко на корем.
И на мен ми се ще да си изчистя прозорците , но в този дъжд как да стане, пак ще се зацапат, ще изчакам да се затопли./Измислям си причина, че май ме помързява малко. #Crazy Embarassed/
Ей, момичета , кажете как ставаше качването на снимки да сложа малко на Габи.

# 220
  • Мнения: 29
За срещата, няма проблем, вече се специализирах в разпознаване на мами по описания от форума! Hug
dar77 , абсолютно нормално е да имаш течение, каза ми го моят доктор, така че- спокойно! Simple Smile
 yana-varna , освен мехлемите, пробвай да смениш памперсите- да не са напоени с масла, като Памперс и Хъджис, и да не са ароматизирани. Либеро са чудесни, пък има и други марки, дето са сухи. Ние имахме този проблем и като смених памперсите, се оправи!
Дездемонка, голям сладур е сина ти! Joy

# 221
  • Мнения: 29
taninana , първо трябва да ги публикуваш в интернет- в някой от сайтовете за снимки. След това щракаш върху снимката с десен бутон и избираш опцията- отвори линк /може и да е на английски/, като се отвори, копираш линка и го пействаш във отговора ти. Дано да си разбрала, ако не, след малко ще обясня пак!

# 222
  • Мнения: 13
Момичета, а по какво се познава когато е подсечено дупето, има ли гъбична инфекция или няма?
Предния път като се подсече, педката направо ни изписа противогъбичков крем. Добре че не го давах, оправи се и с крема на СебаМед. Сега обаче май се влошава положението, а и след антибиотиците миналата седмица шанса този път да са гъбички е доста по-голям  Thinking

# 223
  • Мнения: 29
merany , трябва непременно да отидеш пак на лекар! Обикновеното подсичане, при недобро или непълно лекуване, може да причини сериозна инфекция, която може да няма нищо общо с гъбичките, но е опасна и обикновено се третира с антибиотици. Не казвам, че това е станало, не се плаши, обаче иди на лекар.

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
yana-varna, моето бебе е с гъбички по дупето в следствие на изпития от мен антибиотик. Мажа я с Дактарин, но са много упорити, вече 3-та опаковка ползвам, изчистват се но онзи ден като я водих при лекарката ми каза да я мажа още седмица поне. Преди да разбера че са гъбички мислех, че и е подсечено дупето и я клепах с какво ли не и само и ги раздразвах още повече.
Връщам се да ви чета.

Общи условия

Активация на акаунт