ФЕВРУАРчето сьс весели очички, гука, пее ... и ни радва всички!!!

  • 14 427
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 387
Момичета  Hug  bouquet  както винаги сте супер -готови да помогнете за каквото и да е ,благодаря много..........вече не се притеснявам толкова  Heart Eyes Peace
Да ви покажа днес каква фотосесия им направих на моите сладурки ...
http://images25.snimka.bg/005513626.jpg
http://images25.snimka.bg/005513680.jpg

АЛИНА късно ли е да сложа снимка за колажа ...ако ще го правиш де... Praynig Hug  bouquet
СПОКОЙНА НОЩ и МНОГО ЛЮБОВ... Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 00:40 от бубето 29

# 241
  • Мнения: 1 725
Благодаря ти, Евелина, за бързия и подробен отговор. Аз не съм успяла да разпозная каквито и да е симптоми, течението ми варира донякъде през месеца, но не и толкова отчетливо и постоянно, за да засека достатъчно малък интервал от време. Може би не съм била достатъчно наблюдателна. Като бях на преглед (обикновен, не ехограф), когато решихме да правим вече дете, лекарят като ме прегледа ми каза да бързам да се прибирам и да действаме, че в момента съм била в овулация. Беше 11-я ми ден, но след това ми казаха, че няма гаранция при такъв обикновен преглед.
Ох, отивам да успокоявам ревличката си. Хайде лека!

# 242
  • Мнения: 4 242
Разкошни снимки Бубе! Heart Eyes
Валерия и твоите са чудесни!
Дез много се смях и на свирката и на баничките Joy
Саши добре дошла!
Дес и Жаси, помагат топли душове и компреси с напоен в топла вода памперс например. Масажи с опакото на дланта, но не и под мишниците за където обяснявате че е болката, под мишниците има много лимфи и е опасно каквото и да е бърникане и мачкане там. Масажа се прави поглаждайки с опакото на дланта, без да се мачка нищо никъде! Лецитин по 1200мг, по 3-4 на ден докато отшуми проблема. Намачкани или разточени листа от прясно зеле (за да си пуснат сока), се налагат на болното място, без да покриват зърното и се сменят на няколко часа, като поувехнат (слагат се докато отшуми и само на болното място, защото намаляват кърмата). Много почивка и най вече спокойствие! Често кърмене, защото запушванията бебетата ги оправят най бързо и лесно! Жаси може да си спала по корем или някак да си притиснала гърдата и от там да е дошло.

# 243
  • Мнения: 15
Добро утро!
Добре дошла на Саши!Много са хубави дечицата ти!
Жаси и Дес 26 - бързо оздравявяне!
Бубенце - много красиви са кукличките!А снимките повече от страхотни,направо чудесн Simple Smile .
Приятен и успешен ден на всички!!!

# 244
  • Мнения: 105
Добро утро милички Hug
Бубе - невероятни снимки бе душко, smile3501 ами те са направо за корица на списание Heart Eyes ама то моделите като са ти толкова чаровни, как да не направиш хубави снимки newsm03
Дездемонка - в кое списание?....кой брой..?.ама как може да не се похвалиш досега... newsm53 кажете и на нас и ние да имсе порадваме на снимчиците...
Евелинка - получих съобщението ти, но ще се възползвам от поканата и тел. сигурно другата седмица, защото сега времето много бързо се скапа,  umbrella даже се опита да завали...а не ми се иска тъкмо да се срещнем и да тичаме обратно по колите, нали трябва да  blahblah Wink
Жаси и Дес26 - как е положението при вас днес, оправяте ли се...?
Аз да ви се оплача, прихванах от възпалените очички на Габи и сега дяснато ми око е като бушонирано Sadсълзи, има секрет...абе гадна работа...Нейното се оправи с кърма, но незнам за мен дали няма да трябват някакви капки.... newsm78
Лек ден на всички!

# 245
  • Мнения: 85
Варнааа аз излизам. Ще обикалям в морската до 2-3часа ако се задържи топло.
Хайде марш на разходка  Laughing

# 246
  • Мнения: 668
Добро утро на всички!

Бубе - куклите са страхотни, а и фона е подходящо подбран - наистина са за списание!  Grinning
Валерия - дано голямата кака вече да се оттърве от неприятностите.  Praynig Знам какво е, защото моята, нищо че е на 3г 8м има напоследък такъв период - онзи ден се изгоря, прещипа си ръката на вратата докато излизаше (как го направи незнам!), снощи докато се катереше по леглото падна нагръб и си удари главата, добре че беше кукуригото то пое основната сила на удара и дупето разбира се.... Та се чудя кога ли вече ще започне да си вади поуки от инцидентите.
Болничките Дес, Жаси - как върви при вас, оправят ли се нещата с гърдите?

Аз мога да се оплача само, онзи ден явно жестоко съм настинала и в гърба съм като робокоп. Въртя се от кръста наляво и надясно, защото като си въртя главата от врата ме боли. А лявата плешка ми е ужас, мускулите около нея зверски болят, не мога да се изкашлям, изкихам и тн без болка. Не мога и да се засмея даже. Да не говорим че като вдигам или слагам детето в кошчето е пак същата работа. И на спането ми пречи. Сега половинката ме маже с Фастум гел, и мааалко от малко ме поотпусна, но снощи бях направо зле. Като за "късмет" Алекс е неспокойна тези дни, и онази вечер и снощи доста плака преди и след баня. Давам цица - не я иска, гушкам я по коремче, по гръбче, правичка - не, потрае минута две и пак ревне. Снощи докато се къпахме беше тиха, като се облякохме почна вече да мрънка и реших да я нахраня и да си легне - да ама не! То не беше рев, то не беше чудо, дърпа се от гърдата и това е. Накрая й дадох залъгалката и взе че се успокои с нея и заспа. Стана час след това и тогава се навечеря. През нощта ме вдигна в обичайните часове за храна в 3 и в 5, обаче цокваше максимум за 5 минути и се успиваше. От това съответно лявата ми гърда беше бомба, колко е цокнала от нея незнам, но доизцедих 80мл. Та така си я караме ние - весело отвсякъде!
Гледам времето е облачно и ще вали сигурно, та няма да има разходка с количката. Довечера може да отида на гости на бабите, ама с колата.
Гушкам ви силно и до после. Който има възможност да се разхожда и приятен ден.  Hug

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 31
Добро утро!
Приятен и слънчев ден ви желая. sun

# 248
  • Мнения: 144
 Добро утро !
Бубе - страхотни снимки на малките принцески.Направо ти се чудя покрай многото грижи за трите деца как намираш време за фотосесии. Поздравления !!!.
 За подсечените дупета - ако има ситни пъпчици с бял връх става въпрос за бактериална инфекция. В такъв случай , може да се тушират с клечка за уши напоена в Пиоктанин 1 % , съвсем леко се докосва само върха на пъпчиците . Това се прави веднъж дневно и за около три - четири дни се оправят. Ако кожата е много зачервена и стои като обелена , значи има и гъбична инфекция , може да се третира с Клотримазол крем - 2-3 пъти дневно. Намазва се с този крем , изчаква се да попие малко и отгоре се намазва с крем против подсичане - няма значение каква марка е , важното е да е по-плътен , за да образува филм по повърхността на кожата. В никакъв случай не слагайте кортизони върху гъбички , защото те се хранят с тях, пък и са вредни за бебето . Съветите са от педиатър , а и от личен опит. Надявам се да съм била полезна.  Peace
 Моята Михаела нощес беше много неспокойна , не е спала почти през цялата нощ , много рева и със сукането голяма борба беше. Сукне малко и започва да реве , направо ми се скъса сърцето . Сега сутринта е по-спокойна , поне сука както трябва и сега я дебна да заспи , за да поспя и аз малко.
 Лек и спокоен ден на всички ! Hug
 

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 14:26 от Yolinka

# 249
  • Мнения: 105
Момичета, хрумнаха ми 2 нови заглавия за темички....ако ви харесат - изполвайте ги. Flutter

"Февруарското човече, иска на разходки вече."

"Февруарско малко бебче - сладко се усмихва вече."

# 250
  • Варна
  • Мнения: 691
момичета като сложа дъщеря ми да спи на една страна все я намирам по гръбче-тя сама се обръща и се получава така че през повечето време спи по гръб-проблем ли е това за бебе на 1 мес и 2 сед?

# 251
  • Мнения: 387
Добро утро на всички   newsm51   Ние правим  днес 2 месеца и ще ви почерпим виртуално 
       

МИЛАГРОС не мисля че е проблем спането по гръб -моите спят така отдавна Peace
Благодаря ви за комплиментите на всички ви ,много сте милички  .. smile3525 newsm03 smile3525
пави04 -аз не  съм давала въобще нищо за жълтеницата и ние сме съвсем леко жълти още ,докито не ми е  казал нищо специално да и давам   bouquet Минава  от самосебеси ...като при нас  Peace

Ето и моето предложение за заглавие -
Февруарски мамчета добри,да си останем задружни както преди !!!

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 12:44 от бубето 29

# 252
  • Мнения: 156
taninana какво става с вашата жълтеница.Ние още сме с жълтеница и сме на 48дни ,УФ .....така ми е притеснено. От вчера започнах да давам глюкоза 10%, но Симона не иска да я пие Sad чувствам се толкова безпомощна

бубето 29, много ти са сладки щерките

# 253
  • Варна
  • Мнения: 691
тя и в шезлонга заспива по гръб през деня и се получава така че почти цял ден е по гръб

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 023
тя и в шезлонга заспива по гръб през деня и се получава така че почти цял ден е по гръб
Моето бебче си спи по гръб от както сме се прибрали от болницата,това значи от 7 ден.

Общи условия

Активация на акаунт