Търся донор

  • 2 033
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Здравей Джена  аз също съм от Варна  и на кратко ще ти разкажа моята одисея на 40 год. съм и съм правила два опита инвитро които започват добре узряват достатъчно яйцеклетки оплождат се всички  инплантират  ги  но не могат да се закрепят  .Първият път станах донор на някаква жена която дори не и зная името дано тя да е имала късмет . Бих станала и на теб ако  е рекъл господ всичко да протече нормало.Трябва да се срещнем и да уточним нещата . Ще се радвам да получа отговор . Party

# 16
Здравей  ас също съм от Варна и имам същия проблем търся донорска яйцеклетка, ще се радвам ако си споделяме информация за проблема . има много двойки които нямат финансова възможност за инвитро и  биха дарили яйцеклетки , също така има достатъчно момичета които,  финансово са зле и също биха станали донури , опитвам се да разбера по какъв начин можем да ги намерим . Ти при кой лекар се ликуваш ? доколкото знам във Варна няма такава програма за донурски яйцеклетки . във хотел. Аква на 11 юни ще има форум на фондация ИСКАМ БЕБЕ смятам да присъствам и да задам доста въпроси по този проблем. 18 час. е срещата ако имаш възможност го посети .

Общи условия

Активация на акаунт