Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 13

  • 11 634
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
Привет!
Анту, страхотно заглавие   bouquet!
Били хлапето, мерси за кафенцето и браво на малката бърборанка  Laughing.
Сузи и аз сега съм на вълна гърне и махане на памперса. Ние проблеми с гърнето нямаме, защото си върши работата там от 10-месечен, ама нищо не ми казва все още и го дебна да го изпишквам. Има дни, в които имаме страхотен напредък, без нито едно напишкване, ама има и дни, в които изобщо не мога да хвана, кога и колко ходи  Rolling Eyes.
Аз също засега пасувам за Царево, защото незнам дали изобщо ще стигнеме до морето тази година. Но, ще следя и ще ви имам в предвид, защото ако все пак успееме, ще е там. И ще се радвам да се засека с някоя от вас.
bisssy, приятно изкарване довечера. Да се налудеете и от наше име  Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета! Laughing

Биси,приятна вечер,не е за изпускане! Peace

Анту,аз по принцип съм навита.Обичам промените особено сега. BlushСамо трябва да ми разясните малко по-подробно какъв е плана.  Embarassed Embarassed

Адрианска,споко ще свикне.Аз не очаквах как ние махнахме памперса от раз без преди това да е сядал на гърне.Започна да се осъзнава почти веднага.Не помня вече да е пишкал в гащите от месеци.Само малко търпение. Peace

# 17
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
                                   Здравейте и от нас

 Да се похваля-Белослава вече 4 дни е на ясла и за мое огромно учудване се адаптира много лесно.Два дни остана до обяд и на третия остана да спи,а аз така се бях притеснила,че няма да свикне ooooh!
 За гърнето-гледа от кака си и иска и тя и то казва "пикам и кала",но сяда и веднага става,досега само веднъж се изпишкала и то с гооооооолям зор и рев,но трябваше да вземем урина за изследванията за яслата

 И аз се чувствам щастлива суперменка newsm74

  Биси,да и изкарате страхотно

# 18
  • Мнения: 1 440
Здравейте,СУПЕРМАМИ!  Hug
Ние сме добре,но нещо напоследък не ми остава много време за писане.А кака Нати да ви се оплача,от няколко дни не ми дава да седя на компа,то не че много се заседявам,ама тя пък съвсем прекалява.Гледа едни анимирани детски песнички и няма мърдане.
Ето ги тук,ако някой се интересува.Или пък пускаме разни клипчета в Youtube или vbox.Проходилката я заряза,та сега Ивето сама се кефи на това,което може да прави с крачетата.
Боже,понякога наистина е много весело! Grinning Стаята е окупирана от колички-2 бр.,кола,столчета-2 бр.,кош,банята на Нати,играчки навсякъде по земята...всъщност и при вас сигурно е така.
Анту,и от мен благодаря за хубавата тема!Чудесно е оформена също така! Hug
bisssy ,приятно изкарване довечера!Много да се забавлявате! newsm68

MA6INKA ,браво на момичето! Grinning
За Царево мога само да си помечтая тази година...Пари едва ли ще останат,предстои ни кръщане и рожден ден това лято.
Ще се задоволим май с едноседмичен престой на планина.
Били хлапето,нашето ходене на Димитровград се отлага малко.
Спирам с писането,че Ивето се събуди,а Нати е желателно да поспи още.
Целувки на всички от нас.

# 19
  • Мнения: 290
Ето ме и мен в новата темичка!
При нас положението пак не е добро-от вчера Иво пак е с температура и сега отново сме на антибиотик- оказасе,че бактериите не са изчезнали.Във вторник имаме час при детски нефролог,защото нашата лекарка се притеснява за някакъв проблем с бъбреците.
Ради е добре и слуша.
Аз съм много притеснена и нямам търпение да дойде вторник за да разбера какво става.
За съжаление не мога да пиша често,но ме извинете.Извинявам се,че стана толкова дълго,но имах нужда да споделя с вас как се чувствам.
Поздрави на всички и приятен ден.Стискайте палци на моя малчо,че вече и той няма сили да се бори с тази гадна температура!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
Да не ви загубя дирите. Simple Smile
Анту, оформлението на новата тема е супер! Party

# 21
  • Мнения: 4 515
Ох, Хриси, хич не ми харесва да чета такива новини от вас!  Sad Пожелавам на синчето бързо-бързо да оздравява и гадните бактерии да се махат!  Hug
Оооо, Ванче, к'ви са тия постове тип "запис"!  Laughing Кажи нещо повече!
Ма6инка, браво, че малката се е адаптирала!  Grinning
Клои, план засега няма. Надявам се да стане възможно измислянето му. Нека да видим кой ще е желаещ първо.
Бини, и при нас е така, да. Wink Разхвърляното и багажите вече не ми правят впечатление, само гледам да не е мръсно. Иначе нощем на заспиване само си мечтая за новите ми публикации в Продавалника: "Подарявам дървено легло-кошара", "Подарявам 2 бр. летни колички", "Подарявам корито за къпане", "Продавам количка и кошница за кола", "Харизвам около 2 тона играчки, огромна част - плюшени" и такива ми ти работи. Joy
Иначе онзи ден се мотках из Домо или Домко, малко ги бъркам, та там имаше едни кожени топки, дето трябва да служат за фотьойли, които струваха по 145 лв бройката  Shocked Та се сетих, че Луда беше дала много интересно решение как да се отървем от плюшките и понеже свекърва ми може да ми ушие обвивката, май ще взема да я натоваря с тази задача, че тези плюшени играчки страшно ме дразнят. Rolling Eyes Луда, ако можеш пак да даеш линк да видя как точно бяха... Praynig
Ние днес бяхме в Сливен, много хубав парк си имат, останах очарована, за децата е рай, само дето не беше топло, колкото исках, но нищо. На отиване шофирах по магистралата и чак в Сливен се сетИх, че книжката ми е в портмонето у дома. Rolling Eyes Децата се държаха много добре, за разлика от в момента. Close
И последно да ви се оплача от късмета си. Проверявам си аз тото-фиша от тиража в четвъртък и се оказва, че на 6/42 имам 3 улучени числа и 2 съседни! Close Ей, полудях направо! Ама съм тъпа и упорита и не се отказвам!
Ставам, че Стефан пак обърна къщата с краката нагоре!

# 22
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте, тъкмо се чудех дали не ви липсвам вече.
Идеята за фотьойла, пълен с плюшени играчки я видях в една друга тема, ще я изровя и пак ще я покажа.

# 23
  • Мнения: 5 391
луда, липсваш, да Hug

Аз за Царево още съм пас, притеснява ме как ще ги озаптя по дългия път Confused
Ама ще мисля, много ще ми е хубаво да ви видя Grinning

От вчера ми е много, ама много счупено, научих лоши неща за една много мила мацка, цяла нощ я мислих Cry

# 24
  • Мнения: 2 331
Хриси, да минава вече,де! Praynig
Бини, ние сме си тук.Когато-тогава.Ама да се обадиш! Hug

# 25
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Хриси,препоръчвам ти доц.Лилова,тя е в Токуда.Аз съм очарована от нея-обяснява всичко на разбираем език,а това е най-важното.Мими беше на 9месеца,когато и откриха бактерии в урината,тук в Кюстендил вече се чудеха още какъв АБ да и бият в крачето.Лилова я излекува с лекота.Сега лятото с Белослава пак стигнахме до нея и макар да не бяха бъбреци съм възхитена от нея
 Ай де,че мъжо вече ще ме бие

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз познавам Лилова. Наистина е чудесен лекар и има човешко отношение. Няма какво да чакате до вторник, защото при уро-инфекции нещата се развиват прекалено бързо. Ако можете се свържете с Лилова и направо отивайте при нея с всички изследвания.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте сладурки. Laughing
Току що се прибирам от разходка с дребния батко,а бебо беше оставен на баща си.По-голямото "зло" пак с мене. hahaha hahaha а иначе бях решила да изляза сама за два часа,ама пусто пак съжалих баща им. Joy Joy Joy
За Царево или околностите има страхотни вили които се дават целите под наем.Излиза много евтино особено ако не е в разгара на сезона.Незнам как по принцип сте решили,но аз мъжо едвали ще мога да го замъкна той обикновенно през лятото бачка в Слънчев бряг до октомври.Така,че аз си мислех,че ще се заформим само мами с породени. Blush
Анту,Либ дайте да си спретнем една среща и аз съм от Бургас. PeaceАко има и други мами супер. Peace

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Анту, ето това, което обещах:

http://www.modernnursery.com/images/products/alternate/BN-TRIO_ALT3.jpg

http://www.modernnursery.com/images/products/alternate/BN-TRIO_ALT2.jpg

И още от същата темичка:

http://aslanovi.multiply.com/photos/album/20#7



http://www.zadecata.com/ds/index.htm

ето това съм ушила за плюшените играчки ,имам и куче и зайче.Много е функционално,а и за фотьойлче може да се ползва



# 29
  • Мнения: 2 331
Много яко!Не бях го виждала!Благодаря,luda !

Общи условия

Активация на акаунт