Пробвахте ли вече гланца за устни с ботокс ефект?

  • 25 924
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 332
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?

# 16
  • Мнения: 824
Според мен "ботокс ефект" е рекламен трик на компанията,която предлага гланца.
Аналогично на "заслепяваш блясък"в лакът за нокти.

# 17
  • Мнения: 649
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?

 Joy Joy Joyдобре,че беше ти иначе не се сетих въобще!!! Права си и то много Peaceизползва се само и единствено за бръчки.

# 18
  • Мнения: 649
Според мен "ботокс ефект" е рекламен трик на компанията,която предлага гланца.
Аналогично на "заслепяваш блясък"в лакът за нокти.



Наистина е някакъв рекламен трик. Но според мен за изглаждане и меки устни, не за обем.

# 19
  • Мнения: 4 435
Аз съм го купувала също,както и купих сега такъв на Avon. И двата щипят и се усеща хладина на устните,но по никакъв начин,не ги подуват,обръщат и т.н.Наистина като ги сложиш има такова чуство,но като се гледаш в огледало,ефекта го няма.Иначе момичетата във форума хвалеха един,който наистина подува,но забравих марката,към 50долара беше.

# 20
  • Мнения: 3 294
Пробвах го ...... Пълна измишльотина  Peace

# 21
  • Мнения: 366
Натъркайте си устните с люта чушка и ще имате същото усещане за плътност  и подуване.

# 22
  • Мнения: 3 447
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?
Ахам, и опъващият ефект се дължи на парализа на мускулатурата. Което за уста не ми звучи много добре  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 435
Парализи-марализи.Първо прочетете заглавието- "с ботокс ЕФЕКТ",а не че гланца съдържа ботокс.Ботокса се инжектира,разберете го.Така,че няма нищо опасно и притеснително няма.Нарекли са го "ботокс ефект",заради  усещането,което се получа.За съжаление е само усещане и по никакъв начин не влияе на самите устни.

# 24
  • Мнения: 3 447
Нарекли са го "ботокс ефект",заради  усещането,което се получа.

Е да де, усещане за парализа ли се появява? Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 426
Не съм, даже не знаех, че има такъв.

# 26
  • Мнения: 4 435
Нарекли са го "ботокс ефект",заради  усещането,което се получа.

Е да де, усещане за парализа ли се появява? Laughing

Не.Усещането е все едно са ти подути,усещаш леко опъване и ти става хладно за няколко минути на устните и това е.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз съм го купувала също,както и купих сега такъв на Avon. И двата щипят и се усеща хладина на устните,но по никакъв начин,не ги подуват,обръщат и т.н.Наистина като ги сложиш има такова чуство,но като се гледаш в огледало,ефекта го няма.Иначе момичетата във форума хвалеха един,който наистина подува,но забравих марката,към 50долара беше.

Преди в темата за грим някой спомена за някакви специални гланцове на Арт деко, че правели устните като силиконови, ама дали е вярно  newsm78

# 28
  • Мнения: 4 435
Аз съм го купувала също,както и купих сега такъв на Avon. И двата щипят и се усеща хладина на устните,но по никакъв начин,не ги подуват,обръщат и т.н.Наистина като ги сложиш има такова чуство,но като се гледаш в огледало,ефекта го няма.Иначе момичетата във форума хвалеха един,който наистина подува,но забравих марката,към 50долара беше.

Преди в темата за грим някой спомена за някакви специални гланцове на Арт деко, че правели устните като силиконови, ама дали е вярно  newsm78

Този за когото четох,беше  от рода на Диор,или Шанел,ама сега не мога да се сетя.Трябва да помисля как ли се казваше темата и да я намеря.

# 29
  • Мнения: 4 435
На Диор е бил,но нищо повече не знам.

Общи условия

Активация на акаунт